Domy i apartamenty w Sinj

Sinj to miasto położone w głębi środkowej Dalmacji, blisko granicy z Bośnią i Hercegowiną. Do słynnego Splitu ( sprawdź nasz produkt „Split noclegi”) oraz wybrzeża Morza Adriatyckiego, jest stąd ok. 40 kilometrów. Miasto położone jest na terenie regionu zwanego Cetinska Krajina i otoczone jest górami Svilaja, Dinara, Kamesnica i Visoka.

Takie położenie sprawia, że nasz produkt „Chorwacja noclegi” wybiorą przede wszystkim amatorzy aktywnego wypoczynku. Piesze i rowerowe szlaki górskie, dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń oraz sporego wysiłku fizycznego. Dodatkowo, w pobliżu przepływa rzeka Cetina, gdzie oferowane są, równie wymagające, spływy kajakowe. Tak, z pewnością nie będzie tu czasu na nudę.

Wybierając się na wakacje w Chorwacji, poznacie również unikalną architekturę, zabytki i miejscowy folklor oraz tradycje. Warto dodać, że w miejscowości Sinj ma miejsce dużo wydarzeń kulturalnych, które, z pewnością urozmaicą Wasz pobyt w tym miejscu. Jeśli więc szukacie czegoś nowego, a niekoniecznie interesuje Was całodzienne leżenie na plaży, to koniecznie sprawdźcie naszą ofertę domów i apartamentów w Sinj. Zapraszamy!

Sinj

Popularne domy wakacyjne w Sinj

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sinj

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Sinj

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sinj

Loading...

Zakwaterowanie w Sinj

W Sinj przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę zatytułowaną „Dalmacja noclegi”. Tutaj, czekają na Was domy i apartamenty, które na czas pobytu, są tylko do Waszej dyspozycji. Nasze kwatery w Chorwacji są również w pełni wyposażone i gotowe na Wasz przyjazd o dowolnej porze roku. Kto wie, może odkryjcie wyjątkowy urok kraju np. w porze zimowej?

Nasza oferta „apartamenty Chorwacja” jest także skierowana do osób podróżujących z domowymi zwierzakami. Wiele kwater zezwala, a nawet posiada dodatkowe udogodnienia na pobyt Waszych domowych pupili.

Warto również dodać, że wszystkie noclegi w Chorwacji są objęte opcją „all inclusive”. Dodatek ten sprawia, że koszty zużytych mediów, sprzątanie końcowe, pościel oraz ręczniki są już wliczone w cenę najmu. Tym sposobem, będziecie mogli więcej budżetu przeznaczyć na atrakcje lub zakup pamiątek dla rodziny.

Sinj

Wakacje w Sinj

Wakacje w Dalmacji to codziennie inna przygoda. Wybierając nasz produkt „Chorwacja apartamenty” w Sinj, będziecie mogli:

  • Jeździć konno – w okolicy czeka na Was aż 5 klubów jeździeckich.

  • Wędkować – w pobliskiej rzece Cetinie popularne są połowy muchowe, na które łapią się pstrągi i lipienie.

  • Uprawiać paralotniarstwo – tutejsze góry są idealnym miejscem do lotów w przestworzach.

  • Uprawiać wspinaczkę górską oraz kolarstwo górskie – kilometry szlaków i tras już na Was czekają.

Amatorzy zwiedzania również będą zajęci. W Sinj czeka na Was mnóstwo zabytkowych rzeźb, pomników, muzeów oraz galerii. Koniecznie musicie wybrać się do Fortu Kamicak (który jest symbolem miejscowości), ruin starego miasta oraz kościoła Matki Boskiej z XVII wieku. Dodatkowo, w pierwszą niedzielę sierpnia, odbywa się tu turniej jeździecki, upamiętniający zwycięstwo nad armią turecką w 1715 roku.

Wybierając noclegi w Chorwacji, nie musicie rezygnować z wypoczynku nad morzem. Od wybrzeża i plaż, będzie Was dzielić jedynie 40 kilometrów. Także nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać się na całodzienny relaks na jednej z kilkuset plaż regionu. To będą niezapomniane wakacje w Chorwacji!