search

Knin - domy i apartamenty

Noclegi w Knin

Knin to miasto położone w głębi środkowej Dalmacji, około 56 kilometrów od, położonego nad Morzem adriatyckim, kurortu Vodice (sprawdźcie także nasz produkt „Vodice apartamenty”). Knin znajduje się na przedgórzu gór Dynarskich oraz w pobliżu źródła rzeki Krka, znanej z pięknych wodospadów. Okolica miasta pełna jest gór, kanionów, wzgórz oraz tworów krasowych, dlatego miejsce te polecane jest dla amatorów wypoczynku w górach, podczas którego mogą cae dnie spędzać na wędrówkach pośród pięknych krajobrazów.

Wakacje w Knin, to także urlop z dala od dużych i gwarnych kurortów nadmorskich, gdzie trudno o ciszę i prywatną atmosferę. W Knin i okolicy wypoczniecie pośród zielonych krajobrazów i w otoczeniu sielskiego klimatu. Warto również dodać, że przez Knin przebiega ważny węzeł kolejowo-drogowy, który łączy Zagrzeb oraz Split – zatem urlop w tej miejscowości może być ciekawym pomysłem dla osób lubiących zwiedzać ciekawe i pełne zabytków miasta. Zapraszamy na wyjątkowe wakacje w Chorwacji!

  Knin

Domy i apartamenty w Knin

Wszystkim udającym się na wakacje w okolice miasta Knin, polecamy ofertę NOVASOL. W niej znajdziecie domy i apartamenty wakacyjne, które są w pełni wyposażone, gwarantują prywatność i swobodę oraz są gotowe na przyjazd praktycznie przez okrągły rok. Ta ostatnia cecha jest szczególnie ważna, bowiem dzięki niej, można odkryć uroki Dalmacji o każdej porze roku. Nasza oferta jest także bardzo różnorodna, dzięki czemu będziecie mogli dopasować kwaterę pod jak największą liczbę Waszych wymagań. Nasz produkt „Chorwacja noclegi”, objęty jest także programem all inclusive, w ramach którego opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel – są już wliczone w cenę najmu.

Wśród oferty „domy i apartamenty w Knin”, szczególnie polecamy domy z basenem oraz domy z panoramicznym widokiem. W prywatnym basenie czeka na Was przyjemne orzeźwienie po pełnym wrażeń dniu, a piękne widoki rozpościerające się z okien i tarasów sprawią, że wymarzony urlop na długo pozostanie w Waszej pamięci. Wśród obiektów wakacyjnych znajdziecie również kwatery przyjazne zwierzętom. W nich spędzicie niezapomniane wakacje z psem, kotem lub innym zwierzątkiem domowym.

  Knin - Krka

Wakacje w Knin

W Knin nie grozi wam nuda! Pierwsza osada powstała tu już wiek przed naszą erą, o czym świadczą pozostałości po fortecy rzymskiej na jednym ze wzgórz. Podziwiac tu można także liczne budowle z różnych epok, w tym m.in. kościół św. Antoniego. Okolica również bogata jest w ciekawe miejsca, np. w pobliskim Kistancje podziwiać można ruiny największego amfiteatru rzymskiego Dalamcji, a w Biskupiji i Kapitulu znajdziecie ślady średniowecznej kultury.

Wybierając nasz produkt „Dalmacja noclegi” będziecie mogli również zasmakować prawdziwych wakacji w górach. Tutejsze szlaki turystyczne poprowadzą Was przez piekne krajobrazy, niezwykłe punkty widokowe oraz pozwolą Wam na uprawianie wspinaczki czy kolarstwa górskiego. Polecamy wam także wizytę w kanionie rzeki Krka, ktory objęty jest ochroną w ramach parku narodowego. W rezerwacie tym, czekają na Was zapierające dech w piersiach wodospady, jeziora i strumyki.

Dzięki lokalizacji przy ważnym węźle komunikacyjnym, będziecie mogli łatwo i szybko dotrzeć do ciekawych miast i miejsc Dalmacji oraz nadmorskich kurortów, w których wypoczniecie nad błękitnymi wodami Morza Adriatyckiego oraz skorzystacie z możliwości rejsu pośród pięknych wysp. Warto poświęcić dzień np. na wizytę w Sibeniku, Zadarze, Trogirze czy Splicie (sprawdźcie także nasz produkt „Split noclegi”). Czekają Wasz niezapomniane wakacje w Knin!

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy