Apartamenty i domy wakacyjne na Unije

Apartamenty i domy wakacyjne na Unije

Apartamenty i domy wakacyjne na Unije

Wyspa Unije położona jest w zachodniej części Zatoki Kvarner i jest trzecią największą wyspą (po Cres i Losinj) w północnej części Chorwacji (zerknijcie także do katalogu "Chorwacja noclegi"). Na wyspę można dostać się jedynie drogą morską, korzystając z przepraw promem lub katamaranem z takich miejscowości jak Pula, Rijeka, Mali Losinj lub Martinscica na wyspie Cres. Nazwa wyspy Unije pochodzi prawdopodobnie od greckiego słowa „Nia”, które oznacza pole uprawne, a odnosi się do rozległej równiny, która występuje na wyspie.

Apartamenty i domy wakacyjne na Unije to prawdziwa gratka dla osób, które chcą uciec jak najdalej od gwaru, ścisku i hałasu. W miejscu tym, odetchniecie również świeżym i czystym powietrzem, bowiem na wyspie nie ma ruchu samochodowego oraz przemysłu. Poza tym, dość długi czas podróży na wyspę sprawia, że miejsc to jest ostoją spokojnej atmosfery. Wakacje na wyspie Cres polecane wiec są osobom, które potrzebują wyciszenia i możliwości postoju w szalonej karuzeli życia. Oprócz tego, wsypa oferuje również możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu oraz przeżycia urlopu pod żaglami. Jeśli więc, szukacie miejsca, w którym poznacie prawdziwe znaczenie słowa „spokój”, to wyspa Cres będzie idealna na Wasze wakacje w Chorwacji.

 

Popularne domy wakacyjne w Unije

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Unije

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Unije

Loading...

Apartamenty i domy wakacyjne na Unije

Mimo niewielkich rozmiarów wyspy, również i tutaj mamy Wam do zaoferowania nasze wakacyjne kwatery. Polecamy Wam je tym bardziej, gdyż zapewnią wam one komfortowe warunki pobytu oraz urlop w prywatnej atmosferze. Mało tego, nasze apartamenty i domy wakacyjne na Unije zapewnią wam także dostęp do wszelkich mediów, urządzeń oraz mebli, dzięki którym można tu spędzić czas jak we własnym domu. Kolejną zaletą naszej oferty „Zatoka Kvarner wakacje” jest fakt, iż jest ona objęta programem all inclusive. Oznacza to, że w cenie najmu macie wliczone opłaty sprzątanie końcowe, media, pościel oraz ręczniki. Dwie ostatnie pozycje szczególnie Was ucieszą, bowiem nie będziecie musieli dźwigać ich w podróży  - zwłaszcza, że na wyspie można się poruszać pieszo lub rowerem. Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy wakacyjne na Unije

Wakacje na Unije

Niech nie zrażają Was trudy dotarcia oraz wielkość wyspy – nie będziecie mieć tu czasu na nudę. Przede wszystkim, wypocznijcie i naładujcie naturalne akumulatory, a dopiero później sprawdźcie atrakcje wyspy, których tu nie brakuje. Z racji braku ruchu samochodowego, czekają tu na Was piesze wycieczki po świetnie przygotowanych szlakach. Mimo, że wyspa jest dość płaska (max wzniesienia mają 140m n.p.m.), to i tak Wasze mięśnie dostaną potężną dawkę wysiłku. Oprócz tego, na trasach czekają Was niezapomniane widoki oraz ciekawe miejsca. Także, rezerwując apartamenty i domy wakacyjne na Unije, nie ominiecie:

  • Klifów Vele Stijene – znajdują się na zachodnim wybrzeżu wyspy. Świetne miejsce do obserwacji zachodów Słóńca.

  • Latarni Vnetak

  • Kościoła św. Andrzeja

  • Pozostałości willi  z czasów rzymskich.

Rezerwując ofertę „Chorwacja apartamenty” nie można zapomnieć o wypoczynku nad wodą. Najlepszym do tego miejscem będzie plaża Piesak, która jest plażą kamienisto-żwirową. Oprócz relaksu i kąpieli morskich, polecamy Wam także spróbowanie snorkelingu. Tutejsze wody są tak czyste, że dno morskie jest tu bardzo bogate.

Wakacje na Unije to także możliwość rejsów morskich oraz na sąsiednie wyspy. Możecie skorzystać z oferty miejscowych żeglarzy lub przeprawić się na sąsiednie wyspy, korzystając z regularnych przepraw. Dzięki temu, poznacie sekrety takich wysp jak: Susak, Losinj (na którym oferujemy także nasz produkt „Losinj wakacje”), Cres czy Ilovik.