Wakacje na wyspie Rivanj – domy wakacyjne

Wyspa-Rivanj

Wakacje na wyspie Rivanj – domy wakacyjne

Rivanj to chorwacka wyspa, należąca do archipelagu wysp Zadaru. Powierzchnia wyspy to 3,6 km2, linia brzegowa ma ok. 10 km długości. Rivanj położony jest niedaleko wysp Ugljan i Sestrunj. Na wyspie jest tylko jedna duża osada, nosząca tą samą nazwę co wyspa – jest ona położona w samym środku wyspy. Na jej południowo – zachodnim brzegu znajduje się niewielki port. Rivanj ma stałe połączenie promowe z Zadarem. Mieszkający na wyspie ludzie noszą tylko dwa nazwisko Fatović lub Radulić. Inne nazwiska tu nie występują. Jest to idealne miejsce na bajkowe wakacje pośród cudownej przyrody. Jeżeli szukacie atrakcyjnego zakwaterowania, w NOVASOL mamy dla Was produkt "Chorwacja apartamenty". Wszystkie nasze kwatery wakacyjne są w pełni wyposażone i przeznaczone do Waszej wyłącznej dyspozycji. Tutaj odnajdziecie ciszę i spokój a dom wakacyjny na Rivanj to gwarancja prywatności i niezależności.

Rivanj – dobra zabawa dla każdego

Wyspa Rivanj to gwarancja dobrej zabawy dla każdego. Panująca tutaj atmosfera i malownicze plaże sprawią, iż Wasze wakacje w Dalmacji będą wspaniałą przygodą i na długo pozostaną w pamięci. Na uroczych kamienistych plażach możecie zażywać kąpieli słonecznych. Dzieci będą zachwycone możliwością kąpieli w krystalicznie czystym morzu oraz zabawy na plaży. Również miłośnicy aktywnego wypoczynku będą zadowoleni, ponieważ na wyspie można nurkować i podziwiać morskie głębiny. Podczas spacerów lub wycieczek rowerowych zachwycą Was wspaniałe widoki. Wyspa Rivanj to niezwykle urocze miejsce, gdzie odnajdziecie doskonałe warunki do relaksu i wypoczynku z dala od trosk i hałasu dużego miasta. Tutaj nie musicie spoglądać na zegarek i bezkarnie możecie oddać się słodkiemu lenistwu. Domy wakacyjne NOVASOL zostały przygotowane z myślą, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić Wam wakacje w Chorwacji. Często do dyspozycji gości jest tu basen lub duża działka z grillem i meblami ogrodowymi. Ponadto we w pełni wyposażonej kuchni wyczarujecie wspaniałe posiłki z lokalnych składników.

Wyspa-Rivanj

Zadar - Atrakcje

Dzięki dogodnemu połączeniu z Zadarem (mamy też tam nasze obiekty z kategorii "Zadar noclegi"), zachęcamy do odwiedzenia tego ważnego historycznie miasta. Będzie to niewątpliwa atrakcja podczas urlopu. Poza zabytkami w Zadarze znajdują się dwie ciekawe instalacje.

  • „Powitanie słońca” - imitacja układu słonecznego. Znajduje się w północnej części promenady. Na środku instalacji znajduje się okrąg ze szklanych płyt. W ciągu dnia płyty działają jak baterie słoneczne, tak, aby w nocy emitować światło. Powstają wówczas bardzo ciekawe efekty świetlne. To właśnie tu Alfred Hitchcock stwierdził, że Zadar ma najpiękniejszy na świecie zachód słońca.

  • Organy Morskie – w morzu oraz w betonowej promenadzie zanurzone są rurki. Fale morza wpływają do rurek i organy wydają z siebie dźwięk muzyki. W zależności od siły fal, muzyka jest spokojna lub bardziej gwałtowna.

Gorąco polecamy odwiedzenie wyspy Rivanj oraz miasta Zadar. Z pewnością będą Państwo oczarowani cudowną Chorwacją. Prosimy nie zwlekać i już teraz pomyśleć o wakacjach na wyspie Rivanj, a następnie zarezerwować kwaterę z oferty "apartamenty Chorwacja".