Vrlika - domy i apartamenty

Vrlika to niewielkie miasteczko, położone w głębi środkowej Dalmacji, w pobliżu granicy z Bośnią i Hercegowiną. Całość otoczona jest zielonymi wzgórzami i skalistymi górami, a tuż obok znajduje się zjawiskowe jezioro Peruca.

Nasz produkt „Chorwacja noclegi” w miasteczku Vrlika, polecamy wszystkim tym, którzy podczas urlopu lubią odkrywać nowe miejsca oraz chcą odpocząć w spokojnej, wręcz sielankowej atmosferze. Tutaj czeka Was relaks z dala od zgiełku i wielkich, pełnych turystów, ośrodków miejskich oraz nadmorskich kurortów.

Urlop w Vrlika to okazja na spędzenie aktywnych wakacji. Pośród tutejszych gór i wzgórz, czekają na Was świetnie wyposażone szlaki turystyczne, dzięki którym całe dnie będziecie mogli poświęcić na pełne wrażeń wędrówki. Również w samej miejscowości i jej okolicy, znajdują się liczne zabytki, które opowiadają ciekawe historie, a także pozwolą na poznanie zwyczajów i tradycji tego regionu. Zapraszamy na niezapomniane wakacje we Vrlika.

 

Vrlika

Kwatery w miejscowości Vrlika

Jeśli szukacie zakwaterowania w miejscu gdzie wypoczniecie na łonie natury i z dala od tłumów, to koniecznie sprawdźcie naszą ofertę w miasteczku Vrlika. Tutaj, czekają na Was nasze domy i apartamenty wakacyjne, w których spędzicie komfortowy urlop z gwarancją prywatności, bowiem podczas pobytu dany obiekt wakacyjny, jest tylko do Waszej dyspozycji.

Nasz produkt „Dalmacja kwatery” to oferta na każdą kieszeń. Znajdziecie tu zarówno przytulne apartamenty (typu studio) dla par, jak i duże domostwa z kilkoma sypialniami i licznymi udogodnieniami. Wybór zależy od Was!

W miasteczku Vrlika, szczególnie polecamy kwatery z panoramicznym widokiem na góry - dzięki temu, nawet bez wychodzenia z domu, będziecie mogli codziennie podziwiać fantastyczne widoki z okna lub tarasu. Na naszą ofertę, powinny zwrócić uwagę także osoby zabierające na urlop domowego zwierzaka. Wiele naszych kwater ma specjalne udogodnienia dla domowych pupili – wystarczy tylko wybrać odpowiedni filtr w naszej wyszukiwarce.

Wakacje w Chorwacji, to także urlop bez dodatkowych kosztów. Jest to możliwe dzięki opcji all inclusive, którą objęte są nasze wszystkie kwatery w tym kraju. W jej ramach, media, pościel oraz sprzątanie końcowe są już wliczone w cenę najmu. Zapraszamy na niezapomniane wakacje w miejscowości Vrlika!

 

Vrlika

Pełne wrażeń wakacje w miasteczku Vrlika

Wybierzcie apartamenty w Vrlika i sprawdźcie jakie atrakcje przygotowano dla Was w miasteczku i okolicy -  a jest tego sporo. Znajdziecie tu mnóstwo zabytków oraz ciekawe miejsca z bogatą historią, jak np.:

  • Zamek Prozor – ruiny średniowiecznej budowli, które górują nad miastem.

  • Klasztor Dragovic oraz ruiny starego klasztoru nad Cetiną

  • Kościół św. Mikołaja z XVII wieku

  • Zamek Glavas-Dinarić – ruiny zamku wybudowanego w XV wieku, w celu obrony przed Turkami.

Wybierając nasz produkt „Vrlika kwatery”, będziecie mogli również spędzić aktywne wakacje. Okoliczne wzgórza i góry świetnie nadają się na piesze i rowerowe wojaże. Z kolei przy pobliskim jeziorze Peruca, znajdziecie wypożyczalnie sprzętu wodnego, a nad rzeką Cetiną czeka na Was spływ kajakowy. Jeśli jednak wciąż będziecie odczuwać mało wrażeń, to w promieniu zaledwie 100 kilometrów, położony jest Park Narodowy Krka (niezwykłe wodospady), Split (sprawdźcie także nasz produkt "Split noclegi") oraz Szybenik.