Lopar -domy i apartamenty wakacyjne

Lopar

Lopar -domy i apartamenty wakacyjne

Miasto Lopar znajduje się w północnej części wyspy Rab w Zatoce Kvarner i położone jest około 13 km od stolicy wyspy - miasta Rab. Całość, znajduje się w środkowej części chorwackiego wybrzeża, a pełną ofertę w tym kraju, znajdziecie w katalogu „domy i apartamenty Chorwacja”. Lopar oferuje przyjeżdżającym wiele piaszczystych plaż, które koniecznie trzeba odwiedzić spędzając wakacje na wyspie Rab. Dzięki swojej bogatej ofercie rekreacyjnej, Lopar jest także doskonałym miejscem wakacyjnym dla młodych turystów. Wystarczy wynająć apartament w Lopar i cieszyć się zaletami urlopu na wyspie Rab. 

 

Popularne domy wakacyjne w Lopar

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Lopar

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Lopar

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Lopar

Loading...

Lopar – wakacje na plaży

Na wyspie czeka na was wybór ponad 22 piaszczystych plaż, z których najbardziej znana, plaża Paradise, jest zdecydowanie warta odwiedzenia podczas wakacji w jednym z domów wakacyjnych lub apartamentów w Lopar. Ta 1,5-kilometrowa plaża jest szczególnie przyjazna i polecana dla rodzin z dziećmi ze względu na jej płytkie zejście do wody. Odkryjecie tu także też prawie nieskończoną ofertą restauracji, kawiarni i sklepów, z której można skorzystać podczas wakacji w zatoce Kvarner.

 

Lopar

Z dala od tłumów

Jeśli podczas swojego urlopu w apartamencie wakacyjnym Lopar odkryjecie, że na wyżej wspomninej jest wciąż tłoczno, warto wybrać się na pobliską piaszczystą plażę Livacina. Ta plaża jest nieco spokojniejsza i otacza ją sosnowy las. Mimo, że nie jest to najbardziej popularna plaża wśród osób spędzających urlop na Rab, to i tu nie musicie martwić się, gdy zgłodniejecie. Oferta restauracyjna jest tutaj niemal tak samo bogata i zróżnicowana, jak w bardziej popularnych częściach wyspy. Zawsze też możecie skorzystać z naszych obiektów tematycznych i zarezerwować dom z basenem – zyskacie gwarancję nieskrępowanej prywatności.

 

Lopar

Plaże na każdy gust

Lopar posiada również plaże dla nudystów, na których można odpocząć i w nieskrępowany sposób zrelaksować się, spędzając swoje wyczekiwane wakacje w Chorwacji. Tutaj naładujesz swoje życiowe akumulatory i pełen energii wrócisz do domu, by stawić czoła dalszym codziennym wyzwaniom. W szczególny sposób możecie wypocząć na przykład na dzikiej plaży Stolac. Tutaj można brodzić w płytkiej wodzie i dotrzeć w ten sposób do małej wyspy. Najbardziej znana w Lopar plaża dla nudystów zpołożona jest jednak bardziej na północy. Plaża Sahara znajduje się około 30 minut drogi samochodem od Twojego wymarzonego apartamentu w Lopar. Wokół nie znajdziecie jednak restauracji ani innych podobnych rozrywek czy oferty rekreacyjnej. Alternatywnie, możecie się wybrać na plażę w Ciganka, do której możecie dojechać samochodem i zaprkować go ok. 100 metrów od zatoki. Decydując się na kwatery w Lopar, możecie także dotrzeć do niej w ciągu czterdziestominutowego spaceru.

 

Lopar

Domy i apartamenty wakacyjne w Lopar

Decydując się na dom wakacyjny lub apartament w Lopar z oferty NOVASOL, gwarantujesz sobie i swoim najbliższym bezpieczny i beztroski urlop w Chorwacji. Każdy z naszych obiektów wakacyjnych został osobiście sprawdzony przez naszego pracownika, który wybrał się na miejsce, sporządził ofertę i zobiła także dokumentację fotograficzną. Domy wakacyjne są wyjątkowo dobrze wyposażone. Dzięki temu samodzielnie przygotujesz posiłek – może to być szczególna atrakcja i wyjątkowe wydarzenie, jeżeli wcześniej wybierzesz się na lokalny targ po tutejsze produkty. Wybierając kwatery z katalogu „Chorwacja noclegi” w Lopar możesz być pewny, że twoje wakacje przebiegną w sposób niezakłócony i według tylko twoich zasad. Na takim urlopie sam decydujesz, o której należy wstać i w przeciwieństwie do pobytu w hotelu, nie ograniczają cię sztywne godziny posiłków. Sam możesz zaplanować sobie dzień, decydując czy aura i humory twoich współtowarzyszy bardziej odpowiadają całodziennej wycieczce i zwiedzaniu, czy razej lepiej będzie wybrać się na plażę lub zostać w swoim domu wakacyjnym i odpocząć przy basenie. Z NOVASOL wybór zawsze należy do ciebie!