search

Baska Voda noclegi - na udane wakacje

Baska Voda to prawdziwy raj dla turystów położony w środkowej Dalmacji. Miejscowość otaczają góry Biokovo, sosnowe lasy oraz kilometry plaż i zatok z białymi, żwirowymi plażami. Zabytkowe obiekty i atrakcje nadają szczególnego uroku małej, gościnnej miejscowości, gwarantując niezapomniany urlop. Wynajmij dom lub apartament wakacyjny z oferty 'Baska Voda noclegi' i przygotuj się na niezapomniane wakacje w promieniach słońca.

Baska Voda noclegi i Baska Voda apartamenty

Baska Voda noclegi – wybierz zakwaterowanie wakacyjne

Wynajmij atrakcyjny dom lub apartament wakacyjny NOVASOL w miejscowości Baska Voda w ramach ofery 'Chorwacja noclegi'. Oferujemy obiekty wakacyjne w Chorwacji na każdy gust i każdą kieszeń. Wybierz idealne zakwaterowanie wakacyjne z szerokiej oferty miejscowości Baska Voda. Oferujemy domy i apartamenty wakacyjne w zróżnicowanym standardzie z szeregiem udogodnień – od bogato wyposażonych i komfortowych domów wakacyjnych po stylowe luksusowe wille. Nasze obiekty z katalogu 'Baska Voda noclegi' uwzględniają popularne oczekiwania gości, takie jak zakwaterowanie przyjazne dla zwierząt, obiekty wakacyjne w pobliżu wody, domy z basenami lub ośrodkami aktywności.

Baska Voda noclegi i Baska Voda apartamenty

Poznaj miejscowość Baska Voda podczas urlopu

Podobnie jak wiele innych miejscowości Dalmacji (przy okazji polecamy Wam katalog 'Dalmacja noclegi'), miasteczko Baska Voda jest rajem dla miłośników kąpieli i wypoczynku w każdym wieku. Oferuje wszystko, czego oczekujesz podczas wypoczynku nad Adriatykiem – szerokie, żwirowe plaże, szereg aktywności rekreacyjnych i śródziemnomorski klimat. Miejscowość liczy około 2000 mieszkańców, którzy utrzymują się głównie z turystyki. Są tu również winnice, gaje oliwne, uprawy wiśni i fig, które uzupełniają przepiękny krajobraz skalistych gór pasma Biokovo i lasów sosnowych. Liczne zabytki, muzea i atrakcje gwarantują niezapomniane wrażenia gościom wypoczywającym w jednym z naszych obiektów z katalogu  'Baska Voda noclegi'.

Atrakcje i aktywności miejscowości Baska Voda

Miejscowość Baska Voda mieści liczne sklepy, atrakcje i zabytki kultury. Znajdziesz tu mnóstwo doskonałych restauracji oferujących świeże ryby i skorupiaki prosto z morza. Domy wakacyjne z katalogu 'Baska Voda noclegi' (np. dom z basenem), są doskonałym punktem wypadowym do wędrówek po Parku Narodowym Biokovo. Park obejmuje większą część pasma górskiego Biokovo i charakteryzuje się dużą różnorodnością flory i fauny. Wakacje spędzane w mieście Baska Voda umożliwiają wypoczynek na znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie popularnej Riwierze Makarskiej ze skrzącymi się falami, szerokimi plażami i uroczymi nadmorskimi miasteczkami, które warto zwiedzić. Daj się ponieść wyobraźni!

Baska Voda noclegi i Baska Voda apartamenty

Dom wakacyjny wśród historii i kultury regionu w miejscowości Baska Voda

Zatrzymaj się w domu lub apartamencie wakacyjnym z katalogu 'Baska Voda noclegi', aby cofnąć się w czasie, podziwiając liczne zabytki długiej historii miasta. W czasach starożytnych znajdowała się tu osada Aronia, która w VII wieku została zajęta przez Słowian. Pierwsze budynki osady Baska Voda powstały około 1688 roku.

Port zbudowano w 1912 roku, kiedy miasto stało się ośrodkiem handlu pomiędzy stałym lądem a otaczającymi go wyspami. Turystyka rozwinęła się wraz z ustanowieniem szlaku przez Morze Adriatyckie. W ostatnich latach Baska Voda stała się jedną z najpopularniejszych lokalizacji wypoczynkowych w Chorwacji. Odkryj to urzekające miejsce, zatrzymując się w komfortowym obiekcie spod znaku 'domy i apartamenty Chorwacja'!

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy