Opuzen - domy i apartamenty

Opuzen

Opuzen - domy i apartamenty

Opuzen to niewielkie miasteczko położone w południowej części chorwackiej Dalmacji, tuż przy rzece Neretwa. Miejscowość ta, znajduje się w pobliżu delty Neretwy, która nazywana jest chorwacką Kalifornią. Miano to zawdzięcza żyznym ziemiom i ciepłemu klimatowi, który pozwala tu na uprawę mandarynek i innych cytrusów. Dlatego też, nasz produkt „apartamenty Chorwacja” polecamy wszystkim spragnionym słońca i chcącym poznać inne oblicze kraju.

Noclegi w Opuzen to także szansa na odpoczynek blisko morza (ok. 20 kilomterów dalej), ale jednocześnie z dala od, gwarnych i pełnych turystów, nadmorskich kurortów. Prócz tego, urlop w Opuzen, to świetna okazja na aktywny wypoczynek, bowiem bliższa i dalsza okolica sprzyja uprawianiu sportu i poznawaniu ciekawych, pełnych atrakcji miejsc. Opuzen zaprasza na pełne wrażeń wakacje!

 

Popularne domy wakacyjne w Opuzen

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Opuzen

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Opuzen

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Opuzen

Loading...

Kwatery w Opuzen

Wybierzcie dom lub apartament wakacyjny w Opuzen z oferty NOVASOL i w drogę! Tutaj, czekają na Was w pełni wyposażone kwatery, w których spędzicie komfortowe wakacje z zachowaniem całkowitej prywatności. Wiemy, jak ważny jest dla Was wypoczynek w otoczeniu najbliższych, dlatego gwarantujemy, że podczas najmu, obiekt wakacyjny jest tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji.

Na wakacje w Dalamacji, szczególnie polecamy domy  z basenem, ponieważ 20 kilometrów do morza to jednak odległość, którą niekoniecznie chce się codziennie pokonywać. Poza tym, przyjemne orzeźwienie wieczorem (po całym dniu przygód), na pewno, uatrakcyjni pobyt w domu wakacyjnym. Również sprawdźcie nasze kwatery przyjazne zwierzętom. Właściciele tych obiektów, nie widzą żadnych przeszkód na wakacje z psem lub kotem, więc nie będziecie już musieli zostawiać domowego ulubieńca u znajomych lub w psim hotelu.

Dodatkowym atutem naszej oferty jest fakt, że są one objęte programem all inclusive. W ramach jego: opłaty za media (prąd, gaz, woda, TV), sprzątanie końcowe oraz pościel, są już wliczone w cenę najmu.

Zapraszamy do rezerwacji kwater wakacyjnych w Opuzen i okolicy.

 

Opuzen

Wakacje w Opuzen

Zapraszamy na urlop obiekcie z oferty "Chorwacja noclegi". W Opuzen czekają na Was liczne atrakcje i ciekawe miejsca, jak np.

  • Plaże – wzdłuż rzeki znajdziecie plaże żwirowe oraz betonowe platformy, na których zażyjecie promieni słonecznych oraz wykąpiecie się w błękitnych wodach.

  • Starówka miejska – pośród wąskich uliczek miasteczka znajdziecie stragany, sklepiki oraz punkty gastronomiczne serwujące potrawy ze świeżych warzyw oraz ryb.

  • Spływy kajakowe i raftingowe – w górnym biegu rzeki Neretwy, możecie wziąć udział w pełnym wrażeń i emocji spływie, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.

  • Szlaki turystyczne – zarówno w delcie Neretwy, jak i w stronę głębi lądu, czekają na Was szlaki piesze i rowerowe. Wzdłuż nich znajdziecie ciekawe miejsca, punkty widokowe oraz uprawy cytrusów i winnice.

Wakacje w Opuzen, to także okazja na dalsze eskapady wzdłuż wybrzeża. Warto np. wybrać się do, oddalonego o 16 kilometrów, miasta Ploce, w którym znajdziecie liczne zabytki, port oraz atrakcje dla całej rodziny. Z kolei, do kurortów Blace, Duba czy Kremena – jest z Opuzen około 20 kilometrów – a przecież do wypoczynku nad błękitnymi wodami Adriatyku, nie trzeba nikogo przekonywać. Polecamy również wycieczkę do kurortu Makarska (sprawdźcie także katalog "Makarska noclegi"), w którym można połączyć wypoczynek nad morzem z wakacjami w górach.