Trpanj - apartamenty i domy wakacyjne

Miasteczko Trpanj to osada położona pośród winnic i zielonych wzgórz Półwyspu Peljesac, w południowej części chorwackiej Dalmacji. Jest jedynym miastem północnej części półwyspu i leży bezpośrednio nad wodami Morza Adriatyckiego.

Wybierając nasz produkt „Chorwacja apartamenty” w Trpanj, będziecie mogli dostać się do kurortu na dwa sposoby: objeżdżając prakttycznie cały półwysep lub korzystając z przeprawy promowej na trasie Trpanj – Ploce. Druga opcja znacznie skraca czas podróży, a sama przeprawa równiez jest fajnym przeżyciem, a na pewno dla najmłodszych podróżników.

Noclegi w w obiektach "Trpanj apartamenty", polecamy wszystkim szukającym Słońca, wysokich temperatur oraz krystalicznie czystych wód morskich. W Trpanj znajdziecie także liczne atrakcje oraz sporo zabytków z czasów antycznych, bowiem dawniej była to starogrecka osada. Z kurortu, szybko dostaniecie się również na sąsiednią wyspę Korculę (na niej także jest dostępna nasza usługa „Korcula noclegi”), która również ma wiele atrakcji i ciekawych miejsc do zaoferowania – to na pewno będą udane wakacje w Chorwacji.

Trpanj apartamenty

Popularne domy wakacyjne w Trpanj

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Trpanj

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Trpanj

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Trpanj

Loading...

Kwatery z oferty "Trpanj apartamenty i domy"

Jeśli szukacie prawdziwie relaksujących i słonecznych wakacji, to koniecznie sprawdźcie naszą usługę „Chorwacja noclegi”. W niej czeka na Was bogaty wybór domów i apartamentów wakacyjnych zarówno w granicach miejscowości, jak i w jego bliskiej okolicy. Dzięki temu, możecie wybrać pomiędzy urlopem w kurorcie, a wypoczynkiem w spokojniejszych i bardziej zielonych miejscach.

Wbierając domy i apartamenty w Dalmacji, możecie być pewni, że obiekty są w pełni wyposażone, gwarantują prywatność oraz są dostępne praktycznie przez cały rok (tutejszy klimat sprzyja słonecznemu wypoczynkowi od kwietnia do końca października).

Nasze obiekty wakacyjne z oferty "Trpanj apartamenty i domy wakacyjne", oferują także możliwość wyboru wielu udogodnień – znajdziecie tu domy z basenami, apartamenty miejskie, posiadłości z dużymi ogrodami itp. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Jeśli planujecie, na wymarzone wakacje w Chorwacji, zabrać ze sobą domowego ulubieńca, to również macie taką możliwość. Przy opisie obiektu znajziecie informację o możliwość pobytu z psem czy kotem. Możecie także, w momencie wyszukiwania, wpisać liczbę zwierząt, a wtedy pokażę Wam się przefiltrowana oferta akceptująca zwierzaki domowe.

Trpanj apartamenty

Wypoczynek w Trpanj

Wakacje w obiekcie z oferty "Chorwacja noclegi" składają się z dwóch elementów: plażowania i zwiedzania. I obie te formy wypoczynku znajdziecie w Trpanj.

Tutejsze plaże są żwirowe i kamieniste oraz mają łagodnie opadające dno morskie, co sprawia, że są to miejsca przyjazne dla dzieci i osób starszych. W miasteczku znajdziecie wyposażone w infrastrukturę plaże miejskie, a na obrzeżach spokojniejsza zatoczki, gdzie wypoczniecie przy lekturze lub podziwiając bogate życie dna morskiego. Polecamy wybranie się do miejscowości Duba Peljeska (ok. 14 kilometrów) gdzie znajdziecie niezwykle piękną plażę, a na dnie ruiny starorzymskich zabudowań.

Wybierając produkt „noclegi w Dalmacji”, będziecie mogli poznać niezwykłą historię Trpanj oraz kultywowane tu od setek lat tradycje. Szczególnie warto wybrać się do fortecy Gradina, kościoła św. Piotra i Pawła, koscioła św. Rocha oraz zabytkowego cmentarza.

Warto także wybrać się na wycieczkę po okolicznych wzgórzach, na nich bowiem znajdują się winnice gdzie prdukowane jest znane wino czerwone. W naszych obiektach z katalogu "Trpanj apartamenty" nie będzie czasu na nudę!