Viskovo - domy i apartamenty wakacyjne

Viškovo to gmina położona w niewielkiej odległości od Rijeki, w północnej części kraju (rzućcie okiem również do katalogu "Chorwacja noclegi").  Znajdując się nad miastem Rijeka, pochyla się ku słońcu i morzu. Gmina składa się ze Smokvarije oraz Halubje. Smokvarija to obszar ciągnący się do Zatoki Kvarner od Furie, a jej nazwa pochodzi od fig, a dokładnie śródziemnomorskiej odmiany tych owoców, które rosną tu w dużych ilościach. Nawet mieszkańcy otrzymali nazwę Smokvarica i Smokvari. Była to niegdyś częś Kastav, aż do 1993 roku, gdy powstała gmina Viškovo. Gmina Viškovo jest po Rijece drugim najbardziej zaludnionym samorządem w okręgu Primorje-Gorski Kotar. Na terenie gminy istnieje kilka dużych miejscowości: Marinici, czwarte co do powierzchni i o największej populacji, a następnie: Viskovo, Marcelji, Saršoni, Mladenic, Sroki i Kosi.

Wakacje Viskovo

Popularne domy wakacyjne w Viskovo

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Viskovo

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Viskovo

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Viskovo

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Viskovo

Po pokonaniu zaledwie 7 kilometrów dotrzesz do Rijeki i jej wszystkich najważniejszych imprez i wydarzeń. W Viskovo możesz znaleźć idealny dom wakacyjny zgodny z Twoimi życzeniami z oferty NOVASOL, a jednocześnie być blisko atrakcji turystycznych. W naszej ofercie znajdziecie domy i apartamenty wakacyjne na każdy gust. Może być to przytulny apartament dla dwojga z pięknym widokiem rozciągającym się z tarasu lyb wygodny dom z basenem dla całej rodziny. Niezaleznie od tego, co wybierzecie, będziecie mogli cieszyć się wakacjami na własnych zasadach. Cisza i spokój położonej nieco w łębi lądu miejscowości pozwoli Wam w pełni zrelaksować  spędzając swoje wymarzone wakacje w Chorwacji. Jednocześnie bliska odległość znanego, nadmorskiego kurortu turystycznego zapewni Wam rozrywkę i szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu.

Apartamenty Viskovo

Wakacyjne atrakcje dla każdego

Jeśli lubisz długie spacery wzdłuż morza i plaży, można zejść do Opatija i cieszyć się tam relaksem lub przedłuzyć spacer od Rijeki do Kostrena gdzie znajdziesz równie piekne plaże żwirowe oraz cudowne wybrzeże skaliste. Spędzając urlop w Opatija możecie skorzystać z bogatej oferty wielu koncertów i różnych imprez organizowanych przez cały rok, jednak szczególnie w lecie jest to miejsce chętnie odwiedzane przez wielu turystów. Jedną z głównych tradycji Viskovo są wyjątkowi dzwonnicy, którzy w przeszłości mieli za zadanie odganiać złe duchy i inaugurować rozpoczęcie nowego cyklu wiosennego. Są ubrani w owczą skórę, białe spodnie i marynarskie koszulki. W rękach mają specjalnie stylizowane instrumenty. Zgodnie z tradycją, odwiedzają wioskę większą grupą. Na głowie mają specjalnie zaprojektowane maski - dziwne głowy zwierząt z czerwonym językiem i rogami. Natomiast w lutym, jedną z głównych atrakcji regionu jest słynny karnawał w Rijece.

Wakacje w Zatoce Kvarner

Zarezerwuj nocleg w apartamentach wakacyjnych Viskovo i spędź wspaniałe, zabawne i pełne atrakcji wakacje z rodziną i przyjaciółmi. Wystarczy tylko zerknąć do oferty "Chorwacja apartamenty i domy". Mieszkając w sercu Zatoki Kvarner będziesz blisko wielu atrakcyjnych, turystycznych miejscowości, pozostajac jednocześnie na uboczu i mogąc cieszyć się czasem spędzanym z najbliższymi. Już dziś poszukaj wymarzonego zakwaterowania na urlop z Zatoce Kvarner.