Kukljica - dom i apartamenty

Kukljica

Kukljica - dom i apartamenty

Wyobraźcie sobie urlop w porcie rybackim, który otoczony jest zielonymi wzgórzami i lasami piniowymi. To jest właśnie charakterystyka miejscowości Kukljica, która znajduje się na południowym krańcu wyspy Ugljan, która to wyspa jest częścią północnej Dalmacji, w Chorwacji (przy okazji, sprawdźcie ofertę "Chorwacja noclegi") . Kukljica nazywana jest bramą do Parku Narodowego Kornati oraz Parku naturalnego Telascica, a najszybciej do miasteczka dostać się można przeprawą promową z Zadaru do Preko, a następnie drogą lądową z Preko do Kukljicy.

Wakacje w Kukljicy polecamy osobom, które szukają ciekawych i „nie zadeptanych” jeszcze przez masowy ruch turystyczny miejsc. To również świetne miejsce na wakacje nad morzem oraz na łonie natury. Z kolei atrakcyjne położenie wyspy blisko kontynentu i innych wysp sprawia, że jest to świetne miejsce na zwiedzanie i całodzienne podróże po atrakcyjnych miejscach. To będą niezapomniane wakacje w Chorwacji!

 

Domy i apartamenty w Kukljicy

Sprawdźcie naszą ofertę wakacyjną w Kukljicy już dziś. Mamy tu dla Was obiekty wakacyjne, które są alternatywą dla hotelowych pokojów i niedogodności z tym związanych. My proponujemy Wam domy i apartamenty w Kukljicy, które są kompleksowo wyposażone we wszelkie niezbędne meble i urządzenia, gwarantują komfort, prywatność oraz indywidualną formę spędzania wolnego czasu. Wybierając nasz produkt „apartamenty Dalmacja” możecie mieć pewność, że spędzicie niezapomniane wakacje w idealnych warunkach.

Nasza oferta w Kukljicy to różnorodność wyboru. Znajdziecie tu kwatery o różnej wielkości, standardzie oraz lokalizacji – a wszystko to po to, abyście mogli jak najlepiej dopasować dom lub apartament wakacyjny do Waszych potrzeb. Mamy Wam również do zaoferowania domy tematyczne, które mają specjalne udogodnienia/cechy wyróżniające je spośród innych. Szczególnie polecamy Wam:

  • Domy przy plaży – idealne dla osób, które chcą w domu słyszeć szum morza i prosto z ogrodu przejść na plażę.

  • Domy przyjazne zwierzętom – obiekty wakacyjne, w których spędzicie wspólne wakacje z psem, kotem lub innym Waszym domowym pupilem.

  • Domy z basenem – świetna propozycja dla osób, które lubią wypoczynek z dala od tłumów.

  • Domy przyjazne dzieciom – kwatery z atrakcjami dla najmłodszych Gości.

 

Kukljica

Wakacje w Kukljicy

Kukljica jest uznanym ośrodkiem turystycznym, a to oznacza, że czeka tu na Was rozwinięta infrastruktura oraz liczne atrakcje. Wybierając nasz produkt „apartamenty Chorwacja”, z pewnością będzicie chcieli skorzystać ze słonecznej pogody i możliwości kąpieli morskich. W Kukljicy i okolicy czekają na Was piaszczyste plaże Sabusa, Zelena, Jelenica oraz Kostanj. Na każdej z nich znajdziecie relaks oraz cień lasów piniowych. Pamiętajcie tylko, że piaszczysta plaża w Chorwacji oznacza trochę inne podłoże niż te spotykane na bałtyckim wybrzeżu. Dlatego też, sugerujemy korzystanie ze specjalnego obuwia ochronnego. Zabierzcie również ze sobą sprzęt do snurkingu, ponieważ tutejsze dno morskie jest bogate we florę i faunę.

Wybierając domy i apartamenty w Kukljicy, będziecie też mogli poznac piękno jej okolicy oraz całej wyspy Ugljan. Pofałdowana powierzchnia wyspy może dać Wam trochę w kość, ale przecież urlop polega również na takim pozytwnym zmęczeniu. Warto tu również dodać, że obok Kukljicy znajduje się most, który prowadzi na sąsiednią wyspę Pasman, a więc dostaniecie możliwość poznania kolejnej wyspy. Poza tym, warto wybrać się w rejs po morzu lub do pobliskiego parku Narodowego Kornati, w którym podziwiac można piękne krajobrazy oraz ciekawe gatunki roślin i ptactwa wodnego. Polecamy również wizytę w pięknym Zadarze, w którym oferujemy także produkt "Zadar noclegi".