Primosten noclegi - domy i apratamenty wakacyjne

Primosten noclegi

Primosten noclegi - domy i apratamenty wakacyjne

Miasto Primosten w środkowej Dalmacji położone jest na półwyspie, który praktycznie w całości pokrywa. Do miasta prowadzi pas ziemi, który jednocześnie służy za miejską plażę. Jednak większość turystów woli trzymać się mniejszych, pobliskich miejscowości.

W okolicy znajduje się wiele miejsc, z wieloma atrakcjami turystycznymi, które spełniają oczekiwania stawiane nowoczesnym miejscowościom turystycznym, stąd duża popularność ośrodka i oferty Primosten noclegi. Jeśli szukacie świetnej bazy wypadowej, to idealnie do tego nadaje się nasza oferta "domy i apartamenty Chorwacja".

Popularne domy wakacyjne w Primosten

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Primosten

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Primosten

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Primosten

Loading...

Wakacje w Primosten dla koneserów

Warte polecenia są piękne plaże żwirowe i skaliste oraz zatoki Primoste, Peles Vela i Mala Raduca. Koniecznie odwiedzić należy starówkę z jej nadbrzeżną promenadą, pozostałościami muru miejskiego i licznymi restauracjami i przytulnymi kafejkami. Prosimy skosztować lokalnego czerwonego wina Babic i świeżej ryby. W mieście kładzie się dużą wagę na dobre jedzenie i picie.

Poza świeżo złowionymi rybami, produkowana jest tutaj szynka, która dzięki swojej jakości może bez dwóch zdań konkurować z szynką parmeńską. Także sery oraz lokalne wina nie powinny zostać pominięte. Wszystkie te delicje na pewno najlepiej smakować będą w domowym zaciszu... Warto spędzić urlop w Dalmacji!

Urlop w domu wakacyjnym z oferty Primosten noclegi

W domu wakacyjnym w Primosten znajdziecie idealne warunki do wypoczynku. Na wyposażeniu każdego apartamentu wakacyjnego jest dobrze urządzona kuchnia, w której bez problemu samodzielnie przygotujecie wspaniałe posiłki. W ofercie NOVASOL są domy wakacyjne o różnym standardzie i wyposażeniu. Decydując się na wakacje w domu wakacyjnym w Primosten, sami decydujecie o poziomie luksusu, w jakim chcecie spędzić urlop.

Jednak bez względu na standard, wybranego przez Was domu, NOVASOL dołoży wszelkich starań, aby Wasze wakacje z ofertą "Chorwacja noclegi" były niezapomniane. Wszystkie nasze domy wakacyjne zostały sprawdzone przez lokalnych pracowników NOVASOL. Prosimy nie zwlekać i już dziś zarezerwować apartament lub dom wakacyjny z katalogu Primosten noclegi.

Historia i Kultura w Primosten

Przygotowaliśmy dla Was więcej informacji na temat naszej oferty "Chorwacja apartamenty". Największą plażą Primosten jest Mala Raduca, zaliczana do najpiękniejszych plaż w Chorwacji. Apartament wakacyjny w Primosten to świetna baza wypadowa na organizowane przez Was wycieczki. Gorąco zachęcamy do zobaczenia kościoła św. Juraja, zbudowanego w XV w., który został odbudowany w roku 1760. W sezonie letnim w Primosten organizowane są wyścigi osłów.

Koniecznie powinni Państwo skosztować lokalnego wina, które charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Jeżeli szukacie miejsca na wspaniałe wakacje w gronie przyjaciół, Primosten jest odpowiedni. Znajdziecie wszystko to, co jest niezbędne na niezapomniane wakacje w Dalmacji środkowej - rezerwujcie więc kwatery wakacyjne oznaczone jako Primosten noclegi.

Wakacje pełne wrażeń w domu wakacyjnym w Primosten

Spędzając urlop w obiekcie z oferty Primosten noclegi, sprawdźcie miasto z jego bogatą ofertą kulturalną. Czeka tu na Was wiele zabytków i atrakcji. Poniżej prezentujemy kilka z nich:

  • kościół Św. Jerzego – pochodzi z XV wieku i jest charakterystyczny dla miasta. Znajduje się tu sarkofag biskupa Arnerica;

  • obraz Matki Boskiej z Loreto;

  • kościół Matki Boskiej Miłosiernej, zbudowany w 1553 roku oraz kaplica Św. Rocha z 1680 roku;

  • dzielnica portowa oraz nabrzeżna promenada;

  • plaża Raduca.

W Primosten znajdziecie wspaniałe plaże żwirowe oraz uroczy deptak, biegnący wzdłuz dawnych murów miejskich. W okresie wakacji w mieście organizowanych jest wiele imprez: wieczory z muzyką ludową Dalmacji, występy folklorystyczne czy nocne połowy ryb. Amatorzy aktywnego wypoczynku mogą tutaj grać w tenisa, minigolfa, pływać na skuterach wodnych oraz uprawiać inne sporty wodne. Spędzając wakacje w Chorwacji koniecznie powinniście skosztować pysznych specjałów lokalnej kuchni.