"Domy i apartamenty Podgora" - wakacyjna oferta kwater

Domy i apartamenty Podgora

"Domy i apartamenty Podgora" - wakacyjna oferta kwater

Podgora to kurort turystyczny, położony w środkowej części Dalmacji – tuż nad turkusowymi wodami Morza Adriatyckiego. Jego nazwa pochodzi od słów „pod górą” i wzięła się z faktu, iż tuż za miasteczkiem wznosi się potężny skalisty masyw Biokovo. Dzięki takiemu położeniu, codziennie podziwiać można tutaj niesamowite panoramy oraz aktywnie spędzić wakacje w Chorwacji. - wystarczy decyzja o wyborze oferty "domy i apartamenty Podgora".

Miasteczko Podgora powstało już w XV wieku i jego główną funkcją było rybołówstwo. Dziś również jest ono ważne, dlatego rezerwując apartamenty w Dalmacji, będziecie mieć niepowtarzalną okazję wypróbowania dań ze świeżo złowionych ryb i owoców morza. Można powiedzieć, że zapowiada się pyszny i smakowity urlop w Chorwacji.

Podgora oferuje również bogatą infrastrukturę turystyczną, która sprawia, że nikt nie będzie się tu nudził. Dodatkowo, w sezonie letnim, organizowane są tu liczne festyny folklorystyczne oraz specjalne imprezy, jak np. nocne połowy ryb i połączone z tym degustacje.

Podsumowując, znajdziecie tu plaże, góry, atrakcje dla całej rodziny i gwarancję słonecznej pogody od maja do października! Podgora zaprasza na niezapomniany wypoczynek w kwaterach z oferty "apartamenty Chorwacja".

 

Popularne domy wakacyjne w Podgora

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Podgora

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Podgora

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Podgora

Loading...

Noclegi w ramach oferty "domy i apartamenty Podgora"

Skorzystajcie z oferty NOVASOL i wybierzcie się na niezapomniany urlop w Dalmacji. My proponujemy Wam alternatywę dla hotelowych pokojów i tłumów przy basenie. Nasze domy i apartamenty wakacyjne gwarantują Wam indywidualność, prywatność, a także ciszę i spokój, co przecież jest niezbędnym składnikiem udanego urlopu.

Nasze kwatery z katalogu "domy i apartamenty Podgora" są również kompleksowo wyposażone oraz zawsze gotowe na Wasz przyjazd. Znajdziecie w nich również dodatkowe udogodnienia, jak np. taras z panoramicznym widokiem, plac zabaw dla najmłodszych, siłownia czy basen. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie filtry, aby wyszukać obiekt spełniający wszystkie Wasze wymagania.

Jeśli planujecie wakacje z psem lub innym domowym ulubieńcem, to w Podgorze znajdziecie kwatery, których właściciele nie widzą żadnego problemu na wypoczynek ze zwierzakiem.

Koniecznie sprawdźcie nasz produkt "Dalmacja noclegi" i wybierzcie się na niezapomniane i wyjątkowe wakacje!

 

Domy i apartamenty Podgora

Aktywne wakacje w Podgorze

Podogra to świetne miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Wybierając ofertę "Chorwacja apartamenty" będziecie mieli okazję:

  • Wypocząć na pięknych plażach oraz uprawiać sporty wodne. Rodzinom z dziećmi polecamy centralną plażę miejską oraz plażę Drasnice. Z kolei, amatorom spokojniejszego wypoczynku i snorkelingu, rekomendujemy malowniczą plażę kamienistą Garma. Położona ona jest u stóp pięknych klifów i gwarantuje niezapomniane wrażenia. To powinno wystarczyć za rekomendację przemawiającą za wyborem oferty "domy i apartamenty Podgora".

  • Uprawiać sporty górskie. Masyw górski Biokovo świetnie nadaje się na piesze i rowerowe wycieczki, które zadowolą najbardziej wymagających turystów. Można tu również uprawiać kolarstwo górskie, wspinaczkę górską oraz eksplorować jaskinie, które w tych górach są prawdziwym fenomenem.

  • Poznać niesamowitą historię miasta. Mało kto wie, że do lat ’60 ubiegłego wieku, centrum miasteczka mieściło się w górach. Jednak po trzęsieniu ziemi, mieszkańcy przenieśli się bezpośrednio nad wodę i mimo, że stara część Podgory została zniszczona, to do dziś organizowane są tu wycieczki. Można tu podziwiać kościół Svih Svetih, wieże obronne oraz kamienny posąg „Galebovo krilo”.

  • Odkryć okoliczne atrakcje. W pobliskich miejscowościach czekają na Was plaże oraz ciekawe miejsca, takie jak wieża Zali w Igranach czy kościół św. Jerzego z XV wieku w Drasnicach.

  • Poznać fenomen miejscowości Makarska. Sprawdźcie dlaczego, jest to jeden z najbardziej popularnych kurortów w Europie! Przy okazji, zerknijcie do katalogu "Makarska noclegi".

Jeszcze raz - gorąco zapraszamy do kwater spod znaku "domy i aparatmenty Podgora"!