Civljane - domy i apartamenty

Civljane

Civljane - domy i apartamenty

Civljane to miejscowość oraz nazwa najmniejszej gminy Chorwacji. Położona jest w środkowej części chorwackiej Dalmacji, w głębi lądu oraz w otoczeniu gór i wzniesień. Bardzo szybko można stąd dostać się do Bośni i Hercegowiny oraz do źródła słynnej rzeki Cetiny.

Nasz produkt „Chorwacja noclegi” w Civljane polecamy wszystkim poszukiwaczom przygód oraz osobom szukającym spokojnego wypoczynku w otoczeniu naturalnych krajorbrazów. Tutejsza okolica to głównie zielone wzgórza i skaliste góry, pola uprawne oraz gaje oliwne, w których produkowana jest pyszna oliwa z oliwek. Wakacje w Civljane to również okazja na dokładne poznanie głębi Dalmacji, jakże odmiennej od tej, jaka można obserwować na wybrzeżu. Tutaj życie mieszkańców biegnie całkowicie innym torem, a więc będziecie mogli poznac ciekawe zwyczaje i tradycje podczas ciekawych festynów i wydarzeń kulturalnych. Jedno jest pewne, czekają Wam tu wyjątkowe wakacje w Dalmacji!

 

Domy i apartamenty w Civljane

Wszystkim szukającym alternatywy dla ciasnych hotelowych pokojów, polecamy ofertę NOVASOL. W niej, proponujemy Wam, w pełni wyposażone i gwarantujące prywatność, domy i apartamenty w Civljane, w których znajdziecie komfortowy i relaksujący wypoczynek. Nasza oferta to także pełna swoboda oraz indywidualność Waszego urlopu, o co trudno w hotelu lub podczas wycieczki objazdowej. Co ważne, nasze obiekty wakacyjne są tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji podczas najmu, a więc nie będziecie musieli z nikim dzielić kuchni czy łazienki. Oferta w Civljane, to także duża różnorodność obiektów wakacyjnych – a wszystko to po, abyście jak najbardziej mogli dopaswać kwaterę pod swój gust oraz kieszeń (sprawdźcie także naszą opcję all inclusive, którą objęte są wszystkie kwatery w Civnljane).

W Civljane i w okolicy szczególnie polecamy:

  • Domy z basenem – ponieważ do wybrzeża Adriatyku jest stąd około 70 kilometrów, warto wybrać obiekt z prywatnym akwenem. W basenie znajdziecie przyjemne orzeźwienie, a najmłodsi będą mogli pluskać się w wodzie cały dzień, dając dorosłym chwilę dla siebie.

  • Domy z panoramicznym widokiem – Civljane otoczone jest wzgórzami i górami, także warto wybrać obiekt wakacyjny, z którego okien, tarasu lub ogrodu można podziwiac piękne krajobrazy.

  • Domy przyjazne dzieciom – specjalna oferta dla najmłodszych Gości. Te kwatery wyposażone są w udogodnienia typu plac zabaw, pokój zabaw czy konsole z grami.

  • Domy na łonie natury – już od progu domu wakacyjnego czeka na Was zielone oblicze Dalmacji.

  • Domy przyjazne zwierzętom – w Civljane możecie spędzić niezapomniane wakacje z psem lub kotem.

Wakacje w Civljane

Domy i apartamenty w Civljane to miejsce wypoczynku i relaksu, ale jeśli opuścicie już próg kwatery wakacyjnej to czekają na Was liczne atrakcje jakie oferuje Wam miejscowość i okolica. Sprawę znacznie ułatwią szlaki turystyczne, które prowadzą przez góry i wzniesienia, a podczas wędrówek traficie m.in na źródło słynnej rzeki Cetiny (a jeśli lubicie mocniejsze wrażenia, to w dalszy biegu rzeki oferowane są spływy kajakowe i raftignowe). Podczas wędrówek poznacie też miejscowe historie, zwyczaje oraz życie codziennie w rolniczej części Chorwacji. Oczywiście, warto także wsiąść w auto i wybrać się do dalej położonych i równie atrakcyjnych miejsc. Szybko i łatwo dotrzecie stąd do takich miejsc jak Szybenik, Split, Omis, Zadar ((sprawdźcie także nasz produkt „Zadar noclegi") czy do, pełnych atrakcji i plaż, nadmorskich kurortów. Jedno jest pewne, urlop w Civljane to czas kiedy nie będzie Wam grozić nuda!