Jadranovo - domy i apartamenty wakacyjne

Pierwsze, na co zwrócisz uwagę po przyjeździe do Jadranovo to czyste morze, śródziemnomorski klimat i powietrze pachnące sosną i solą. Bez względu na to, o jakiej porze roku zdecydujesz na wakacje w Jadranovo, zawsze odkryjesz zaciszne naturalne plaże i zatoczki oraz odkryjesz szlaki stworzone do romantycznych spacerów, podczas których towarzyszyć ci będą przyjazne uśmiechy lokalnych mieszkańcow, którzy od dawnych lat dbają o gościnność i rozkwit turystyki tego regionu. Wybierając Jadranowo na swoje wakacje w Chorwacji, dajesz sobie mozliwość zagłębienia się w tutejszą mentalność i spędzania autentycznego, pełnego nowych wrażeń urlopu.

Jadranovo na wakacje

Popularne domy wakacyjne w Jadranovo

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Jadranovo

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Jadranovo

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Jadranovo

Loading...

Lecznicza Riwiera

Zatoka Kvarner jest powrzechnie znana jako kolebka turystyki zdrowotnej w Chorwacji. Pod koniec XIX i na początku XX wieku otwarto tu wiele uzdrowisk, między innymi w Opatija, Crikvenica, Veli i Mali Lošinj, na wyspie Rab oraz w położonych na wyżynie pięknych miastach Delnice i Skrad. Jadranovo jest jedną z czterech osad, które tworzą miasto Crikvenica. Obszar ten zawsze słynął zarówno z terapii inhalacyjnych, jak i bardziej złożonych usług zdrowotnych. Połączenie słonego powietrza i promieni słonecznych wraz ze śródziemnomorskim klimatem i roślinnością to recepta na udany urlop. Do tego dodajcie kwaterę z oferty "Chorwacja noclegi" i możecie już wyruszać w drogę!

Wiele aspektów udanych wakacji

Tradycja chorwacka jest tutaj widoczna na każdym kroku: amfory, zamiłowanie do statków, sieci rybackie, niezwykłe kamienne domy, a także obyczaje tego regionu. Aby jeszcze bardziej wczus się w panującą tu atmosferę, warto wziąć udział w licznych, organizowanych tutaj wydarzeniach, zarówno tych artystycznych, jak i tych obejmujących aspekt gastronomiczny. Czy istnieje lepszy sposób na poznanie kultury jakiegoś miejsca, niż poprzez lokalne smakołyki przygotowane według tradycyjnych receptur? Jadranovo to miejsce na wakacje w regionie Crikvenica, którego możesz doświadczyć wszystkimi zmysłami. Niezależnie od tego, czy lubisz piękne plaże i naturalne piękno, zapachu czystego powietrza przesiąkniętego aromatem sosnowych lasów i śródziemnomorskich roślin, spróbuj tradycyjnych potraw lub popływaj wśród błękitnych fal.

Wakacje z psem w Crikvenica

Chociaż ze swoim zwierzakiem można bawić się na wszystkich plażach, gdzie nie ma znaku zakazującego wstępu psom, warto odwiedzić prawdopodobnie najlepszą plażę dla psów na wakacje w Zatoce Kvarner. Znajduje się ona w Crikvenica i jest oddalona o zaledwie piętnaście minut jazdy od Jadranovo. Mały port Podvorska był zawsze popularną promenadą dla wszystkich posiadaczy zwierząt domowych. Psy zawsze lubiły tę część wybrzeża, podczas gdy plaża ta nigdy nie była zbyt interesująca dla miejscowej ludności lub przybywających tu turystów. Tak więc miejscowe władze doszły do wniosku, że właśnie plaża rozciągajaca się wzdłuż miejskiej promenady powinna zostać przeksztalcona w oficjalną plażę miejską dla zwierząt domowych. Dzięki temu miasto może pochwalić się najpiękniejszą plażą ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami dla zwierząt. Od lipca 2010 r. jest plaża, na której mile widziane są zwierzęta domowe, a czekają tu nie nie zadaszenia, ławki oraz torebki na nieczystości. Znajduje się tu nawet bar oferujący karmę dla zwierząt domowych, które potrzebują przekąsek. W okolicy znajduje się też klinika weterynaryjna w Crikvenicy, specjalistyczny sklep spożywczy i z artykułami dla zwierząt oraz salon zoologiczny.

Domy wakacyjne

Właśnie dzisiaj, gdy szybkie tempo życia, miejski zgiełk i natłok informacji towarzyszą nam każdego dnia, warto spędzić urlop w Chorwacji w obiekcie z oferty "domy i apartamenty Chorwacja". Dzięki temu zaznasz prawdziwego, niczym niezmąconego relaksu i spędzisz czas w najlepszy możliwy dla siebie sposób. Nikt nie będzie ci dyktował godzin posiłków, tu sam decydujesz co kiedy pragniesz robić. Dom wakacyjny w małej wiosce Jadranovo to idealny przepis na powrót równowagi między codziennym życiem a wysokiej jakości odpoczynkiem.