Noclegi w Zupa Dubrovacka

Zupa Dubrovacka to grupa miasteczek rozciągających się pomiędzy Dubrovnikiem i Cavtatem, w południowej części chorwackiej Dalmacji. Na tutejszy krajobraz składają się góry i pikne wybrzeże Morza Adriatyckiego, a najważniejszymi miejscowościami (a zarazem kurortami nadmorskimi) są Kupari, Sreberno, Mlini, Soline i Plat.

Charakterystyczne położenie Zupy Dubrovackiej pomiędzy skalistymi wzgórzami a błękitnymi wodami morskimi, sprawia, że nasz prodkut „domy i apartamenty Chorwacja” skierowany jest praktycznie dla każdego. Amatorzy wędrowek po górach, kąpieli morskich oraz aktywni poszukiwacze zabytków i ciekawych miejsc znajdą to wszystko na wyciągnięcie ręki.

Ważna uwaga – ponieważ miejscowości położone są kaskadowo na stromych zboczach, osoby bez auta (zwłaszcza małe dzieci i osoby starsze) mogą nie czuć tu się zbyt pewnie, bowiem ulice są tu dość strome, także wakacje w Chorwacji to dośc sporo wędrówek w górę lub w dół zbocza. Niemniej jednak, Zupa Dubrovacka jest tak piękna, że naprawdę warto udać się tu na wymarzony urlop w Dalmacji.

 

Zupa Dubrovacka

Popularne domy wakacyjne w Zupa Dubrovacka

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Zupa Dubrovacka

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Zupa Dubrovacka

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Zupa Dubrovacka

Loading...

Zupa Dubrovacka – zakwaterowanie

Jeśli chcecie połączyć urlop w górach z wakacjami nad morzem, to sprawdźcie nasz produkt „noclegi w Dalmacji” właśnie w skupisku Zupa Dubrovacka. Specjalnością NOVASOL w tym miejscu są domy i apartamenty z panoramicznymi widokami na klifowe wybrzeże oraz błękitne, a wręcz turkusowe wody Morza Adriatyckiego. Tylko wyobraźcie sobie relaks na tarasie lub w basenie, podczas którego wieje na Was delikatny morski zefir lub posiłki z pięknymi widokiem – można poczuć gęsią skórkę na samą myśl.

Domy i apartamenty w Chorwacji znajdziecie zarówno blisko plaż kurortów, jak i w górach – w lądowej części gminy. Tylko od Was zależy, jak zechcecie spędzić wakacje w Dalmacji, bowiem cechą naszych obiektów jest prywatność i indywidualność. Nasze kwatery są również w pełni wyposażone, a opłaty za media, pościel oraz sprzątanie są już wliczone w cenę najmu.

Nasz produkt „Chorwacja apartamenty” jest dla Was gotowy praktycznie przez cay rok, nic więc nie stoi na przeszkodzie aby poznać skupisko Zupa Dubrovacka o każdej porze roku. Zapraszamy!

 

Zupa Dubrovacka

Zupa Dubrovacka – wakacje

Czy całodniowy plażowicz, czy aktywny turysta szukający coraz to nowych bodźców – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Wędrówki po górach, kolarstwo górskie, paralotniarstwo, sporty wodne, nurkowanie, plażowanie, kąpiele w morzu – tutaj nie będzie czasu na nudę. Dodajmy do tego gwarancję pięknej pogody oraz krajobrazy z klifami, a otrzymacie komplet na udane wakacje w Chorwacji.

W kurortach Kupari, Sreberno, Mlini, Soline i Plat czekają na Was liczne atrakcje, bogata oferta gastronomiczna oraz ciekawe miejsca i zabytki. Również tutaj odbywa się bogate życie nocne, także imprezowicz również znajda tu swój raj.

Rezerwując nasz produkt „Chorwacja noclegi” będziecie mieli również okazję wybrać się do Dubrovnika (tutaj także jest dostępna nasza oferta „Dubrownik noclegi”), w którym podziwiać można świetnie zachowane średniowieczne miasto otoczone potężnymi murami. Z kolei pomiędzy nimi podziwiać można liczne pałace, kościoły, najstarszą aptekę w Europie i wiele innych zabytków. W Dubrovniku co roku odbywa się aż 45 festiwali kulturalnych, dlatego wybierając termin urlopu, warto sprawdzić co ciekawego będzie działo się właśnie w tym niezwykłym mieście.