Bilice - domy i apartamenty

Bilice

Bilice - domy i apartamenty

Bilice to miejscowość położona nad Jeziorem Prokljansko, w środkowej części chorwackiej Dalmacji. Miasteczko położone jest pomiędzy dwoma atrakcyjnymi lokalizacjami: Parkiem Narodowym Krka oraz wybrzeżem Morza Adriatyckiego (mniej niż 15 kilometrów od obu miejsc). Bilice położone są również znanego, kurortu Vodice (tutaj także dostępny jest nasz produkt „Vodice apartamenty”).

Taka lokalizacja to świetne miejsce na wakacje w Dalmacji praktycznie dla każdego, kogo nie zraża ewentualność dojazdu na plaże Adriatyku, zwłaszcza, że nad jeziorem również znajdują się plaże i atrakcje z nimi związane. Wybierając nasz produkt „Chorwacja apartamenty” zagwarantujecie sobie urlop w spokojnym, wręcz sielskim miejscu, które jest świetną bazą wypadową do wycieczek po atrakcyjnej okolicy. Bilice zapraszają na niezapominany urlop w Dalmacji.

 

Popularne domy wakacyjne w Bilice

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Bilice

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Bilice

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Bilice

Loading...

Domy i apartamenty w Bilicach

Poszukiwacze nowych miejsc do wypoczynku, a także osoby szukające Słońca i relaksu już dziś powinni zarezerwować kwatery w Chorwacji, a szczególnie w miejscowości Bilice. Ruch turystyczny jest tu odczuwalnie mniejszy, więc to świetne miejsce na wypoczynek w spokojnej atmosferze.

Nasze domy i apartamenty w Dalmacji znajdziecie zarówno w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora (z pięknym widokiem z tarasu lub balkonu), jak i w okolicy miejscowości. Szczególnie polecamy nasz produkt „domy z basenem”, bowiem w basenie znajdziecie odświeżenie po całodziennej wycieczce, a dzieci będą miały świetne miejsce do zabawy, podczas gdy Wy będziecie mogli odprężyć się przy ulubionej książce.

Nasze kwatery w Chorwacji umożliwiają także wakacyjny pobyt z psem lub kotem. Przy opisie każdego domu znajdziecie stosowną adnotację. Jest to tym bardziej atrakcyjne, gdyż na wybrzeżu czeka wiele plaż na których można wypoczywać z czworonożnym pupilem domowym.

 

Bilice

Wakacje w Bilicach

Bilice to miejscowość, w której najwięcej atrakcji znajduje się nad jeziorem. Betonowe i żwirowe plaże, możliwość uprawiania sportów wodnych oraz możliwość wzięcia udziału w zorganizowanym lub samodzielnym rejsie różnymi łodziami. Każdy kto szuka aktywnego wypoczynku, będzie usatysfakcjonowany. Również wędrówki lub rowerowe przejażdżki wzdłuż wybrzeża oraz rzek łączących jezioro z morzem oraz z jeziorem Visovacko będą świetną przygodą.

Nasz produkt „Chorwacja noclegi” to również szansa na organizowanie wycieczek po okolicy. Wypoczywając w miejscowości Bilice, szybko i łatwo dostaniecie się do takich miejsc jak:

  • Park Narodowy Krka – jeden z najpiękniejszych rezerwatów w Europie. Podziwiać tu można niezwykłe wodospady oraz turkusowe jeziora i rzeczki.  Znajdziecie tu także zabytkowe młyny wodne z XIX wieku oraz klasztor z XV wieku, który znajduje się na wyspie Jeziora Visovac.

  • Szybenik – pełne atrakcji i zabytków miasto, które koniecznie trzeba odwiedzić. Tu znajdziecie Plac Republiki Chorwackiej, Twierdzę św. Mikołaja, port oraz wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO – katedrę św. Jakuba.

  • Vodice – nadmorski kurort z licznymi plażami żwirowymi, betonowymi i piaszczystymi. Stąd można wybrać się w rejs po okolicznych wyspach oraz do Parku Narodowego Kornati, który oferuje zapierające dech w piersiach widoki.

Równie szybko dostaniecie się także do miejscowości nadmorskich, takich jak Jadrija, Srima czy Brodarica. W nich czeka na Was mnóstwo atrakcji, bogata oferta gastronomiczna i plaże – czyli wszystko co niezbędne na niezapomniane wakacje w Chorwacji.