Wakacje na wyspie Ist – domy wakacyjne

Wyspa Ist położona jest na północny – zachód od Zadaru, pomiędzy wyspami Molat i Skarda. Wyspa Ist kształtem przypomina dwie podkowy, widziana w daleko sprawia wrażenie dwóch niezależnych wysp. W sąsiedztwie Ist znajduje się wiele malutkich wysepek, idealnych na wakacje w stylu Robinsona. Jest to prawdziwy raj dla nurków i rybaków. Jeżeli szukacie odpoczynku od zgiełku wielkiego miasta, wyspa Ist będzie idealną destynacją. NOVASOL przygotowała dla Was atrakcyjną prozycję zakwaterowania. Domy wakacyjne dadzą Wam swobodę i prywatność. Najlepiej rozwinięta infrastruktuta turystyczna jest w mieście Ist. Na wyspę można dopłynąć promem lub katamaranem z Zadaru. Na wyspie Ist obowiązuje zakaz korzystania z samochodów. Czekają tu na Was doskonałe warunki do wypoczynku, wspaniała przyroda oraz niezwykle gościnni i pomocni mieszkańcy. Do zobaczenia na wyspie Ist - wystarczy wybrać obiekt z katalogu "Chorwacja apartamenty".

Wyspa Ist

Popularne domy wakacyjne w Wyspa Ist

Loading...

Mała wyspa – dużo możliwości

Pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów, na wyspie Ist znajdziecie dużo możliwości spędzenia czasu wolnego. Tutaj na pięknych plażach możecie wylegiwać się w słońcu i zażywać kąpieli morskich. Na wyspie znajdziecie kilka uroczych zatoczek z przeważającą liczbą plaż kamienistych. Lub, jeżeli preferujecie aktywny wypoczynek, możecie poznawać morską głębię lub uprawiać surfing lub winsurfing. Na wyspie Ist możecie także wędkować. Okolica zachęca do organizowania pieszych wędrówek, podczas których można podziwiać cudowną przyrodę. Ist to doskonałe miejsce na Wasze wakacje - wystarczy wybrać obiekt z oferty "Chorwacja noclegi". Jest to wspaniałe miejsce zarówno dla turystów żądnych przygód, jak i rodzin z dziećmi, szukających ciszy i spokoju. Wybrzeże jest tu głównie strome, jedynie od południowej strony trochę łagodniejsze. Jeżeli szukacie spokojnego miejsca, oddalonego od tłumów hotelowych gości, Ist będzie doskonałym wyborem. Tutaj w zaciszu domu wakacyjnego będziecie odpoczywać tak, jak lubicie. Tylko od Was zależy czy wakację spędzicie na plaży, przy basenie czy aktywnie odkrywając wyspę.

Wyspa Ist

Miasto Straża

Na wyspie znajduje się tylko jedna większa miejscowość. Straża położona jest w najwyższym punkcie wyspy. Oczaruje tu na Was kościół Matki Boskiej Uzdrowicielki oraz kościół św. Michała. Można stąd podziwiać wspaniałe widoki. W pobliżu kościoła św. Matki Boskiej znajduje się punkt widokowy. Latem w mieście można wziąć udział w festynie rybackim. Zachęcamy do odwiedzenie lokalnej restauracji, serwującej wspaniałe dania z ryb i owoców morza. Z obu stron Straży znajdują się plaże żwirowe. Drugim na wyspie miastem jest Ist. Znajduje się tu port. Miasteczko położone jest niedaleko plaży piaszczystej i dysponuje niewielką mariną. Wyspa Ist będzie dobrym miejsce na początek na Wasz urlop w Dalmacji. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia tego cudownego miejsca, z jednej strony ukrytego pośród gęstych lasów, z drugiej łatwo dostępnego dzięki dobrym połączeniom promowym. Wspaniałe krajobrazy w połączeniu z niezwykle pomocnymi mieszakańcami sprawią, iż urlop na wyspie Ist na długo pozostanie w Waszej pamięci. Kto raz odwiedzi malowniczą wyspę Ist z pewnością będzie chciał tu wrócić. Zapraszamy Was na wakacje w Chorwacji.