Ruzic - domy i apartamenty

Ruzic

Ruzic - domy i apartamenty

Ruzic to nazwa niewielkiej miejscowości oraz gminy położonej w środkowej części chorwackiej Dalmacji, pomiędzy skalistymi górami, a zielonymi wzgórzami. Niewielkie rozmiary, jak i lokalizacja, sprawiają, że Ruzic jest świetnym miejscem dla osób, które chcą odpocząć w spokojnej atmosferze oraz w otoczeniu naturalnych krajobrazów. Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi” w Ruzic będziecie mogli całe dnie „naładować naturalne akumulatory”, a Wasze zmysły poznają całkowicie nowe doznania.

Ruzic to także propozycja dla osób, które lubią podróżować oraz zwiedzać. Położenie miejscowości pozwala na szybkie i łatwe dostanie się do najciekawszych miejsc środkowej części Dalmacji. W sumie, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że już od progu domu wakacyjnego czeka Was co dzień, nowa i ciekawa przygoda. Jest to możliwe, ponieważ już najbliższa okolica pełna jest atrakcji i pozwala na poznanie „innego” oblicza Chorwacji – jakże przeciwnego od tego, które można zobaczyć w nadmorskich kurortach. Jeśli więc szukacie ciekawe miejsca na urlop, to koniecznie rozważcie wakacje w Dalmacji!

 

Popularne domy wakacyjne w Ruzic

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Ruzic

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Ruzic

Loading...

Domy i apartamenty w Ruzic

Na wakacje w Ruzic i okolicy, polecamy Wam ofertę NOVASOL. W niej znajdziecie domy i apartamenty wakacyjne na każdą kieszeń i każdy gust. Nasze obiekty wakacyjne mogą służyć zarówno jako miejsca wypoczynku, jak i bazy noclegowe pomiędzy kolejnymi, ekscytującymi wycieczkami po dalszej i bliższej okolicy. Niezależnie jednak na jaki obiekt padnie Wasz wybór, zawsze otrzymacie, w pełni wyposażoną i gwarantującą prywatność, kwaterę, w której spędzicie niezapomniany urlop.

W Ruzic szczególnie polecamy nasze domy z basenem. Polecamy je tym bardziej, ponieważ do najbliższych plaż Adriatyku jest ok. 50-60 kilometrów, co dla niektórych może być zbyt uciążliwe, aby wybierać się tam co dzień. Własny akwen to także możliwość relaksu tylko w otoczeniu najbliższych, z dala od zgiełku i hałasu. Oprócz obiektów z basenem, zwróćcie także uwagę na domy z ogrodami, domy dla rowerzystów oraz obiekty przyjazne dzieciom, w których najmłodsi wczasowicze znajdą mnóstwo atrakcji.

Na wakacje z NOVASOL możecie także wybrać się z domowym zwierzakiem. Wystarczy wybrać filtr „domy przyjazne zwierzętom”, a pojawi Wam się wyselekcjonowana oferta domów, gdzie możliwy jest wypoczynek z psem lub kotem. Urlop z NOVASOL to także wakacje all inclusive. Nazwa ta odnosi się do usługi, która jest dostępna w całej Chorwacji -  w jej ramach wszelkie opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel, są już wliczone w cenę. Zapraszamy!

Wakacje w Ruzic

Spędźcie urlop w Ruzic i odkryjcie jej piękną okolicę. Wybierając obiekt wakacyjny z naszej oferty „Chorwacja apartamenty”, będziecie mili okazję poznać takie miejsca jak:

  • Park Narodowy Krka – rezerwat w którym podziwiać można piękne wodospady oraz rzekę Krka. Znajduje się tu również Jezioro Visovac pośrodku którego, znajduje się wyspa z klasztorem franciszkańskim.

  • Szybenik – miasto i port, w którym warto zobaczyć m.in. Katedrę św. Jakuba, kościół św. Barbary, pałac Knezeva oraz średniowieczny klasztorny ogród.

  • Jezioro Peruca – długi (18km) sztuczny zbiornik wodny, który może być ciekawą alternatywą dla wybrzeża Adriatyku.

  • Trogir – piękne miasto, którego starówka została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

  • Solin – najbliżej położony nadmorski kurort, w którym czekają na Was liczne plaże. Na nich, oprócz relaksu i kąpieli morskich, znajdziecie także możliwość uprawiania sportów wodnych, bogatą ofertę gastronomiczną i atrakcje dla całej rodziny.

  • Split (sprawdźcie także nasz produkt „Split noclegi”) – drugie co do wielkości miasto Chorwacji, pełne zabytków i atrakcji. Koniecznie odwiedźcie port i Pałac Dioklecjana.