search

Solin - domy i apartamenty

Solin zaprasza na urlop   

Solin to miasto znajdujące się na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, w środkowej części chorwackiej Dalmacji. Miasto to powstało na miejscu starożytnej stolicy rzymskiej prowincji Dalmacji, a jego nazwa pochodzi od soli, która dawniej była tu wydobywana. Solin nazywany jest także przedmieściami Splitu (sprawdź także nasz produkt „Split noclegi”), a to ze względu na sąsiadowanie granic miast. Jednak miejscowość jest odrębną jednostką, a mieszkańcy dbają o to, aby turyści traktowali Solin jako wyjątkowe miejsce.

Naszą ofertę „Chorwacja apartamenty i domy” w mieście Solin kierujemy praktycznie dla każdego. Mnogość atrakcji, ciekawych miejsc oraz przepiękne wybrzeże Morza Adriatyckiego sprawiają, że odnajdzie się tu i plażowicz i aktywny urlopowicz. Osoby szukające relaksu i wypoczynku, a także amatorzy uprawiania sportów i osoby interesująca się historią oraz folklorem – wszyscy przeżyją tu niezapomniane wakacje w Chorwacji!

  Solin

Zamieszkajcie w Solin

Jeśli szukacie atrakcyjnej lokalizacji na niezapomnianie wakacje w Dalmacji, miejsca gdzie nie będziecie się nudzić albo przeczekiwać deszczową pogodę – to polecamy Wam nasz produkt „Chorwacja noclegi” w miejscowości Solin. W mieście tym czekają na Was domy i apartamenty wakacyjne, które są dostępne na każdą kieszeń. Możecie wybierać od mieszkań typu studio dla par, po domy z kilkoma sypialniami i łazienkami. Do tego, macie gwarancję prywatności oraz pełnego wyposażenia kwater.

Szeroka oferta usługi „noclegi Solin” pozwala Wam zamieszkać w różnych lokalizacjach. Nasze obiekty położone są zarówno przy plaży, jak i w centrum zabytkowej starówki, a także na obrzeżach miejscowości oraz tuż za jego granicą. Dzięki temu, jeszcze bardziej możecie dopasować obiekt do Waszych wymagań na udany urlop w Dalmacji.

Chcecie zabrać ze sobą psa lub kota? Żaden problem! Wystarczy wybrać filtr „zwierzęta mile widziane”, a w wyszukiwarce pojawią się kwatery, których właściciele pozwalają na pobyt Waszego domowego pupila. Jest to tym bardziej atrakcyjne, gdyż na wybrzeżu znajdziecie specjalne plaże, na których można wypoczywać z czworonożnymi przyjaciółmi. Zapraszamy do naszych domów i apartamentów w miejscowości Solin.

  Solin

Urlop w Solin

Solin to niezwykłe miejsce, łączące bogatą historię i świetnie przygotowane plaże. Tutejsze wybrzeże składa się ze skalistych i kamienistych plaż z łagodnie opadającym dnem morskim, a więc są one przyjazne dla każdego. Pamiętajcie jednak, że wybierając się na wakacje w Chorwacji, należy zabrać ze sobą ochronne obuwie do pływania (pozwoli to Wam uniknąć niepotrzebnej kontuzji). Wybór miejsca do kąpieli i opalania jest tu bardzo duży i każdy znajdzie tu swój kawałek przestrzeni.

Na plażach czeka na Was również szereg atrakcji. Rejsy promami, żaglówkami, łodziami ze szklanym dnem, możliwość uprawiania sportów wodnych, specjalne nadmuchiwane platformy ze zjeżdżalniami – to wszystko już na Was czeka. Dodajmy do tego bogate w ryby, skorupiaki i rośliny, dno morskie, a otrzymamy idealne miejsce na nadmorski urlop w Chorwacji.

W miejscowości Solin czekają na Was również liczne zabytki. Czekają tu na Was m.in. świetnie zachowane ruiny amfiteatru, teatru oraz licznych zabudowań z czasów rzymskich,  ruiny kościoła Suplja crkva (z XI wieku), piniowy park archeologiczny, zabytkowy dom Parac oraz Stary Młyn Gaspina z (XVIII wieku). Do tego dodajmy liczne restauracje, sklepiki z rękodziełem, kawiarnie itd. Wybierzcie nasz produkt „apartamenty Chorwacja”, a wrócicie z urlopu zadowoleni i pełni energii!

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy