Lisane Ostrovicke - domy i apartamenty

Lisane Ostovicke to nazwa niewielkiej miejscowości oraz gminy, które znajdują się w środkowej części chorwackiej Dalmacji. Położone są w głębi lądu, około 40 kilometrów od wybrzeża Adriatyku i znanych portów Szybenika i Zadaru (sprawdźcie także nasz produkt „Zadar noclegi”). Dzięki takiej lokalizacji, Lisane Ostrovicke to idealne miejsce na wypoczynek w spokojnej i zacisznej atmosferze, podczas której naładujecie swoje naturalne baterie oraz znajdziecie chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku i hałasu.

Urlop w Lisane Ostrovicke to także okazja na aktywny wypoczynek, ponieważ okolica pełna jest wzniesień, gór oraz wzgórz, pośród których wytyczone są atrakcjne szlaki turystyczne. Kwatery w Lisane Ostrovicke świetnie się także spełniają jako bazy wypadowe, bowiem w promieniu 100 kilometrów znajdziecie ciekawe miejsca oraz słynne miasta Dalmacji środkowej i północnej. Sprawdźcie więc usługę "Chorwacja apartamenty" i wyruszcie na niezapomniany urlop.

 

Lisane Ostrovicke

Popularne domy wakacyjne w Lisane Ostrovicke

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Lisane Ostrovicke

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Lisane Ostrovicke

Loading...

Domy i apartamenty w Lisane Ostrovicke

Wszystkim szukającym wypoczynku w sielankowej atmosferze, polecamy ofertę NOVASOL w Lisane Ostrovicke i okolicy. Czekają tu na Was w pełni wyposażone domy i apartamenty wakacyjne, które zostały sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów, a więc możecie mieć pewność, że spędzicie w nich komfortowe wakacje. Nasze kwatery w Lisane Ostrovicke to równiez gwarancja prywatności oraz pełnej swobody, bowiem są ne tylko do Waszej dyspozycji na czas najmu. Nasz produkt „Dalmacja noclegi”, jest również objęty programem all inclusive. W ramach tej opcji, opłaty za sprzątanie końcowe, pościel oraz media, sa już wliczone w cenę najmu.

Nasza oferta „wakacje w Lisane Ostrovicke” to duża różnorodność obiektów wakacyjnych. Znajdziecie tu kwatery zróżnicowane pod względem wielkości, lokalizacji oraz dodatkowych udogodnień. Dzięki temu, będziecie mogli dostosować obiekt wakacyjny jak najbardziej do Waszych wymagań oraz potrzeb. Mamy jednak dla Was małą podpowiedź. Otóż, w Lisane Ostrovicke szczególnie polecamy domy z basenem oraz obiekty z panoramicznym widokiem na góry. Prywatny akwen oraz mozliwość codziennego podziwiania pięknego krajobrazu, z pewnością, podniosą komfort wypoczynku. Sprawdźcie także nasze kwatery przyjazne zwierzętom, jesli planujecie wspólne wakacje z psem, kotem lub innym domowym zwierzakiem. W domach tego typu, znajdziecie specjalne udogodnienia, które zapewnią bezpieczny pobyt domowego pupila. Zapraszamy!

 

Lisane Ostrovicke

Wakacje w Lisane Ostrovicke

Jak wcześniej wspomniano, urlop w Lisane Ostrovicke to wypoczynek pełen przygód. Już od progu domu lub apartamentu wakacyjnego, możecie wyruszyć na, pełną niezapomnianych wspomnień, podróż lub wędrówk po bliskiej i dalszej okolicy. Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi” będziecie mogli spędzić wyjątkowe wakacje w górach. Tutejsze skaliste szczyty świetnie nadają się do całodziennych wędrówek z elemetami wspinaczaki lub do uprawiania kolarstwa górskiego połączonego z możliwością podziwinia zapierających dech w piersiach widoków.

Wakacje w Lisane Ostrovicke to równiez możliwość przeżycia wakacji nad morzem. Zaledwie 30 kilometrów od miejscowości, czeka na Was niezwykłe wybrzeże Morza Adriatyckiego, na które składają się plaże, klify oraz piękne zatoki. Nad wodą złapiecie promienie słoneczne, wykąpiecie się w błękitnych morskich wodach oraz będziecie mieli możliwość uprawiania sportów wodnych. Koniecznie zabierzcie ze sobą rurkę i okulary do snorkelingu, bowiem dno Adriatyku bogate jest w niezwykłe okazy flory i fauny. Z wybrzeża także, startują rejsy morskie, podczas których będziecie mogli podziwiać piękne dalmacke wybrzeże oraz okoliczne wyspy.

Wybierając domy i apartamenty w Lisane Ostrovicke, łatwo i szybko dotrzecie do, ciekawych i pełnych zabytków, miast dalmacji, jak np. Sibenik, Split (polecamy także nasz produkt „Split noclegi”) oraz Zadar.