search

Domy i apartamenty w Trilj

Zapraszamy do Trilj

Trij to miejscowość położona nad rzeką Cetiną, w środkowej części chorwackiej Dalmacji. Miejscowość położona jest w głebi lądu, w pobliżu granicy z Bośnią i Hercegowiną, ale do nadmorskich kurortów jest stąd mniej niż 40 kilometrów.

Nasz produkt „Chorwacja apartamenty” w Trilj, kierujemy do wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku i miłośników historii. Nasze apartamenty w Dalmacji, to również oferta skierowana dla tych, którzy nie lubią gwarnych nadmorskich miejsc, a chcą poznać mniej znane oblicze kraju.

Wybierając wakacje w tym miejscu, będziecie także mogli odetchnąć czystym powietrzem, a wasze oko nacieszy się widokiem zielonych i górzystych krajobrazów. Oczywiście, jeden dzień nad morzem nikomu nie zaszkodzi (a nawet wręcz przeciwnie), dlatego 40 kilometrów to optymalna odległość, jaką turyści są w stanie pokonać na jednodniowy relaks na kamienistej lub żwirowej plaży oblewanej falami Morza Adriatyckiego. Zapraszamy!

 Trilj

Noclegi w Trilj

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty „Chorwacja noclegi” w miejscowości Trilj i jego okolicy. Czekają tu na Was kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty domy oraz apartamenty wakacyjne. Warto również dodać, że są one otwarte praktycznie przez okrągły rok, dlatego macie możliwość poznanie tego regionu np. w zimie.

Pośród naszej oferty „Dalmacja noclegi” w tym miejscu, na szczególną uwagę zasługują trzy typy obiektów. Są to:

  • Kwatery z panoramicznym widokiem z okien, balkonu lub tarasu. Wyobraźcie sobie poranną kawę lub kolację przy lampce wina z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze.

  • Domy blisko natury – to obiekty położone pośród zielonej okolicy, z dala od zabudowań miejskich. Często są to kwatery z własnymi, dużymi działkami.

  • Kwatery dla rowerzystów – to obiekty oferujące, w cenie najmu, rowery dla wszystkich Gości. Jest to tym bardziej pomocne, gdyż nie trzeba wtedy zabierać swojego sprzętu z kraju.

Wymienione wyżej, jak i wszystkie nasze kwatery w Dalmacji, są objęte opcja all inclusive. Dzięki takiemu rozwiązaniu w cenę najmu są już wliczone opłaty za wszystkie media, pościel oraz sprzątanie końcowe. Zapraszamy!

Trilj

Urlop w Trilj

Wakacje w Trilj i okolicy to świetny pomysł na aktywne wakacje w Chorwacji. Bliskość gór oraz górskich rzek sprawia, że powstała tu świetnie zorganizowana baza do uprawiania różnych sportów. Urlop w Dalmacji to okazja na na wzięicie udziału w spływie kajakowym, uprawianiu canyoningu, raftingu, jeździectwa, wędkarstwa, hikingu oraz alpinizmu z elementami wspinaczki. Duży nacisk położono tu także na rozwój kolarstwa. Powstały tu liczne trasy tj. Szlak winny, Szlak Milinice, trasa Żlabina, Tabia i wiele innych, które sprawią, że Wasze mięśnie dostaną niezły wycisk.

Wybierając produkt „apartamenty w Chorwacji” w Trilj, łatwo i syzbko dostaniecie się do znanych zabytkowych miast Chorwacji, tj. Split (sprawdźcie także nasz produkt „Split noclegi”), Omis czy Trogir. Pamiętajcie jednak, ze w okolicy trilj również czekają na Was liczne zabytki, jak na przykład pozostałości rzymskiej fortyfikacji w Tilurum, Zamek Cacvina, Twierdza Nutjak czy Muzeum archeologiczne w Trilj.

Spędzając wakacje w Dalmacji, koniecznie też wybierzcie się nad Morze Adriatyckie. Na tutejszym wybrzeżu zrelaksujecie si przy pięknej, słonecznej pogodzie oraz poznacie różne atrakcje dla całej rodziny.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy