Rijeka noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Rijeka noclegi

Rijeka noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Rijeka to jedno z największych miast i portów w Chorwacji (z kolei pełną ofertę w tym kraju, znajdziecie w katalogu "Chorwacja noclegi"). Położone jest w północnej części kraju, nad wodami Morza Adriatyckiego oraz u podnóża masywu Risnjak. To również jedna z najbardziej popularnych destynacji turystycznych - stąd też duże zainteresowanie ofertą "Rijeka noclegi". Dotyczy to zarówno samego miasta, jak i jego okolicy. Dzięki temu, przyjeżdżają tu osoby chcące spędzić miejskie wakacje, urlop w górach czy typowe wakacje w nadmorskim kurorcie. Rezerwując apartament w Chorwacji, będziecie mieli do dyspozycji mnóstwo różnorodnych plaż, zabytki, bogatą ofertę gastronomiczną, parki krajobrazowe oraz wiele innych atrakcji. Atutem miasta jest również klimat śródziemnomorski, który sprawia, że jest tu gorąco od maja do końca września. Dodatkowo, Rijeka jest miastem, do którego łatwo się dostać jak i jest również najbliżej położonym od naszego kraju, dużym kurortem nadmorskim. Nie ma się więc co dłużej zastanawiać, tylko trzeba spakować plecak, wybrać dom lub apartament wakacyjny w Zatoce Kvarner i już można ruszać w drogę.

Popularne domy wakacyjne w Rijeka

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Rijeka

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Rijeka

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Rijeka

Loading...

Plaże

W Rijece i jej okolicach czeka na Ciebie kilkadziesiąt różnorakich plaż. Jeśli wolicie kameralną i cichą atmosferę, to z pewnością wybierzesz się poza kurorty, a jeśli lubicie plaże gdzie można skorzystać z różnych udogodnień – w miastach czeka na Was mnóstwo atrakcyjnych kąpielisk. Wybierając produkt "domy i apartamenty Chorwacja", musicie być przygotowani na to, ze tutejsze plaże, a także dno morskie jest żwirowe i kamieniste. Warto więc mieć ze sobą obuwie ochronne, które w tej części Europy jest praktycznie niezbędne. Jednak słońce, rozbudowana infrastruktura oraz krystalicznie czyste wody morskie, w pełni to wynagradzają. Decydując się na zamieszkanie w kwaterze spod znaku "Rijeka noclegi", będziecie mieli okazję poznać takie kąpieliska jak: Ploce, Kostanj, Preluk, Skalete. W Rijece są też dwie plaże (Brajdica i Kantrida) gdzie można przebywać ze zwierzakiem domowym. Przebywając na takiej plaży, należy wcześniej zapoznać się z jej regulaminem. Zapowiadają się niezapomniane wakacje w obiekcie z oferty "Zatoka Kvarner noclegi".

Domy i apartamenty wakacyjne w ofercie "Rijeka noclegi"

Jeśli szukacie kwater wakacyjnych, które są przystosowane do codziennego użytku oraz wyposażone we wszelkie udogodnienia, koniecznie sprawdźcie nasze obiekty. Gwarantujemy Wam pełną prywatność, niezależność oraz komfort i bezpieczeństwo wypoczynku. Mało tego, wiele naszych domów i apartamentów wakacyjnych z katalogu "Rijeka noclegi" oferuje wiele dodatkowych atrakcji. Dlatego też, możecie wybrać m.in. dom z basenem, dom z ogrodem, apartament z widokiem na morze, kwatera przyjazna zwierzakom domowym i wiele innych. Zapraszamy!

Atrakcje Rijeki

Jeśli poczujecie przesyt morskich i słonecznych kąpieli, o warto sprawdzić jakie atrakcje przygotowali dla Was mieszkańcy miasta i okolic. Rijeka jest miastem o bogatej historii i już sam fakt, że w XX wieku zmieniała swoją narodowość aż osiem razy, sprawia, że znajdziecie tu wiele fascynujących miejsc i zabytków. Zamek Trsat, Miejska Wieża, Sanktuarium Maryjne, Katedra św. Wita to tylko drobny ułamek pięknych zabytkowych budowli, które na Was czekają. Do tego należy dopisać dziewięć, bogatych w eksponaty, muzeów, Centrum Astronomiczne oraz teatry, restauracje, parki, promenady, kawiarnie, tawerny i wiele innych atrakcji. Wakacje w Chorwacji, to także możliwość odwiedzenia okolicznych wysp (nr. Krk), miast (Opatija, Crikvenica) oraz Parku przyrodniczego Ucka i parku Narodowego Risnjak. Sami widzicie - podczas urlopu w kwaterze z oferty "Rijeka noclegi" nie będzie czasu na nudę!