Lovrec - domy i apartamenty

Lovrec

Lovrec - domy i apartamenty

Jeśli szukacie spokojnego miejsca otoczonego zielonym krajobrazem, to koniecznie powinniście zwrócić uwagę na niewielkie miasteczko Lovrec. Znajduje się ono w środkowej części chorwackiej Damlacji, a dokładnie w głębi regionu. Dzięki takiemu położeniu będziecie mogli odpocząć w spokojnej oraz uroczej lokalizacji i jednocześnie będziecie blisko wybrzeża (zaledwie 25 kilometrów). Takie rozwiązanie szczególnie przypadnie do gustu osobom, które nade wszystko cenią sobie komfortowy wypoczynek z dala od hałaśliwych i pełnych turystów kurortów, jak np. Makarska (jesli jednak szukacie właśnie pełnych życia i atrakcji miejsc, to koniecznie sprawdźcie nasz produkt „Makarska noclegi”).

Urlop w Lovrec to również lokalizacja polecana amtorom pieszych, całodziennych wędrówek lub rowerowych wycieczek. Tutejsze wzgórza, które przechodzą w masyw górski Biokowo – idealnie się do tego typu wypoczunku nadają. Lovrec gorąco zaprasza do rezerwowania obiektów z kategorii "Chorwacja apartamenty".

 

Popularne domy wakacyjne w Lovrec

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Lovrec

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Lovrec

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Lovrec

Loading...

Zakwaterowanie w Lovrec

Sprawdźcie jakie domy i apartamenty w Lovrec na Was czekają, a na pewno znajdziecie coś dla siebie. W naszej ofercie mamy i małe apartamenty dla dwojga i duże domy dla grupy nawet kilkunastu osób wspólnie spędzających urlop. Wszystkie je natomiast łączy to, że są w pełni wyposażone i gotowe na Wasz przyjazd praktycznie przez cały rok. Nasze kwatery w Dalmacji świetnie się sprawdzają i jako miejsce wypoczynku jak i jako bazy wypadowe do wycieczek po okolicy.

Podczas wyboru obiektu wakacyjnego w Lovrec, szczególnie polecamy:

  • Domy z basenem – własny akwen to świetna atrakcja dla małych i dużych.

  • Domy blisko natury – zamieszkajcie tuż przy lesie lub w otoczeniu chorwackiej przyrody.

  • Domy dla rowerzystów – obiekty wyposażone w rowery dla wszystkich uczestników

  • Domy przyjazne zwierzętom – specjalne obiekty, w których spędzicie niezapomniane wakacje z psem lub kotem.

Podsumowując, warto również dodać, że wszelkie kwatery z oferty "Chorwacja noclegi", objęte są dodatkiem all inclusive, w ramach którego wszelkie media, sprzątanie końcowe oraz pościel są już wliczone w cenę najmu. Zapraszamy na niezapomniane wakacje w Lovrec.

 

Lovrec

Atrakcje Lovrec i okolicy

Lovrec to miejsce odpoczynku otoczone lasami i winnicami. Tutaj naładujecie naturalne baterie oraz poznacie miejscową kuchnię i pyszne wino. Również stąd możecie wyruszyć na niezapomniane wycieczki po lasach, gajach oliwnych i winnicach. Jeśli jednak będziecie chcieli zobaczyć coś więcej to koniecznie wybierzcie się do takich miejsc jak:

  • Rzeka Cetina – niezwykły potok słynący ze spływów kajakowych i reaftingowych.

  • Park przyrody Biokovo – rezerwat z górskimi krajobrazami oraz trasami z punktami widokowymi, z których podziwiać będziecie niezapomniane widoki.

  • Makarska – najbardziej popularny kurort wśród polskich turystów. Jego liczne atrakcje, plaże, bary, restauracje i kluby nocne wprawią Was w niemały zawrót głowy.

  • Omis – niezwykłe miasto położone u wrót kanionu rzeki Cetina (sprawdźcie także nasz produkt „Omiś noclegi”).

  • Split – drugie, co do wielkości, miasto w Chorwacji. Czeka tu na Was, m.in. pałac Dioklecjana, świątynia Jupitera i kościół Św. Franciszak z XV wieku.

  • Imotski – miasto położone w głębi lądu, które słynie z dwóch niezwykłych akwenów: Niebieskiego i Czerwonego Jeziora.