Kwatery w Dubrovacko Primorje

Dubrovacko Primorje to gmina składająca się z kilkunastu niewielkich miejscowości, położonych w południowej części Chorwacji, a dokładniej przy Półwyspie Peljesac. Charakterystyczne położenie gminy, pozwala na kąpiele zarówno w „otwartym Adriatyku”, jak i w jego osłoniętej części, półwyspem właśnie.

Naszą usługę „Chorwacja apartamenty” w Dubrovacko Primorje, polecamy wszystkim Klientom, bowiem każdy znajdzie tu coś dla siebie. Liczne plaże, romantyczne zatoczki, góry, wyspy i wysepki, liczne atrakcje, zabytki, a także bliskość Dubrovnika, sprawiają, że nie będzie tu czasu na nudę (nawet jakbyście chcieli spędzić tu i miesiąc, a nawet dwa).

Noclegi w Dalmacji to także okazja na wizytę w Bośni oraz Czarnogórze, z którymi południowa część Chorwacji graniczy. To będą długo pamiętane wakacje w Chorwacji!

 

Dubrovacko Primorje

Popularne domy wakacyjne w Dubrovacko Primorje

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Dubrovacko Primorje

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Dubrovacko Primorje

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Dubrovacko Primorje

Loading...

Zamieszkaj w Dubrovacko Primorje

Sprawdźcie naszą ofertę pod tytułem „domy i apartamenty Chorwacja” w gminie Dubrovacko Primorje. Czekają tu na Was, w pełni wyposażone oraz zadbane prywatne kwatery, które są do Waszej dyspozycji praktycznie przez cały rok. Domy i apartamenty w Dalmacji to ciekawa alternatywa dla, pełnych turystów, hoteli z małymi pokojami i kolejkami do basenu czy stołówki. Z NOVASOL, czekają Cię prywatne i pełne swobody wakacje w Chorwacji.

Nasze noclegi w Dalmacji znajdziesz w różnych lokalizachach gminy Dubrovacko Primorje. Nasze obiekty usytuowane są zarówno w poblizu plaż i w centrach kurortów, jak i na obrzeżach, w głębi lądu, a nawet pośród zielonych bądź skalistych wzgórz. Dzięki temu, możecie sami zdecydować, czy wolicie zamieszkać kilkanaście kroków od plaży, czy np. wolicie podziwiać codziennie niezwykłą panoramę z tarasu, a do plaży podjechać w kilkanaście minu autem. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

W naszej ofercie „wakacje Chorwacja” znajdziecie także obiekty z różnorodnymi udogodnieniami: prywatne baseny, ogrody, kamienne grille, boiska do gier, itp. Wystarczy użyć odpowiednich filtrów, aby znaleźć obiekt wakacyjny, najpełniej dostosowany do Waszych wymagań. Zapraszamy!

Dubrovacko Primorje

Wypocznij w Dubrovacko Primorje

Domy i apartamenty w Dubrovacko Primorje to jedno, ale przecież nikt nie jedzie na wakacje aby siedzieć w czterech (i więcej) ścianach! Tutaj, naprawdę poznacie praktycznie nieograniczone spektrum atrakcji. Wybierając naszą usługę „Chorwacja noclegi” będziecie mogli:

  • Wypocząć na plaży i zażyć kąpieli w Morzu Adriatyckim – kilometry pięknych plaż, liczne zaciszne miejsca, ciepła woda morska, bogate życie morskie, możliwość uprawiania sportów wodnych – to wszystko czeka na Was!

  • Poznać ciekawe miejsca gminy – Dubrovacko Primorje to miejsce o bogatej historii, sięgającej czasów prehistorycznych. Koniecznie odwiedźcie zabytkowe kurhany, antyczny Klasztor Franciszkanów, nekropolie Stećków oraz dwór Ohmuciević.

  • Poznać kuchnię regionu – południowa część Chorwacji słynie z win, potraw z ryb i owoców morza oraz baraniny. Zapowiadają się smakowite wakacje w Dalmacji.

  • Wybrać się w rejs – okoliczne wyspy Elefickie, Wyspa Mljet i Korcula skrywają liczne tajemnice i atrakcje – koniecznie musicie je poznać!

  • Odwiedzić Dubrovnik (możecie również zamieszkać w tym mieście, sprawdźcie nasz produkt „Dubrownik noclegi”) – co by nie napisać, otoczona murami miejskimi starówka miasta jest wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – to poprostu trzeba samemu zobaczyć!