Kastav - domy i apartamenty wakacyjne

Kastav - wakacje na riwierze Opatija

Kastav - domy i apartamenty wakacyjne

W pobliżu miasta Rijeka położona jest miejscowość Kastav. Jest ona bogata w historyczne i kulturowe zabytki, a dzięki swojemu położeniu na wysokości 365 metrów, zapewnia piękny panoramiczny widok na morze i całą Zatokę Kvarner. Kastav jest miejscem, w którym zachowała się tradycja i historia codziennego życia w Kvarner. Zarezerwuj obiekt z oferty "domki i apartamenty Chorwacja" i przeżyj niezapomniane wakacje w Zatoce Kvarner. Dzięki temu, że Kastav znajduje się w pobliżu Rijeki i dogodnym połozeniu względem Opatiji, możesz do nich szybko dotrzeć i jeszcze bardziej uatrakcyjnić swój urlop. Mieszkając tu, będzie także blisko parku przyrody Učka, który umożliwia fantastyczne piesze wycieczki.

Popularne domy wakacyjne w Kastav

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Kastav

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Kastav

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Kastav

Loading...

Atrakcje Kastav

Kastav to miasto, którego architektura Cię z pewnością zachwyci, jeżeli wybierzesz je na swje wakacje w Chorwacji. Małe kościoły, różne zabytki kultury, imponujące drzwi ratusza i zamek (Kaštel) to tylko niektóre z atrakcji, które czekają tutaj na ciebie. Kastav jest wyjątkowym miejscie, ponieważ zdo dnia dzisiejszego zachował lokalną tradycję. Wszystkie historyczne zapisy i świadectwa dawnego rzemiosła możesz podziwiać dzięki kolekcji zgromadzonej w Muzeum Kastav. Wieczorem koniecznie wybierz się na spacer po ulicach Kastav, a doświadczysz wyjątkowości tego miejsca.

Bogate dziedzictwo kulturowe i liczne wydarzenia

Panoramiczny widok na rozświetlone wieczorem miasto Rijeka to wyjątkowe doświadczenie. Specjalne ławki widokowe usytuowane są we właściwych miejscach, dzięki czemu można cieszyć się widokiem i romantyczną atmosferą tego miejsca. Kastav w miesiącach letnich staje się idealnym miejscem na urlop w Zatoce Kvarner, nie tylko ze względu na architekturę i zabytki, ale także ze względu na liczne koncerty i imprezy. Festiwal Gitarowy i Kastav Blues Festival odbywają się tradycyjnie co roku i przyciągają dużą rzeszę widzów. Dzięki szerokiemu wyborowi zakwaterowania NOVASOL, możesz wybrać zacisznie położony domek na obrzeżach miejscowości, jak i gwarantujący bliskosć atrakcji apartament w centrum miasta. Podczas wakacji w tym regionie warto wybrać się na wędrówkę po terenach okalających pobliską rzekę, która oferuje bogactwo atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Jeśli masz ochotę wybrać się na zakupy, znajdziesz tu dwa duże centra handlowe, a także dobre sklepy w centrum miasta.

Wycieczka do Rijeki

Pobliska Rijeka obfituje w wydarzenia przez cały rok, jednak najsłynniejszym z nich jest karnawał w Rijece odbywający się w styczniu i w lutym. W Rijece możesz także wybrać się do kina lub spędzić wieczór, a może nawet i noc w jednym z wielu barów. Koniecznie odwiedź twierdzę i fort w Trieście, aby podziwiać wspaniały widok na całe miasto. To właśnie tu odbywają się koncerty i różne imprezy. Rijeka jest miastem tętniącym życiem przez cały rok, choć tak na prawdę jest to przede wszystkim miasto przemysłowe - ze względu na znajdującą się tutaj stocznię. Mimo to, Rijeka z roku na rok ma coraz więcej do zaoferowania turystom, m.in. bogactwo kultury oraz zabytków. Zarezerwuj wymarzoną kwaterę z katalogu "Chorwacja apartamenty" właśnie tu i spędź niezapomniany urlop.

Domy wakacyjne

Przeglądając nasze propozycje z katalogu "Chorwacja noclegi", warto pamiętać, że każdy z naszych obiektów zostało sobiście sprawdzony przez pracownika NOVASOL. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie i w bestroski sposób spędzić swój wymarzony urlop w Chorwacji. Pełne wyposażenie obiektów wakacyjnych pozwoli Ci nie martwić się o szczegóły i w pełni cieszyć się z tak długo wyczekiwanego wypoczynku. Warto także pamiętać, że każda z naszych kwater w Kastav, a także w całej Chorwacji, została indywidualnie urządzona przez swojego właściciela, co pozwoli ci jescze bardziej wczuć się w atmosferę i klimat okolicy.