search

Urlop w Kastela - domy i apartamenty wakacyjne

Witamy w Kastela

Kastela to grupa siedmiu uroczych miasteczek, położonych na wybrzeżu Dalmacji, w południowej części Chorwacji. Miejscowości te połączone są dwiema głównymi drogami oraz liczącym około 7 kilometrów wybrzeżem, pełnym plaż, marin i pięknych widoków. Wybierając się na wakacje w Chorwacji, będziecie mieli okazję poznać górzystą część kraju, bowiem Kastela można podzielić na dwie części: Dolną (przybrzeżną) i Górną. Dzięki temu, zakres możliwości spędzania aktywnego wypoczynku jest tu dużo większy niż w innych częściach kraju. Oczywiście, wybierając domy i apartamenty w Dalmacji, będziecie mieli okazję na poznanie mnóstwa zabytków i atrakcji, które czekają na Was w tych, połączonych ze sobą, miejscowościach. Jeśli więc szukacie ciekawe miejsca na wypoczynek, Kastela będzie świetnym wyborem.

Kastela

Zakwaterowanie w Kastela

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NOVASOL w aglomeracji Kastela. W każdym z siedmiu miasteczek, czekają na Was nasze obiekty oferujące noclegi w Chorwacji. W Kasteli oferujemy Wam kwatery położone zarówno przy głośniejszym i tętniącym życiem nabrzeżu, jak i w spokojniejszych częściach miejscowości, położonych w wyższych ich partiach. Wybierając domy i apartamenty z oferty "Chorwacja noclegi", możecie mieć pewność, że są one w pełni wyposażone i gotowe na Wasz przyjazd. Część obiektów posiada, również dodatkowe udogodnienia, tj. baseny, ogrody, place zabaw itp. Wszystkie te dodatki znajdziecie w opisach obiektów wakacyjnych. Również w opisach, dowiecie się, czy np. można do kwatery przyjechać ze zwierzakiem domowym – bo i takie obiekty mamy w swojej ofercie. Zapraszamy do Kastela na niezapomniany urlop z NOVASOL!

Kastela

Plaże w Kastela

Wybierając się na urlop do południowej Europy, nasi Klienci przede wszystkim szukają atrakcji związanych z ciepływmi wodami morskimi. Kastela, jak najbardziej spełni Wasze wymagania. Wybierając domy lub apartamenty w Dalmacji, będziecie mogli, aktywnie lub czysto wypoczynkowo, podziwiać śliczne plaże i nabrzeże Morza Adriatyckiego. W samej Kasteli, godne polecenia są plaże:

  • Divulje – położona jest w zachodniej części Kasteli. Plaża jest kamienista, ale dno morskie jest tu piaszczyste. Łagodne zejście do wody powoduje, że plaża jest popularna wśród rodzin z małymi dziećmi.

  • Stari Resnik – plaża żwirowo-kamienista. Można tu wynająć leżaki i parasole.

  • Ispod Suda – ładna plaża z naturalnym cieniem – świetne miejsce na całodzienny relaks. W pobliżu plaży znajdziecie restaurację oraz plac zabaw.

Oczywiście, oprócz typowych plaż, znajdziecie tu również ustronne zatoczki, gdzie znajdziecie ciszę i spokój, ale wybrzeże Chorwacji oferuje również wiele innych atrakcji. Możliwość uprawiania sportów wodnych, uczestnictwa w rejsach, wypożyczania łodzi i żaglówek, nurkowania i wiele innych udogodnień już na Was czeka nad Morzem Adriatyckim. To będą bardzo przyjemne wakacje w Chorwacji!

  Kastela

Ciekawe miejsca w Kastela i okolicy

Jeśli już wystarczająco wypoczniecie na plaży i w ciepłych wodach Adriatyku, proponujemy Wam eksplorację miejscowości. Z racji tego, że położone są jedna przy drugiej, to podczas jednego pobytu, możecie pochwalić się zwiedzeniem aż 7 miasteczek! A czekają tu na Was liczne restauracje, romantyczne knajpki, mariny, atrakcje dla dzieci, parki, puby i wiele innych przybytków, gotowych umilić wam czas. Nie brakuje tu również zabytków. Wybierając domy lub apartamenty w Chorwacji, będziecie mieli okazję wybrać się do pobliskiego Splitu (sprawdźcie także katalog "Split noclegi"), gdzie można podziwiać pałac Dioklecjana z III wieku, świątynię Jupitera, pozostałości akweduktu oraz kościół św. Franciszka.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy