Gradac - domy i apartamenty wakacyjne

Gradac

Gradac - domy i apartamenty wakacyjne

Gradac jest kurortem turystycznym, położonym na riwierze Makarskiej, w środkowej części chorwackiej Dalmacji. Nazwa kurortu pochodzi od fortecy, która wznosiła się kiedyś na pobliskim wzgórzu. Miejscowość ta, wraz z sąsiadującymi z nią Zaostrogiem, Podaca i Drvenikiem, tworzy swoją własną riwierę, która składa się z 36 naturalnych plaż żwirowych o łącznej długości 10 kilometrów. Śmiało więc, można założyć, że rezerwując apartamenty z oferty "Gradac noclegi", głównie swój czas spędzicie nad błękitnymi wodami Morza Adriatyckiego.

Gradac położony jest również u stóp niesamowitego masywu górskiego Biokovo, który słynie z licznych jaskiń i innych zjawisk krasowych. Oczywiście, ten skalisty masyw jest również gwarancją niesamowitych widoków, które podziwiać można np. z plaży czy tarasu domu wakacyjnego.

Kolejnym atutem miejscowości są liczne zabytki, które sięgają nawet czasów prehistorycznych. W okolicy miejscowości również ich nie brakuje. Możecie więc tu poznać ciekawą historię regionu i całej Chorwacji. Rezerwujcie więc obiekty z katalogu "Chorwacja apartamenty" już teraz!

 

Popularne domy wakacyjne w Gradac

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Gradac

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Gradac

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Gradac

Loading...

Zamieszkaj w obiekcie z katalogu "Gradac noclegi"

Jeśli marzy Wam się połączenie urlopu nad morzem z wypoczynkiem w górach, to sprawdźcie ofertę NOVASOL w Gradac i okolicy. Znajdziecie tu apartamenty i domy wakacyjne położone zarówno w pierwszej linii brzegowej, jak i położone w wyższych partiach miejscowości, skąd można, codziennie z tarasu, podziwiać panoramiczne widoki na morze i góry.

Nasze apartamenty w Dalmacji są dostępne dla każdego, czy to z mniejszym czy większym budżetem. Wszystkie nasze obiekty znane jako "Gradac noclegi", są w pełni wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty oraz meble, co dotyczy również kuchni. Kuchnie w naszych obiektach są idealnie dostosowane dla osób, które lubią przygotowywać miejscowe specjały samemu.

Domy i apartamenty w Chorwacji są dla Was dostępne praktycznie przez cały rok. Zważywszy na to, że przyjemne temperatury panują tu od kwietnia do końca października, możecie się do nich wybrać również w terminach, które gwarantują wypoczynek w cichszych i spokojniejszych warunkach.

 

Gradac

Atrakcje w Gradac i okolicy

Rezerwując produkt "Chorwacja noclegi", będziecie mieli okazję wypocząć na naturalnych plażach żwirowych. Są one wąskie, ale bardzo długie, więc nie ma obaw, że dla kogoś zabraknie miejsca. Znajdziecie tu zarówno, wyposażone w liczne atrakcje plaże, jak i zaciszne części wybrzeża, gdzie bez przeszkód można zażywać kąpieli słonecznej z ulubioną książką. Od siebie dodamy, że najbardziej znaną plażą jest Gornja Vala, która jest najdłuższą plażą riwiery Makarskiej.

Spędzając wakacje w Chorwacji, warto również wybrać się do sąsiednich miejscowości i poznać co mają do zaoferowania, a jest tego sporo. Szczególnie polecamy wizytę w takich miejscach jak:

  • Zaostrog – miejscowość, w której podziwiać można zjawisko podwójnego wschodu Słońca! Prócz tego, warto wybrać się tu do gotyckiego kościoła Barbary z pięknymi organami oraz klasztoru franciszkańskiego, gdzie można podziwiać bogaty zbiór etnograficzny.

  • Podaca – miasteczko, w którym podziwiać można liczne pozostałości pozostałych po Cesarstwie Rzymskim oraz kościół ś. Jana z XII wieku.

  • Delta Neretwy – niesamowite miejskie nazywane Chorwacką Kalifornią. Warto tu zaopatrzyć się w uprawiane przez miejscowych rolników warzywa i owoce.

  • Jeziora Bacina – grupa siedmiu jezior (6 z nich jest połączonych). Są one otoczone górami, a ich dna położone są poniżej poziomu morza. Jest to miejsce, gdzie podziwiać będziecie niesamowite widoki.

Jeszcze raz - serdecznie zapraszamy do naszych kwater z oferty "Gradac noclegi"!