Klenovica - domy i apartamenty wakacyjne

Pięćdziesiąt kilometrów na południowy wschód od Rijeki w zatoce Kvarner, leży mała wioska Klenovica, usytuowana bezpośrednio przy morzu. Jest to idealne miejsce na spędzenie urlopu. Klenovica, licząca sobie prawie 400 mieszkańców oferuje wszystko, czego potrzebujesz do relaksującego wypoczynku z psem w domu wakacyjnym w Chorwacji: łagodny klimat przez cały rok, dwukilometrowa żwirowa plaża otoczona śródziemnomorską roślinnością, gdzie Twój czworonożny przyjaciel może bez skrępowania i krzywych spojrzeń innych wypoczywających brodzić w płytkiej wodzie, kilka restauracji, barów i sklepów. W wiosce rybackiej można codziennie kupować świeże ryby, przygotowywać je samemu w dobrze wyposażonej kuchni własnego domu wakacyjnego lub spróbować wyśmienitych specjałów w restauracjach. Sprawdźcie więc, co przygotowaliśmy dla Was pod hasłem "Chorwacja apartamenty" i możecie zacząć planować niezapomniane wakacje.

Klenovica - wakacje w okolicy Novi Vinodolski

Popularne domy wakacyjne w Klenovica

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Klenovica

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Klenovica

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Klenovica

Loading...

Bogactwo fauny i flory

Dzięki liczne źródłom słodkiej wody, które znajdują się w pobliżu Klenovica i które kierują swoje zasoby ku morzu, możesz cieszyć się turkusową, krystalicznie czystą wodą na morskim wybrzeżu spędzając wakacje w Zatoce Kvarner. Po dniu spędzonym na plaży, można wybrać się na spacer lub dłuższą wędrówkę po pięknych skalistych zatokach i dotrzeć tym samym na mały półwysep lub do latarni morskiej.  Zatoka Žrnovnica obfituje w wiele, wspomnianych wyżej cieków wodnych wypływających ze źródeł słodkowodnych i zmierzających do morza. Zapewniają one wyjątkowo bogatą faunę i florę w okolicy. Poświęć swój czas, odkryj zatokę i obserwuj tutejszych rybaków. Zachęcamy także wędkarzy do spróbowania szcześcia, gdyż okoliczne wody są bogate w różnorodne gatunki ryb.

Aktywnie podczas urlopu w Klenovica

Szlaki turystyczne wiodące od morza do gór są idealne na aktywne wakacje w Chorwacji lub wakacje z psem. Można je pokonywać pieszo lub na rowerze. Jeżeli spędzasz swój urlop z psem, możesz być pewny, że tutejsze szlaki będą także odpowiednie dla niego. Czyste powietrze morskie i aktywności na świeżym powietrzu mogą być tutaj codziennością zarówno dla właścicieli, jak i dla psów. Poza sezonem letnim warto wybrać się w pobliskie góry Velebit, gdzie można zbierać dzikie zioła, takie jak szałwia, tymianek i rozmaryn, ale także grzyby. Park Narodowy Gór Velebit można zwiedzać także podczas wakacji z psem. Szczególną atrakcją podczas spędzanych tutaj wakacji będzie z pewnością wycieczka statkiem u wybrzeży z portu Klenovica, podczas której podziwiać będziecie mogli niezapomniane widoki. Natomiast wieczorem miło będzie posiedzieć przy kieliszku wina i popatrzeć na morze z perspektywy własnego tarasu lub balkonu swojego domu wakacyjnego w Chorwacji.

Domy wakacyjne

Decydując się na prywatne zakwaterowanie z oferty "apartamenty Chorwacja" możesz być pewien, że Twój urlop będzie pełen swobody i szyty tylko i wyłącznie na Twoją miarę. Przewaga tego typu formy spędzania urlopu polega na tym, że jesteś Panem sowjego czasu i tylko Ty decydujesz, jak potoczyć się ma Twój urlop. Dzięki NOVASOL wynajmiesz odpowiednie zakwatwrowanie w Chorwacji, a co więcej będziesz mógł być spokojny o swój urlop – gdyż wszystkie z oferowanych prze nas kwater osobiście sprawdziliśmy. Twój wymarzony dom czy apartament wakacyjny będzie dostosowany do Twoich preferencji. Lubisz zwiedzać i być blisko atrakcji? Wynajmij apartmanet w centrum turystycznej miejscowości. Podczas wakacji lubisz poleżeć na plaży? W naszej ofercie znajdziesz mieszkania położone przy samym wybrzeżu. Spędzasz wakacje całą rodziną, w tym z dziećmi? Wybierz z naszej oferty dom wakacyjny z własnym basenem, a na pewno zapewnisz swoim najbliższym wyjątkowe wakacyjne wspomnienia.