Domy i apartamenty w Benkovac

Benkovac to miejscowość położona w miejscu gdzie styka się równina Ravni Kotari i płaskowyż Bukovica. Całość znajdziecie w północnej części Dalmacji, ok. 30 kilometrów od Zadaru i zaledwie 20 km od nadmorskich kurortów.

Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi” w Benkovac, przede wszystkim wybierzecie wakacje w spokojnej i cichej atmosferze, ale jednocześnie blisko ciekawych atrakcji oraz morza. Noclegi w Dalmacji to także okazja na poznanie rolniczej części Chorwacji oraz ciekawej historii i kultury tego regionu.

Kwatery w Chorwacji polecamy także wszystkim tym, którzy lubią aktywny wypoczynek oraz piesze i rowerowe eskapady. Benkovac, jak i jego okolica, pełna jest ciekawych i niezwykłych miejsc, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Spakujcie więc plecaki, walizki i torby i wyruszcie w pełen przygód urlop w Chorwacji!

Dom w Benkovac

Popularne domy wakacyjne w Benkovac

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Benkovac

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Benkovac

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Benkovac

Loading...

Zakwaterowanie w Benkovac

Jeśli powyższy opis Was zaintrygował, to koniecznie sprawdźcie naszą ofertę pod tytułem „domy i apartamenty Chorwacja”. W Benkovac i jego okolicy, znajdziecie bogatą ofertę obiektów wakacyjnych, które dopasowane są do każdego gustu i każdej kieszeni.

Nasze domy i apartamenty na wakacje w Chorwacji, są w pełni wyposażone w podstawowe sprzęty oraz meble, a także są gwarancją prywatności i indywidualnego charakteru wypoczynku. Nasz produkt „kwatery Dalmacja” są tylko do Waszej dyspozycji w okresie wynajmowania. Dotyczy to również sytuacji, gdy np. dwie osoby wynajmą obiekt wakacyjny przystosowany do nawet szesnastu osób – w NOVASOL nie spotkacie się z sytuacją, że ktoś zostanie wam dokwaterowany.

Wybierając wakacje w Chorwacji z NOVASOL, będziecie mogli również wybrać czy chcecie podstawowe mieszkanie, w którym tak naprawdę będziecie jedynie nocować pomiędzy dniami pełnych atrakcji, czy wolicie duże, pełne dodatkowych udogodnień (basen, sauna, siłownia itp.) domostwo.

Naszą ofertę „domy i apartamenty Dalmacja”  kierujemy również do osób podróżujących z domowymi pupilami. Wśród naszych obiektów, znajdziecie i takie, które w pełni akceptują pobyt z psem, kotem czy innym rodzinnym ulubieńcem.

No i najważniejsze: w Chorwacji wszystkie nasz obiekty objęte są opcją „all inclusive", a to oznacza, że pościel, ręczniki, media oraz sprzątanie końcowe macie już wliczone w cenę!

 

Kwatery w Benkovac

Atrakcje w Okolicy Benkovac

Benkovac jest świetną bazą wypadową po okolicy, zarówno tej bliższej, jak i dalszej. Praktycznie, już z progu domu lub apartamentu, możecie wyruszyć na całodzienną eskapadę po ciekawych miejscach i tutejszych winnicach. Benkovac jest także położony przy drodze łączącej Zadar ze Splitem oraz linii kolejowej Zadar – Knin. Jak na dłoni widać, że wybór będzie nie lada problemem, a nie wspomnieliśmy jeszcze o kurortach nadmorskich. Podejrzewamy, że każdy z Was, przynajmniej raz będzie chciał zażyć kąpieli w błękitnym i ciepłym Morzu Adriatyckim. Z Benkovac do najbliższych kurortów (Pakostane, Sveti Filip i Jakov czy Biograd na Moru) jest około 20km (ok.pół godziny jazdy samochodem). Z kolei w pobliskim Drage, będzie mogli podziwiać przepiękne jezioro Vransko.

Możecie także podzielić swój urlop na dwie części, najpierw tydzień w Benkovac i zwiedzanie lądowej części kraju, a na drugi tydzień wybrać nasz inny produkt, np. „Zadar noclegi” i cały tydzień spędzić na chorwackiej plaży. To będą udane wakacje w Chorwacji!