search

Wakacje na wyspie Rivanj – domy wakacyjne

Urlop na Rivanj

Rivanj to chorwacka wyspa, należąca do archipelagu wysp Zadaru. Powierzchnia wyspy to 3,6 km2, linia brzegowa ma ok. 10 km długości. Rivanj położony jest niedaleko wysp Ugljan i Sestrunj. Na wyspie jest tylko jedna duża osada, nosząca tą samą nazwę co wyspa – jest ona położona w samym środku wyspy. Na jej południowo – zachodnim brzegu znajduje się niewielki port. Rivanj ma stałe połączenie promowe z Zadarem. Mieszkający na wyspie ludzie noszą tylko dwa nazwisko Fatović lub Radulić. Inne nazwiska tu nie występują. Jest to idealne miejsce na bajkowe wakacje pośród cudownej przyrody. Jeżeli szukacie atrakcyjnego zakwaterowania, w NOVASOL mamy dla Was produkt "Chorwacja apartamenty". Wszystkie nasze kwatery wakacyjne są w pełni wyposażone i przeznaczone do Waszej wyłącznej dyspozycji. Tutaj odnajdziecie ciszę i spokój a dom wakacyjny na Rivanj to gwarancja prywatności i niezależności.

Wyspa-Rivanj

Rivanj – dobra zabawa dla każdego

Wyspa Rivanj to gwarancja dobrej zabawy dla każdego. Panująca tutaj atmosfera i malownicze plaże sprawią, iż Wasze wakacje w Dalmacji będą wspaniałą przygodą i na długo pozostaną w pamięci. Na uroczych kamienistych plażach możecie zażywać kąpieli słonecznych. Dzieci będą zachwycone możliwością kąpieli w krystalicznie czystym morzu oraz zabawy na plaży. Również miłośnicy aktywnego wypoczynku będą zadowoleni, ponieważ na wyspie można nurkować i podziwiać morskie głębiny. Podczas spacerów lub wycieczek rowerowych zachwycą Was wspaniałe widoki. Wyspa Rivanj to niezwykle urocze miejsce, gdzie odnajdziecie doskonałe warunki do relaksu i wypoczynku z dala od trosk i hałasu dużego miasta. Tutaj nie musicie spoglądać na zegarek i bezkarnie możecie oddać się słodkiemu lenistwu. Domy wakacyjne NOVASOL zostały przygotowane z myślą, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić Wam wakacje w Chorwacji. Często do dyspozycji gości jest tu basen lub duża działka z grillem i meblami ogrodowymi. Ponadto we w pełni wyposażonej kuchni wyczarujecie wspaniałe posiłki z lokalnych składników.

Wyspa-Rivanj

Zadar - Atrakcje

Dzięki dogodnemu połączeniu z Zadarem (mamy też tam nasze obiekty z kategorii "Zadar noclegi"), zachęcamy do odwiedzenia tego ważnego historycznie miasta. Będzie to niewątpliwa atrakcja podczas urlopu. Poza zabytkami w Zadarze znajdują się dwie ciekawe instalacje.

  • „Powitanie słońca” - imitacja układu słonecznego. Znajduje się w północnej części promenady. Na środku instalacji znajduje się okrąg ze szklanych płyt. W ciągu dnia płyty działają jak baterie słoneczne, tak, aby w nocy emitować światło. Powstają wówczas bardzo ciekawe efekty świetlne. To właśnie tu Alfred Hitchcock stwierdził, że Zadar ma najpiękniejszy na świecie zachód słońca.
  • Organy Morskie – w morzu oraz w betonowej promenadzie zanurzone są rurki. Fale morza wpływają do rurek i organy wydają z siebie dźwięk muzyki. W zależności od siły fal, muzyka jest spokojna lub bardziej gwałtowna.

Gorąco polecamy odwiedzenie wyspy Rivanj oraz miasta Zadar. Z pewnością będą Państwo oczarowani cudowną Chorwacją. Prosimy nie zwlekać i już teraz pomyśleć o wakacjach na wyspie Rivanj, a następnie zarezerwować kwaterę z oferty "apartamenty Chorwacja".

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy