Urlop w domu wakacyjnym w Crikvenicy

Bajeczne widoki na wakcjach w Crikvenicy

Urlop w domu wakacyjnym w Crikvenicy

Crikvenica położona jest na północnym wybrzeżu Chorwacji, 37 km na południe od Rijeki. Dzięki korzystnemu położeniu miasta i ochronie przed wiatrem przez góry Kapela i wyspę Krk panuje tu łagodny klimat. To właśnie dzięki dobrym warunkom klimatycznym powstały tu ponad 100 lat temu sanatoria, gdzie leczone są choroby dróg oddechowych i choroby reumatyczne. Tutejsza plaża powstała poprzez nanoszenie piasku. Riwiera Crikvenicy, która rozciąga sie od Jadranova po Selce, oferuje wiele możliwości na spędzenie urlopu. Jeśli więc, marzy Wam się niezapomniany wypoczynek, czym prędzej sprawdźcie nasze propozycje pt. "Chorwacja apartamenty".

Popularne domy wakacyjne w Crikvenica

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Crikvenica

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Crikvenica

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Crikvenica

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Crikvenicy

Z powodu wciąż rosnącego zainteresowania Chorwacją, jako destynacją wakacyjną, firma NOVASOL przez kilka ostatnich lat budowała solidną ofertę domów i apartamentów wakacyjnych. Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne wyselekcjonowane są przez naszych pracowników i są gwarancją udanego wypoczynku.

W Chorwacji jest wiele atrakcyjnych domów i apartamentów wakacyjnych. Z bogatej oferty NOVASOL możecie wybrać takie zakwaterowanie, które spełni Wasze wszystkie wakacyjne oczekiwania. W domu wakacyjnym spędzicie cudowny urlop. Dzięki naszemu pośrednictwu możecie znaleźć dla siebie idealny dom wakacyjny. Decydując się na jeden z naszych obiektów z katalogu "apartamenty Chorwacja", określacie sami, jak dużo luksusu potrzebujecie podczas niezapomnianego urlopu. W naszej ofercie znajdziecie zarówno proste, ale wygodne apartamenty wakacyjne, jak i luksusowe domy wakacyjne ze wszelkimi udogodnieniami.

Dom wakacyjny w Chorwacji

Crikvenica - historia i kultura

Nazwa miasta pochodzi od przyklasztornego kościoła paulinów założonego w 1412 roku. Obecnie można tu znaleźć wiele zabytków, które świadczą o historii miasta. Szczególnie warte zobaczenia są: klasztor paulinów, Tos - dawny młyn wykorzystywany przy przetwarzaniu oliwek, kościół św. Antoniego, kościół Najświętszej Maryi Panny, muzeum miejskie oraz pracownia pamięci Zvonko Car. W okresie wakacyjnym odbywa się tu wiele imprez kulturalnych, pokazów mody oraz wystaw. Również amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą tu coś dla siebie. Panują tu idealne warunki do jazdy na rowerze, gry w minigolfa, tenisa stołowego, piłkę ręczną, piłkę nożną czy żeglowania. Jeżeli wolicie bardziej ekstremalne doznania zachęcamy do spróbowania swoich sił w locie paralotnią, nurkowaniu lub jeździe na nartach wodnych. Zachęcamy również do zorganizowania jednodniowych wycieczek do Krk, Kacjak, Vrbnik, Rab, Klimno czy Kosljun. W lokalnych restauracjach możecie, a wręcz powinniście, skosztować wspaniałych dań oraz wyśmienitego regionalnego wina.

Na naszej stronie znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat wypoczynku w Zatoce Kvarner. Zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz wybrania wspaniałego apartamentu wakacyjnego na wymarzone wakacje w Crikvenicy.

Wakacje w Chorwacji