Wakacje w Ploce - domy wakacyjne

Ploce

Wakacje w Ploce - domy wakacyjne

Ploce to miejscowość położona w Dalmacji – tuż przy ujściu rzeki Neretwa do Adriatyku, w południowej części kraju (z kolei do pełnej oferty zapraszamy do katalogu "domy i apartamenty Chorwacja"). Miasto jest dość duże i mieszka tu ok. 10.000 osób. Znajduje się tu drugi pod względem wielkości port w Chorwacji, a ze względu na istniejące tu firmy, jak i miliony ton przeładunkowych rocznie, miasto ma duże znaczenie gospodarcze. Zarówno same miasto, jak i port są dodatkową atrakcją przy wyborze kwatery. Zachęcamy Was również do zobaczenia wspaniałych jezior, znajdujących się w pobliżu Ploce - siedmiu, połączonych ze sobą jezior Bacina oraz jeziora Birina, które połączone jest z boczną odnogą rzeki Neretwa. Panujące tu warunki oraz wspaniałe krajobrazy sprawią, iż zapomnicie tu o codziennych troskach i problemach. Spędzając wakacje w domu wakacyjnym w Dalmacji, możecie urządzić niezapomnianą wycieczkę do położonej niedaleko Bośni i Hercegowiny. Niezwykle atrakcyjna będzie wycieczka np. do miasta Neum, gdzie znajdziecie wspaniałe kąpielisko oraz przystań rybacką.

 

Popularne domy wakacyjne w Ploce

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Ploce

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Ploce

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Ploce

Loading...

Wakacje w apartamencie wakacyjnym

NOVASOL dysponuje wieloma wspaniałymi domami i apartamentami wakacyjnymi zarówno w Ploce, jak i w pozostałej części Dalmacji Południowej. W naszej ofercie znajdziecie apartamenty wakacyjne o różnym wyposażeniu, urządzone przez indywidualnych właścicieli. Co najważniejsze wszystkie nasze kwatery wakacyjne zostały sprawdzone przez lokalnych pracowników firmy, dzięki czemu możecie mieć pewność, iż pobyt w domu wakacyjnym będzie wspaniałym doświadczeniem. W naszej ofercie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie dom lub apartament z oferty "Chorwacja noclegi" - możemy zaproponować domy wakacyjne z dostępem do Internetu, domy blisko plaży, wille z basenami, apartamenty przyjazne dla zwierząt domowych czy domy dla grup. Nasze kwatery wakacyjne nadają się idealnie zarówno na wakacje z rodziną, jak i na urlop w gronie przyjaciół. Znajdziecie tu zarówno prywatność, jak i wspólne przestrzenie mieszkalne, gdzie można np. przy posiłku spotkać się i podzielić wrażeniami z minionego dnia.

Chorwacka Kalifornia w delcie Neretwy

Wakacje w Chorwacji to niepowtarzalna okazja na podziwianie delty rzeki Neretwy. Ujście rzeki jest miejscem wyjątkowym i każdy, kto choć raz miał okazję poddać się urokowi tutejszego krajobrazu, będzie marzył aby tu wrócić. W tej Chorwackiej Kalifornii - bo tak miejscowi nazywają swój region, znajdziecie uprawy wszelkiego rodzaju warzyw i owoców. Szczególne wrażenie robią jednak pola kwitnących mandarynek, a tak cudne pomarańczowe widoki można bez problemu podziwiać z pobliskich wzgórz. Warto wybrać się także na spływ kanałami. Dzika nietknięta natura pozostawi w każdym swój ślad, a jej bliskość pozwoli na odprężenie i złapanie dystansu do codziennej życiowej gonitwy. A przecież właśnie od tego są wakacje...

Polecamy również piękna plaże W miejscowości Ploce. Jedna z nich znajduje się przy ujściu głównej rzeki, a pozostałe (Opuzen i Blace) przy jej odnogach. Plaże w tej części Chorwacji są żwirowe i kamieniste, dlatego warto zabrać ze sobą obuwie ochronne. Plaże są również świetnie wyposażone we wszelkiego rodzaju udogodnienia i pozwalają na wiele aktywnych form spędzania czasu.

Również okolica miejscowości jest bogata w atrakcje i ciekawe miejsca. Łatwo i szybko dostanie się do słynnej Makarskiej oraz na wyspy: Korcula (zachęcamy do zerknięcia na produkt "Korcula noclegi") i półwysep Peljesac.