search

Kwatery w Sveti Filip i Jakov

Witajcie w kurorcie Sveti Filip i Jakov

Sveti Filip i Jakov to miejscowość turystyczna położona w północnej części Dalmacji, pomiędzy Zadarem a Biogradem., tuż nad błękitnymi wodami Morza Adriatyckiego. Miasteczko, swoją dość długą nazwę zawdzięcza pochodzi od imion dwóch apostołów Filipa oraz Jakuba, dla których wzniesiono w średniowieczu kościół.

Nasz produkt "Sveti Filip i Jakov apartamenty oraz domy", polecamy amatorom wypoczynku na plaży w spokojnej i cichej atmosferze – na długim wybrzeżu każdy znajdzie zaciszny „kawałek raju” dla siebie. Wakacje w Dalmacji to także okazja na wypróbowanie miejscowej kuchni, a zwłaszcza specjałów z ryb i owoców morza. Tutejsi rybacy bowiem, codziennie rano sprzedają świeżo złowione dary morza.

Wybierając produkt "Chorwacja apartamenty", poznacie również ciekawe miasta znajdujące się w pobliżu oraz niezwykłe wyspy, pełne ciekawych miejsc i zapierających dech w piersiach widoków. Miejscowość Sveti Filip i Jakov, jest bowiem położona przy głównej drodze nadmorskiej (Jadranska Magistrala), która łączy najważniejsze miasta wybrzeża. Zapowiadają się niezapomaniane wakacje w Dalmacji.

 Sveti Filip i Jakov apartamenty

Kwatery w ofercie "Sveti Filip i Jakov apartamenty"

Zamieszkajcie tuż przy magicznym wybrzeżu Morza Adriatyckiego w Sveti Filip i Jakov oraz okolicy. Wystarczy tylko zarezerwować nasz produkt „domy i apartamenty Chorwacja” w tym regionie.

Dlaczego warto wybrać akurat naszą ofertę? To proste – nasze kwatery w Dalmacji, w przeciwieństwie do hotelowych pokojów, gwarantują Wam prywatne i w pełni wyposażone apartamenty oraz domy. Tutaj w pełni się zrelaksujecie i wypoczniecie, bez kolejek przy basenie czy stołówce. Poza tym, nasza usługa "Sveti Filip i Jakov apartamenty",  stawia na indywidualny charakter wakacji – koniec pośpiesznego zwiedzania z przewodnikiem i limitowanego czasu wolnego – tutaj, sami decydujecie co, jak i kiedy zrobić!

Nasze noclegi w Dalmacji są również dostępne przez cały rok, dzięki czemu możecie ominąć najbardziej głośny „sezon główny” i wypocząć tu  w okresie wiosennym, jesiennym i zimowym, a warto dodać, że jesień w tej części kraju, przypomina nasz sierpień!

Spakujcie więc walizki już dziś i wyruszcie, na pełne przygód, wakacje w Chorwacji.

 Sveti Filip i Jakov apartamenty

Wypoczynek w Sveti Filip i Jakov

W Sveti Filip i Jakov poznacie, czym jest prawdziwy relaks nad wodą. Tutaj, czekają na Was kilometry wybrzeża z wydzielonymi kąpieliskami i zacisznymi zatoczkami, gdzie można wypocząć np. z ulubioną książką. Nad wodą, czekają na Was również liczne atrakcje. Możecie wybrać się w rejs żaglówką, łodzią ze szklanym dnem czy nawet łodzią podwodną ze szklanymi ścianami lub wynająć kajak albo rower wodny i samemu przemierzać wybrzeże. Wybierając obiekt z oferty „domy i apartamenty Chorwacja”, poznacie również jak bogate i kolorowe jest tutejsze dno morskie – czy to podczas nurkowania czy snorkelingu.

Sveti Filip i Jakov posiada również wiele ciekawych miejsc. W tutejszym porcie i przystani startują rejsy wycieczkowe, rybacy sprzedają świeżo złowione ryby, a tutejsze bary i restauracje zapraszają na wyśmienite posiłki. Warto również wybrać się do kościoła Św. Rocha z Xi wieku, architektonicznego Parku Borelli oraz ruin klasztoru benedyktyńskiego. To wszystko czeka na Was - wystarczy rezerwacja obiektu z katalogu "Sveti Filip i Jakov apartamenty"!

W bliskiej odległości znajdziecie również atrakcyjne miejsca, takie jak: Zadar (tutaj sprawdźcie nasz produkt „Zadar noclegi”), Park Narodowy Paklenica, Park Narodowy Krka, Park Naordowy wysp Kornati czy Biograd. Nie będzie czasu na nudę!

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy