Jelsa - apartamenty i domy wakacyjne

Jelsa to znany kurort turystyczny położony na wyspie Hvar. Znajdziecie go na północnym brzegu wyspy, pomiędzy dwoma najwyższymi wzniesieniami Hvaru, a mianowicie górą Hum oraz St. Nikola. Takie położenie (oraz osłona przed wiatrami dzięki masywowi Biokovo) sprawia, że jest tu bardzo przyjemny klimat – idealny na niezapomniane wakacje. Biokovo rozłożone jest wzdłuż niewielkiej zatoki, która z kolei posiada swoje małe zatoczki, przy których znajdują się plaże i miejsce do kąpieli. Jakby tego było mało, to Jelsa otoczona jest bujną roślinnością, m.in. lasami piniowymi, a równina rolnicza (na południe od miasta) jest wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Wybierając noclegi z oferty "Jelsa apartamenty i domy", będziecie mieli również okazję poznać liczne zabytki i kulturalne atrakcje, które swoimi korzeniami sięgają czasów antycznych. Podsumowując, Jelsa to idealne miejsce wybór jdnego z naszych obiektów z oferty "Chorwacja apartamenty".

Jelsa

Popularne domy wakacyjne w Jelsa

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Jelsa

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Jelsa

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Jelsa

Loading...

Kwatery z katalogu "Jelsa apartamenty"

Jeśli planujecie urlop na wyspie Hvar, to proponujemy Wam zapoznanie się z naszą ofertą. W Jelsie czekają na Was nasze domy i apartamenty wakacyjne, które są alternatywą dla hotelowych pokojów. U nas, wybierzecie kwaterę dopasowaną idealnie do Waszych potrzeb oraz zagwarantujecie sobie pełną prywatność.

Nasze kwatery z oferty "Jelsa apartamenty i domy" są również w pełni wyposażone, a osoby lubiące dodatkowe udogodnienia również znajdą tu atrakcje dla siebie. W naszych obiektach znajdziecie m.in. baseny, ogrody, place zabaw, sauny, siłownie i inne dodatki, które z pewnością uprzyjemnią Wam wakacje w Dalmacji.

Obiekty w NOVASOL, znajdziecie także w różnych lokalizacjach, dzięki czemu jeszcze bardziej są one dostosowane do Waszych upodobań. Noclegi w Chorwacji znajdziecie w centrum miasta, na jego obrzeżach, w pierwszej linii brzegowej oraz na wzniesieniach okalających kurort. To będą udane wakacje z NOVASOL.

Jelsa

Atrakcje w Jelsie

W Jelsie nie będziecie mieli czasu na nudę! Rezerwując usługę "apartamenty Chorwacja", będziecie mogli spędzić ciekawie czas, zależnie od swoich upodobań.

Przede wszystkim, znajdziecie tu liczne plaże i specjalne kąpieliska na których do woli będziecie mogli zażywać kąpieli słonecznych oraz w czystych i błękitnych wodach Adriatyku. Najbardziej popularne plaże to: Mina, Grebisce, Zencisca, Bocic oraz Zatoka Św. Łukasza. Tutejsze plaże są żwirowe oraz kamieniste, dlatego, na wakacje w Chorwacji, zabierzcie ze sobą obuwie plażowe. Na plażach znajdziecie również bary, place zabaw oraz atrakcje wodne, tj. rejs łodzią ze szklanym dnem, rejs motorówką.

Jelsa, z racji swojego położenia, jest świetną bazą wypadową po wzniesieniach otaczających kurort. Czekają tu na Was ciekawe szlaki piesze oraz trasy rowerowe, dzięki którym poznasz uroki lasów piniowych oraz podziwiać będziecie piękne panoramy z punktów widokowych.

Jelsa cieszy się również bogatą ofertą zabytków - to kolejny dobry powód na wybóor oferty "Jelsa apartamenty". Najbardziej znane miejsca to:

  • Perivoj – publiczny ogród powstały w XIX wieku

  • Plac miejski Pjaca – na nim znajduje się naturalne źródło rzeki Slatina.

  • Kościół św. Marii z XIV wieku

  • Lapidarium – kolekcja kamiennych monumentów z czasów antycznych i średniowiecza.

  • Tor – potężna fortyfikacja z czasów antycznych. Pierwotnie służyła jako grecki punkt obserwacyjny.

Spędzają urlop w obiekcie spod znaku "wyspa Hvar noclegi", warto również wybrać się do miejscowych winiarni, z których słynie wyspa.