Konavle - domy i apartamenty

Konavle jest najbardziej wysuniętym podregionem Dalmacji, a co za tym idzie jest to najbardziej wysunięta na południe, gmina Chorwacji. Konavle graniczy z Czarnogórą oraz Bośnią i Hercegoviną, a jej głównymi miastami jest Cavtat (na północy) oraz Molunat (na południu) – sa to także jedyne, bezpośrednio położone nad Adriatykiem, miasteczka gminy.

Wybierając naszą ofertę „apartamenty Chorwacja”, zagwarantujecie sobie niezapomniany urlop z górami, klifami i błekitnymi wodami Morza Adriatyckiego w tle. Warto również dodać, że Konavle jest najbogatszą gminą w Chorwacji, co oznacza, że wakacje w Dalmacji będą pełne atrakcji dla całej rodziny.

Oferta „domy i apartamenty w Chorwacji” jest skierowana dla osób, które nie lubią długo podróżować. Mimo sporej odległości od naszego kraju, w miarę szybko dostaniecie się tu samolotem, ponieważ na terenie gminy znajduje się lotnisko miasta Dubrovnik. Zapowiadają się ekscytujące wakacje w Konavle!

 

Konavle

Popularne domy wakacyjne w Konavle

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Konavle

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Konavle

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Konavle

Loading...

Zakwaterowanie w Konavle

Gmina Konavle jest dość rozległa, tak jak i nasza oferta „noclegi Dalmacja” w tym miejscu. Czeka tu na Was mnóstwo obiektów wakacyjnych, zarówno nad morzem, jak i w głębi lądu, pośród gór. Łączy je natomiast to, że są w pełni wyposażone, dostępne praktycznie przez cały rok oraz to, że spędziecie w nich niezapomniane wakacje w Chorwacji.

W Konavle szczególnie polecamy kwatery z basenem, bowiem wybrzeże w tym miejscu jest skaliste i klifowe, a co za tym idzie, czasem do plaży trzeba kawałek drogi podjechać. Dużą popularnością w Konavle, cieszą się także nasze domy i apartamenty z panoramicznym widokiem na góry oraz morze. Poranna kawa bądź wieczorna biesiada z chorwackim winem, nabiera nowego smaku.

Dzięki NOVASOL, na wakacje w Dalmacji możesz także wybrać się z domowym psiakiem lub kotem. Wiele naszych kwater w Konavle zezwala na pobyt ze zwierzakiem, a niektóre posiadają nawet specjalne udogodnienia, jak np. ogrodzone, duże działki czy ogrody. Zapraszamy do kwater z oferty "Chorwacja noclegi".

 

Konavle

Wakacje w Konavle

W gminie Konavle spędzicie naprawdę udane wakacje. Wybierzcie nasz produkt „noclegi Chorwacja” i sprawdźcie jak wiele form wypoczynku dla Was przygotowano. Spędzają urlop w Dalmacji możecie:

  • Wypocząć na wybrzeżu Morza Adriatyckiego – tutejsze żwirowe i kamieniste plaże są przyjazne dla każdego. Znajdziecie tu zarówno wyposażone plaże miejsckie oraz zaciszne miejsca, często u podnóża stromyc i pięknych klifów. Wody morskie w tym regionie sprzyjają kąpielom oraz uprawianiu snorkelingu (podczas obserwacji pdowodnych można spotkać tu nawet delfiny i greckie żółwie).

  • Wędrować po górach i wzdłuż wybrzeża – amatorzy całodziennych wycieczek pieszych bądź rowerowych będą mogli się tu wykazać swoją krzepą. Obszar Konavle jst bardzo pofałdowany, a zejścia nad wodę prowadzą po stromych ścieżkach i schodach poprzez klify. Podczas takich wędrówek odkryjecie poukrywane wioski, w których uprawia się m.in winorośl i oliwki – warto spróbować produkowanych na miejscu win i oliwy.

  • Odwiedzić Dubrovnik – zaledwie klikanaście kilometrów od gminy Konavle znajduje się Dubrovnik, miasto pełne atrakcji i zabytków. Tak naprawdę, wizyta w tym mieście to obowiązkowy punkt każdego urlopu w Chorwacji! Sprawdźcie też ofertę "Dubrownik noclegi", w której znajdziecie komfortowe domy i apartamenty wakacyjne na każdą kieszeń!