Kwatery w Sveti Filip i Jakov

Sveti Filip i Jakov apartamenty

Kwatery w Sveti Filip i Jakov

Sveti Filip i Jakov to miejscowość turystyczna położona w północnej części Dalmacji, pomiędzy Zadarem a Biogradem., tuż nad błękitnymi wodami Morza Adriatyckiego. Miasteczko, swoją dość długą nazwę zawdzięcza pochodzi od imion dwóch apostołów Filipa oraz Jakuba, dla których wzniesiono w średniowieczu kościół.

Nasz produkt "Sveti Filip i Jakov apartamenty oraz domy", polecamy amatorom wypoczynku na plaży w spokojnej i cichej atmosferze – na długim wybrzeżu każdy znajdzie zaciszny „kawałek raju” dla siebie. Wakacje w Dalmacji to także okazja na wypróbowanie miejscowej kuchni, a zwłaszcza specjałów z ryb i owoców morza. Tutejsi rybacy bowiem, codziennie rano sprzedają świeżo złowione dary morza.

Wybierając produkt "Chorwacja apartamenty", poznacie również ciekawe miasta znajdujące się w pobliżu oraz niezwykłe wyspy, pełne ciekawych miejsc i zapierających dech w piersiach widoków. Miejscowość Sveti Filip i Jakov, jest bowiem położona przy głównej drodze nadmorskiej (Jadranska Magistrala), która łączy najważniejsze miasta wybrzeża. Zapowiadają się niezapomaniane wakacje w Dalmacji.

 

Popularne domy wakacyjne w Sveti Filip i Jakov

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sveti Filip i Jakov

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Sveti Filip i Jakov

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sveti Filip i Jakov

Loading...

Kwatery w ofercie "Sveti Filip i Jakov apartamenty"

Zamieszkajcie tuż przy magicznym wybrzeżu Morza Adriatyckiego w Sveti Filip i Jakov oraz okolicy. Wystarczy tylko zarezerwować nasz produkt „domy i apartamenty Chorwacja” w tym regionie.

Dlaczego warto wybrać akurat naszą ofertę? To proste – nasze kwatery w Dalmacji, w przeciwieństwie do hotelowych pokojów, gwarantują Wam prywatne i w pełni wyposażone apartamenty oraz domy. Tutaj w pełni się zrelaksujecie i wypoczniecie, bez kolejek przy basenie czy stołówce. Poza tym, nasza usługa "Sveti Filip i Jakov apartamenty",  stawia na indywidualny charakter wakacji – koniec pośpiesznego zwiedzania z przewodnikiem i limitowanego czasu wolnego – tutaj, sami decydujecie co, jak i kiedy zrobić!

Nasze noclegi w Dalmacji są również dostępne przez cały rok, dzięki czemu możecie ominąć najbardziej głośny „sezon główny” i wypocząć tu  w okresie wiosennym, jesiennym i zimowym, a warto dodać, że jesień w tej części kraju, przypomina nasz sierpień!

Spakujcie więc walizki już dziś i wyruszcie, na pełne przygód, wakacje w Chorwacji.

 

Wypoczynek w Sveti Filip i Jakov

W Sveti Filip i Jakov poznacie, czym jest prawdziwy relaks nad wodą. Tutaj, czekają na Was kilometry wybrzeża z wydzielonymi kąpieliskami i zacisznymi zatoczkami, gdzie można wypocząć np. z ulubioną książką. Nad wodą, czekają na Was również liczne atrakcje. Możecie wybrać się w rejs żaglówką, łodzią ze szklanym dnem czy nawet łodzią podwodną ze szklanymi ścianami lub wynająć kajak albo rower wodny i samemu przemierzać wybrzeże. Wybierając obiekt z oferty „domy i apartamenty Chorwacja”, poznacie również jak bogate i kolorowe jest tutejsze dno morskie – czy to podczas nurkowania czy snorkelingu.

Sveti Filip i Jakov posiada również wiele ciekawych miejsc. W tutejszym porcie i przystani startują rejsy wycieczkowe, rybacy sprzedają świeżo złowione ryby, a tutejsze bary i restauracje zapraszają na wyśmienite posiłki. Warto również wybrać się do kościoła Św. Rocha z Xi wieku, architektonicznego Parku Borelli oraz ruin klasztoru benedyktyńskiego. To wszystko czeka na Was - wystarczy rezerwacja obiektu z katalogu "Sveti Filip i Jakov apartamenty"!

W bliskiej odległości znajdziecie również atrakcyjne miejsca, takie jak: Zadar (tutaj sprawdźcie nasz produkt „Zadar noclegi”), Park Narodowy Paklenica, Park Narodowy Krka, Park Naordowy wysp Kornati czy Biograd. Nie będzie czasu na nudę!