Smokvica - domy i apartamenty

Brna w gminie Smokvica

Smokvica - domy i apartamenty

Smokvica to niewielkie miasteczko znajdujące się w centralnej części wyspy Korcula, w południowej części chorwackiej Dalmacji. Ta miejscowość znajduje się pośród zielonych wzgórz, dzięki czemu jest osłonięta przed burami, czyli silnymi wiatrami występującymi na Morzu Adriatyckim.

Nasz produkt „Chorwacja apartamenty” w Smokvicy polecamy każdemu kto lubuje się w całodziennych wędrówkach oraz plażowaniu. Tutejsze wzgórza bowiem, świetnie nadają się na niezapomniane spacery pośród lasów, winnic i drzew oliwnych (jest tu ich ok. 170 tysięcy!). Z kolei do najbliższych plaż, jest stąd zaledwie 4 kilometry, więc i ten odcinek można swobodnie pokonać pieszo bez większego zmęczenia. Wybierając usługę „Chorwacja kwatery” poznacie również historię, codzienne życie i tradycje mieszkańców Korculi.

Pewnym wyzwaniem jest dostanie się na wyspę. Najpierw trzeba zjechać na południe kraju, następnie przeprawić się promem z Ploc do Tripanj, a następnie z Orebic do miasta Korcula (stolica wyspy). Niemniej jednak, ten trud będzie Wam wynagrodzony, bowiem przeżyjecie tu niezapomniane wakacje w Dalmacji.

Popularne domy wakacyjne w Smokvica

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Smokvica

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Smokvica

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Smokvica

Loading...

Noclegi w Smkovicy

Nasza oferta „domy i apartamenty Chorwacja” już na Was czeka. Co w niej znajdziecie? W pełni wyposażone i gotowe na Wasz przyjazd kwatery należące do prywatnych właścicieli. W czasie pobytu obiekt wakacyjny jest tylko do Waszej dyspozycji, więc będziecie się mogli cieszyć komfortem i prywatnością. Wszystkie nasze kwatery w Chorwacji są również objęte programem „all inclusive”, który zwalnia Was z dodatkowych opłat za media, sprzątanie końcowe oraz pościel.

Noclegi w Dalmacji znajdziecie zarówno w centrum Smkovicy, jak i na terenie jej gminy np. przy morzu w wiosce Brna.  Wybór zależy już tylko od Waszych wymagań. Jednak jeśli, w Waszym terminie, obiekty przy plaży były już zarezerwowane, to sprawdźcie nasze domy z prywatnymi basenami – dzięki temu będziecie mogli skorzystać z kąpieli o każdej porze dnia.

Zapraszamy do rezerwacji naszej oferty „Chorwacja apartamenty i domy wakacyjne”.

Smokvica

Urlop w Smokvicy

W Smokvicy na wyspie Korcula (w naszej ofercie jest dostępne zakwaterowanie na całej wyspie, sprawdź produkt „Korcula noclegi”) czekają Was wakacje pośród natury i zieleni. Położenie pośród wzgórz sprawia, że nie tylko odetchniecie świeżym powietrzem, ale i zmusicie swoje nogi do większego wysiłku fizycznego. Tutejsza okolica świetnie nadaje się do pieszych i rowerowych wojaży, a przecież nie musicie się ograniczać tylko do Smokvicy – cała Korcula jest przepiękna!

Pewnym punktem wycieczek będą, zapewne, winnice i gaje oliwne. W nich będziecie mogli spróbować i zakupić tutejsze wina oraz oliwę z oliwek.

Spragnieni Słońca i kąpieli w morzu, również będą usatysfakcjonowani. Plaże w miejscowości Brna (zaledwie 4 kilometry dalej) zapraszają. Liczne miejsca wypoczynku, infrastruktura oraz atrakcje dla całej rodziny to ich dodatkowe atuty.

Wybierając produkt "apartamenty Chorwacja” poznacie również inne, ciekawe miejscowości wyspy Korcula. Sprawdźcie sami, jakie atrakcje i zabytki czekają Was w miejscowości Vela Luka, Korcula czy Lumbarda. Polecamy również rejs promem na wyspę Lastovo, gdzie znajduje się piękny park przyrody oraz na wyspę Hvar – również bogatą w zabytki i ciekawe miejsca.