Povile - domy i apartamenty wakacyjne

Wakacje Povile

Povile - domy i apartamenty wakacyjne

Oddalając się od  Adriatyku w kierunku północnym, od miasta Novi Vinodolski w kierunku Senj, to zaledwie po dwóch kilometrach dotrzesz do miejscowości Povile. W dziejach tradycji turystycznych, których możecie być świadkiem spędzając urlop w Zatoce Kvarner, ta mała miejscowość zawsze była znana ze swojej gościnności. Do tego trzeba dołożyć sosnowe i mieszane lasy, których zapach unosi się w powietrzu, czysta, mieniąca się woda nakrapiana plamami odległych wysp, piękne piaszczyste plaże, które nie zawiedą nikogo oraz świeże, rześkie powietrze, które zstępuje z pięknych gór. Czy potrzeba czegoś więcej na idealne wakacje w Chorwacji?

Popularne domy wakacyjne w Povile

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Povile

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Povile

Loading...

Domy wakacyjne Povile

Domy i apartamenty wakacyjne z naszej oferty "Chorwacja noclegi", zapewnią Tobie i Twojej rodzinie idealne warunki na udane, beztroskie wakacje. Dzięki temu, że każdy z apartamentów został sprawdzony przez naszego pracownika, możecie czuć się bezpiecznie i możecie być pewni zgodności oferty z rzeczywistością. Domy są w pełni wyposażone i zapewnią Wam komfort korzystania ze wszystkich uroków urlopu. Chorwacja i Zatoka Kwarner zachwyci Cię różnorodnością krajobrazu, kóry będziesz mógł podziwiać, np. z własnego tarasu przy porannej filiżance kawy lub wieczornej lampce wina.

Wakacje Povile

Wakacje pełne relaksu

Povile wręcz emanuje śródziemnomorską atmosferą i roztacza się w nim aura dobrego samopoczucia, tak zasłużonego podczas urlopu. Wszystkie obiekty z katalogu "Chorwacja apartamenty" w Povile znajdują się nie więcej niż kilkaset metrów od najbliższej plaży i pięknego wybrzeża. Na początku miejscowości rośnie piękny sosnowy las, w którym znajduje się kościół św. Magdaleny. Jest tu też ładny plac o podobnej nazwie: Punta Mandalena. Miejscowość Povile jest to miejsce pełne spokoju, które będzie idealnym wyborem na urlop w Chorwacji dla miłośników wypoczynku nad morzem. Gdyby nie było pobliskich dróg, pomyślałbyś, że zostałeś tu oddzielony od zgiełku reszty świata. W tym iglastym raju poczujesz się bezpiecznie i spokojnie, mając z jednej strony szumiące morze, a z drugiej majestatyczne góry.

Urokliwe plaże

Wybierając się na spacer, możecie dotrzeć do Novi Vinodolski lub w drugą stronę do małej lokalnej przystani, w której cumują łodzie i żaglówki. W drodze do tego portu można zatrzymać się na przepięknej plaży ze żwirowych kamyków. Mieszkańcy Povile dbają o to, aby ich plaże były piękne, zadbane i dobrze urządzone. Na południu znajduje się osada Dugno, która oferuje widok na sąsiednie miejsce Klenovica. Planując wakacje, sprawdźcie wpierw nasz katalog "apartamenty Chorwacja". Zatoka Kvarner urzeknie Cię bogactwem i różnorodnością krajobrazu, a samo Povile będzie wymarzoną bazą wypadkową na udany urlop.

Nie tylko piękne wybrzeże

Mimo, że wybrzeże urzeknie swoim pięknem chyba każdego turystę, warto przespacerować się także przez lądową część miejscowości i okolicy. Znajdziecie tu kamienne mury, które wyznaczały granice  między dawnymi posiadłościami. Obszar ten jest bogaty także w lecznicze zioła i krzewy, których wizerunki można często zobaczyć na starych obrazach w aptekach. Przejrzyj naszą ofertę apartamentów i domów w Povile i zarezerwuj na wakacje w Zatoce Kvarner.