Delnice - domy i apartamenty wakacyjne

Nie możesz wybrać pomiędzy wakacjami na plaży lub w górach? Możesz po prostu ciesz się obydwoma. Dzięki naszym apartamentom wakacyjnym w Delnicach nie stanowi to problemu. Delnice znajdują się na wysokości 1500 metrów nad poziomem morza i są otoczone spektakularnymi krajobrazami naturalnymi i górzystym terenem. Aktywni wczasowicze, zarówno samotni turyści, jak i duże grupy oraz rodziny z dziećmi, poczują się tu jak w domu. Dzięki pagórkowatemu terenowi, nawet upalny środek lata jest tu przyjemny. Ponadto, pobliskie wybrzeże wabi morzem i plażą. Podczas swoich wakacji w obiekcie z oferty "Chorwacja noclegi", nie musisz niczego przegapić. Więc nie wahaj się dłużej i wynajmij jeden z naszych tanich noclegów w Delnicach.

Delnice na wakacje

Popularne domy wakacyjne w Delnice

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Delnice

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Delnice

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Delnice

Loading...

Mieszkanie wakacyjne w Delnicach dla Twoich potrzeb

Co jest dla Ciebie szczególnie ważne przy wyborze zakwaterowania? Lokalizacja, piękna architektura czy luksus? Ze względu na dużą liczbę naszych mieszkań na wakacje w Chorwacji, wybór jest wręcz nieograniczony. Oprócz odosobnionych domów wakacyjnych, idealnych dla miłośników przyrody, posiadamy również zakwaterowanie w centrum Delnice. Tutaj możesz naprawdę zanurzyć się w chorwackim stylu życia. Jeśli cenisz sobie intymność i prywatność, wynajmij jeden z naszych domów wakacyjnych w zatoce Kvarner z własnym basenem. Nie tylko dzieci będą zadowolone z spontanicznej możliwości zabawy w wodzie, również dorośli cenią sobie ten wyjątkowy luksus. Jeśli Twój pies jest dla Ciebie ważniejszy niż jakiekolwiek udogodnienia, wybierz zakwaterowanie przyjazne dla zwierząt. Wiele z naszych apartamentów w Delnicach jest przeznaczonych dla czworonożnych gości.

Twój dom wakacyjny w Delnicach - otoczony chronionym krajobrazem naturalnym

Nasze obiekty noclegowe w Delnicach, na urlop w Zatoce Kvarner, znajdują się pośród urokliwego krajobrazu. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz aby spędzić urlop w ciszy i spokoju, a także w otoczeniu przyrody. Szczególną atrakcją jest Park Narodowy Risnjak. Tutaj z bliska możesz obserwować miejscową florę i faunę. Przy odrobinie szczęścia można zobaczyć rysia, niedźwiedzia, wilka lub orła. Ale nie martw się, większość zwierząt jest dość nieśmiała i nie stanowi zagrożenia. Możesz również wykorzystać idylliczną przyrodę jako tło do uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Czy to na rowerze czy pieszo, skorzystaj z dobrze rozwiniętej sieci tras, która oprowadzi Cię przez najpiękniejsze miejsca w regionie. Po wyczerpującym, pełnym wrażeń dniu, możesz zrelaksować się w komfortowym zakwaterowaniu w Delnicach.

Co zobaczyć w Delnicach

W regionie jest wiele do odkrycia. Może wizyta w chorwackich podziemiach? Jaskinia Lokvarka jest jedną z największych jaskiń w Chorwacji i znajduje się zaledwie kilka kroków od Twojego domu wakacyjnego w Delnicach. Można tu podziwiać podziemne sale, a nawet jezioro, a wszystko to na trasie wzdłuż oznakowanych ścieżek. Wizyta w Jaskini Lokvarka jest atrakcją dla młodych i starszych urlopowiczów i pozostanie niezapomnianym przeżyciem. Decydując się na kwaterę z katalogu "Chorwacja apartamenty i domy", nie można nie zaplanować chociaż jednego dnia nad morzem. Wybierz się na wycieczkę do pobliskiego miasta Rijeka i rozkoszuj się widokiem na morze. Być może będziesz miał cheć wziąć udział  wycieczce łodzią? Świeże morskie powietrze i wspaniały widok to rozkosz dla ciała i duszy. Po powrocie do swojego własnego apartamentu w Delnicach możesz zakończyć dzień na tarasie, z lampką chorwackiego wina. Co zaplanowałeś na następny dzień? Każdy pobyt wakacyjny w Chorwacji charakteryzuje się różnorodnością i niezliczonymi możliwościami.