Vrbovsko - domy i apartamenty wakacyjne

Nie ma lepszego miejsca niż okolice Vrbovsko na spokojny wypoczynek na łonie natury. Zobacz naszą ofertę willi, domów i apartamentów w Vrbovsko i zarezerwuj wymarzone wakacje w Chorwacji. Vrbovsko położone jest w jednej z najbardziej malowniczych części Chorwacji. Leży w głębi Zatoki Kwarner, w połowie drogi od Rijeki do Zagrzebia, a najstarsze zachowane wzmianki z tego regionu pochodzą z 1481 roku. Większe osady na tym obszarze to Vrbovsko, Moravice, Lukovdol, Sverin na Kupi i Gomirje. Oprócz bogatej roślinności czeka tu na Was mnogość dziedzictwa kulturowego i historycznego. Obszar ten jest wyjątkowo bogaty w lasy, a większe rzeki, które go wyznaczają to Kupa i Dobra. Będąc tu, koniecznie wybierzcie się na jednodniową wycieczkę wzdłuż bajkowej rzeki Kamačnik.

Urlop w Vrbovsko

Popularne domy wakacyjne w Vrbovsko

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Vrbovsko

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Vrbovsko

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Vrbovsko

Loading...

Vrbovsko

Miejscowość usytuowana jest we wschodniej części Gorskiego Kotaru, w północnej Chorwacji (sprawdźcie również ofertę "Chorwacja noclegi"), a od strony Słowenii oddzielona jest przez rzekę Kupa. Od wschodu graniczy z szeregiem osiedli. Na południu okolicy Vrbovsko rozciągają się piękne wzgórza i szczyty, o wysokości od 1150 do 1289 metrów nad poziomem morza: Debela kosa, Bukovica, Bijela kosa, Mirkovica i Smolnik. Jest to piękny obszar, który jest jednym z najbogatszych w kraju nie tylko pod względem roślinności, ale również świata zwierząt.

Wakacje w Vrbovsko

Centrum Dzikich Plaż w Staroj Sušici

Gorski Kotar jest jednym z niewielu mikroregionów na naszym kontynencie, gdzie wciąż żyją trzy duże drapieżniki - niedźwiedź, wilk i ryś. Na rok 2019 zaplanowane zostało otwarcie Centrum Dzikich Zwierząt w miejscowości Stara Sušica, w którym prezentowana będzie fauna nie tylko wąskiego obszaru Vrbovska, ale i całego regionu Gorski Kotar. Będzie mozna tu zdobyć wiedzę zarówno o dużych zwierzętach, jak i także o bogactwie przyrodniczym i leśnym w sposób, który będzie interesujący dla wszystkich pokoleń. Spędzając urlop w Zatoce Kvarner, warto wybrć właśnie ten obszar na miejsce swojego wypoczynku.

Szlak sosnowy w krajobrazie Kamačnik

Piękna promenada w kanionie Kamačnika jest dostępna dla turystów i jest idealnym miejscem na wycieczki rodzinne, przejażdżki rowerowe lub po prostu spacery wśród niezapomnianych widoków. Ten chroniony obszar o wyjątkowym pięknie kryje w sobie trzykilometrowy szlak wzdłuż krystalicznie czystego strumienia. Można tu znaleźć wiszące mosty oraz różnorodne rośliny i zwierzęta. Jest to prawdziwy raj dla miłośników turystyki pieszej, zabawy na świeżym powietrzu i wakacyjnej rekreacji.

Domy wakacyjne w Vrbovsko

Wynjmując dom wakacyjny, gwarantujesz sobie wyjątkowe i niepowtarzalne wakacje. Własny dom lub apartament daje Ci ogromną dozę swobody przy jednoczesnym komforcie i pełnej wygodzie. Możesz wybrać dom z basenem dla całej rodziny lub kilka sąsiadujących apartamentów - więcej szczegółów znajdziecie pod hasłem "Chorwacja apartamenty i domy".