Hvar noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Wyspa Hvar noclegi

Hvar noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Wyspa Hvar, to bardzo dobry wybór na wakacje w Dalmacji środkowej. Dzięki łagodnemu klimatowi z ciepłymi zimami i przyjemnymi latami, przyciąga wielu podróżujących. Hvar zachwyca przepiękną, śródziemnomorską naturą, wieloma tradycjami i nocnym życiem. Stres dnia powszedniego można tutaj zastąpić widokiem pól lawendowych, prastarych drzew oliwnych oraz winnic. Amerykański magazyn Traveller uznał wyspę Hvar za jedną z dziesięciu najpiękniejszych wysp świata - to chvba wystarczająca rekomendacja, aby zerknąć do katalogu "wyspa Hvar noclegi". Warto odwiedzić na początek stolicę wyspy - Hvar, miasto otoczone średniowiecznymi murami, nad którym góruje twierdza Španjola, skąd roztacza się wspaniały widok na archipelag Wysp Piekielnych (Pakleni Otoci) i otwartą przestrzeń morza. Przy głównym placu Hvaru jest renesansowa Katedra św. Szczepana, pseudoromańska dzwonnica i Arsenał. Warto też odwiedzić klasztor benedyktynek, znany z wyrobu unikatowych koronek z włókna agawy. Na wyspie jest wiele malowniczych wsi z zachowaną starą architekturą, jak np. Velo Grablje, są liczne kościółki i kapliczki, a także niewielkie lokalne muzea. Wyspa Hvar znana jest z plantacji lawendy, kamiennych murków zastępujących miedze i kamiennych szałasów pasterskich. Warto spędzić urlop w obiekcie z oferty "Chorwacja apartamenty i domy" w Dalmacji!

Popularne domy wakacyjne w Wyspa Hvar

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Wyspa Hvar

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Wyspa Hvar

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Wyspa Hvar

Loading...

Sport i rekreacja

Aż prosi się tutaj, aby podziwiać świat w i na wodzie. Nieważne, czy wybierzecie łódź, prom, czy taksówke wodną - bedzie o zawsze wyjątkowe przeżycie. Jeżeli chcecie przywieźć ze sobą swoją łódź, możecie ją zacumować w porcie Hvar, a następnie zameldować się w kwaterze z oferty "Wyspa Hvar noclegi". Stare uliczki idealnie nadają się do odkrywania wyspy pieszo oraz do wędrówek. Oprócz tego na wyspie jest wiele scieżek kolarstwa górskiego. Dla miłóśników sportu znajdą się także korty tenisowe oraz świetne warunki do nurkowania - brzmi jak idealne wakacje w Chorwacji!

wyspa Hvar noclegi

Plaże na wyspie Hvar

Cała południowo-zachodnia części wyspy, oraz grupa wysp obok Hvar, Pakleni otoci (Wyspy Piekielne) prezentują bogactwo i różnorodność linii brzegowej. Usiane są licznymi plażami żwirowymi i piaszczystymi, wypełnione zacisznymi, łagodnie zalesionymi zatoczkami. Na północnym wybrzeżu, głównie w obszarze Jelsa, w szczególności górują piaszczyste zatoczki ze skalnymi dodatkami. Jeśli więc już podjęliście decyzję o wyborze tej lokalizacji, zarezerwujcie nasz obiekt z katalogu "Chorwacja apartamenty".

wyspa Hvar noclegi

Atrakcje turystyczne

  • Teatr Hvar, założony w 1612 roku

  • Fortyfikacja wyspie Hvar

  • Piekielne Wyspy wraz z ich ciekawym podwodnym światem

  • Obszary uprawy winorośli na zboczu Ivan Dolac, z największą liczbą godzin słonecznych w Chorwacji

  • Miasto Sućuraj, który samo w sobie jest zabytkiem - miejscowość ta również dostępna jest w ramach oferty 'wyspa Hvar noclegi'

Hvar noclegi

Domy i apartamenty wakacyjne z oferty "Wyspa Hvar noclegi"

Na urlop na wyspie Hvar polecamy nasz produkt "Chorwacja noclegi". Z bogatej oferty NOVASOL możecie wybrać takie zakwaterowanie, które spełni Wasze wszystkie wakacyjne oczekiwania. Nasza szeroka oferta obejmuje także domy i apartamenty wakacyjne na wyspie Hvar. W domu wakacyjnym na wyspie, spędzicie cudowny urlop. Decydując się na jeden z naszych domów lub apartamentów wakacyjnych w Chorwacji, określacie sami, jak dużo luksusu potrzebujecie podczas urlopu. W naszej ofercie znajdziecie zarówno proste, ale wygodne apartamenty wakacyjne, a także luksusowe domy wakacyjne ze wszelkimi udogodnieniami. Także nie zastanawiajcie się dłużej i rezerwujcie nasze apartamenty z katalogu "wyspa Hvar noclegi" - one już na Was czekają!