search

Postira - domy i apartamenty

Postira zaprasza na urlop

Postira to nadmorski kurort znajdujący się na północnym wybrzeżu chorwackiej wyspy Brac (sprawdźcie także naszą ofertę „domki i apartamenty Brac”). Wyspa Brac z kolei, należy do regionu zwanego Dalmacją Środkową. Do samej Postiry, najszybciej dostaniecie się jeśli skorzystacie z przeprawy promowej Split – Supetar, a następnie przejedziecie 8 kilometrów wzdłuż wybrzeża wyspy.

Jak tylko tu dojedziecie, waszym oczom ukazę się piękne miasteczko otoczone zielonymi wzgórzami oraz błękitnymi wodami Morza Adriatyckiego. Dlatego też, wakacje w Postirze polecamy wszystkim amatorom, zarówno aktywnego, jak i relaksującego wypoczynku. W kurorcie Postira będziecie mogli do woli korzystać z promieni słonecznych i kąpieli morskich, a także będziecie mieli okazję na uprawianie różnego rodzaju sportów czy aktywności. Warto także wspomnieć, że miasta i miasteczka wyspy Brac są ze sobą świetnie połączone drogami, dlatego też szybko i łatwo będziecie mogli zwiedzić całą wyspę.

Zapowiadają się niezapomniane wakacje w Chorwacji!

  Postira

Kwatery w Postirze

Znajdźcie swój wymarzony dom lub apartament wakacyjny już dziś. NOVASOL ma w Postirze i okolicy, liczne obiekty wakacyjne, które zadowolą każdy gust i każdą kieszeń. Pamiętajcie, że niezależnie co wybierzecie, zawsze czekać na Was będzie, w pełni wyposażony i gwarantujący prywatność, obiekt, w którym spędzicie komfortowe i niezapomniane wakacje. Jeśli wybieracie noclegi w Dalmacji, to szczególnie polecamy:

  • Domy z basenem – baseny to świetne rozwiązanie dla rodzin oraz osób szukających wytchnienia z dala od tłumów turystów. 

  • Domy przyjazne dzieciom – w kwaterac tego typu, znajdują się dodatkowe udogodnienia, które najmłodszym sprawią dużo frajdy, a rodzicom chwile zasłużonego odpoczynku.

  • Domy przyjazne zwierzętom – kwatery, w których można spędzić wakacje z psem lub kotem. Właściciele tych obiektów, nie pobierają żadnych dodatkowych opłat za pobyt z dowmowym ulubieńcem.

  • Domy przy plaży – znajdują się najczęściej w centrum kurortu. Dlatego też, polecamy je osobom, które lubią być w centrum wydarzeń, a wypoczynek na plaży jest ich głównym punktem wakacji.

Warto dodać o promocji dla naszych Klientów wypoczywających w Postirze, jak i w całej Chorwacji. Wybierając się na urlop do tego kraju, będziecie objęci opcją all inclusive – w ramach której: wszelkie media, pościel oraz sprzątanie końcowe są już wliczone w cenę najmu.

  Postira

Wakacje w Postirze

Wybierając domy i apartamenty w Postirze, będziecie mogli:

  1. Wypocząc na plaży i skorzystać z ich licznych atrakcji – tutejsze wybrzeże składa się z licznych zatoczek, na których zrelaksują się zarówno szukający ustronnych miejsc, jak i Ci, którzy szukają rozrywki.

  2. Uprawiać sporty wodne, jak np. windsurfing, nurkowanie, snorkeling lub żeglarstwo.

  3. Odwiedzić ciekawe miejsca na wyspie Brac – warto zwiedzić Supetar, Nerezisca czy Sutivan. Warto także wybrać się do kurortu Bol na południu wyspy, gdzie znajduje się najpiękniejsza plaża Europy (sprawdźcie także nasz produkt „apartamenty Bol”).

  4. Odbywać piesze i rowerowe wędrówki – okoliczne wzgórza zachęcają do aktywnego spędzania czasu, zwłaszcza, że szlaki turystyczne prowadzą przez winnice i gaje oliwne, gdzie można zakupić, produkowane na miejscu, wina i oliwy z oliwek.

Zapowiadają się pełne wrażeń wakacje w Postirze.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy