Pucisca - domy i apartamenty wakacyjne

Pucisca

Pucisca - domy i apartamenty wakacyjne

Pucisca jest drugim co do wielkości miastem położonym na wyspie Brac. Całość znajduje się w środkowej części Dalmacji i jest świetnym miejscem na niezapomniane wakacje w Chorwacji.

Pucisca położona jest wokół, głęboko wbijającej się w ląd, zatoki, która z kolei dzieli się na dwie mniejsze zatoczki – taka lokalizacja ochrania miejscowość przed silnymi, morskimi wiatrami. Prócz tego, brzeg od razu zaczyna przechodzić w strome wzgórza, dzięki czemu, Pucisca widziana z góry, stwarza wrażenie greckiego amfiteatru.

Nasz produkt „kwatery w Pucisca” polecamy wszystkim amatorom kąpieli w morzu oraz całodziennych wędrówek po wzgórzach i odkrywaniu ich tajemnic. To także świetna oferta dla osób interesujących się historią, bowiem właśnie tutaj powstały słynne kamieniołomy, z których budulec posłużył m.in. do budowy Białego Domu. Zapowiadają się bardzo ciekawe wakacje w Pucisca - wystarcz wybrać obiekt z oferty "Chorwacja noclegi"!

 

Popularne domy wakacyjne w Pucisca

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Pucisca

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Pucisca

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Pucisca

Loading...

Zakwaterowanie w Pucisca

Wasze marzenia o urlopie mogą ziścić się już za chwilę! Sprawdźcie jakie domy i apartamenty w miejscowości Pucisca czekają na Was w ofercie NOVASOL – tutaj każdy znajdzie obiekt pod swój gust i kieszeń!

Nasze kwatery w Dalmacji zlokalizowane są zarówno przy nabrzeżu, jak i w wyższych partiach miejscowości. Jeśli wybierzecie obiekty wakacyjne na wzgórzach, Waszym oczom codziennie ukazywać będą się piękne, panoramiczne widoki. Z kolei wybierając kwatery przy zatoce, łatwo i szybko dostaniecie się na najbliższą plażę lub bezpieczne wejście do wody z betonowej platformy służącej jako taras do opalania. Wszystkie te obiekty łączy to, że są w pełni wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty i meble oraz to, że są gotowe na Wasz przyjazd praktycznie przez cały rok.

Nasz produkt „Pucisca apartamenty i domy” skierowany jest także dla osób podróżujących ze zwierzętami. W przeciwieństwie do hoteli, duża część naszych kwater wakacyjnych, zezwala na urlop z psem, kotem i innymi domowymi ulubieńcami. To będzie niezapomniany urlop!

 

Pucisca

Atrakcje w Pucisca i okolicy

W Puscica nie będziecie mieć czasu na nudę! To miejsce bogate w plaże, naturalne krajobrazy, wzgórza, historię, tradycje oraz wyśmienitą kuchnię. Wybierając nasz produkt „Chorwacja apartamenty” będziecie mogli:

  • Zrelaksować się na plaży – błękitne wody Adriatyku zapraszają do kąpieli i snorkelingu. Wzdłuż wybrzeża miasteczka znajdziecie plaże oraz betonowe platformy, gdzie wypoczniecie na leżaku i orzeźwicie się w ciepłych wodach morskich. Jeśli zaś szukacie chwili dla siebie, wybierzcie się za granice miasteczka, gdzie w urokliwych zatoczkach wypoczniecie w ciszy i spokoju.

  • Przemierzać okoliczne wzgórza – całodzienne wycieczki pośród przyrody i punktów widokowych – tutaj to żaden problem. Część zielonych wzniesień objęta jest ochroną, a więc będziecie mieć pewność, że Waszym oczom ukażą się naturalne, piękne miejsca bogate we florę i faunę. Pośród wzgórz znajdziecie również jaskinie, które są udostępniane turystom.

  • Poznać miasteczko Pucisca – wąskie uliczki pełne kamiennych domów czekają na Was. Pośród nich znajdziecie liczne rzeźby i monumenty, archeologiczne stanowiska, kościół św. Jeremiasza czy wczesnochrześcijański kościół św. Stjepana. Zwróćcie także uwagę na charakterystyczne domy-baszty, które powstały tu w XV wieku. Warto również wybrać się to tutejszej akademii kamieniarstwa oraz na jeden z wielu letnich festiwali, gdzie poznacie tutejszą kuchnię (jagnięcina!), tradycje i zwyczaje.

  • Odkryć uroki miast na lądzie - jak np. Split, omis czy Makarska (polecamy Wam również katalog "Makarska noclegi").

To będzie niezapomniany urlop na wyspie Brac!