Dobrinj - domy i apartamenty wakacyjne

Chciałbyś poznać prawdziwe oblicze Chorwacji i pokochać jej mieszkańców? Bliskość do wody jest dla Ciebie tak samo ważna jak urozmaicona i bogata oferta sportowo-rekreacyjna? Nie czekaj dłużej i zarezerwuj dom wakacyjny w Dobrinj, by spędzić wakacje zgodne z Twoimi upodobaniami. Wyspa Krk znana jest również jako "Złota Wyspa". Nic dziwnego, że można tu spędzić wspaniałe rodzinne wakacje w Chorwacji z dziećmi. Oczywiście mile widziani są również turyści indywidualni lub większe grupy, na przykład podróżujących wspólnie przyjaciół. Dom wakacyjny Dobrinj jest dobrym wyborem nie tylko w lecie. Również poza głównym sezonem plażowym jest tu wiele do odkrycia. To kiedy odwiedzisz Dobrinj, by poznać tę urokliwą chorwacką wioskę?

Dobrinj na wakacje

Popularne domy wakacyjne w Dobrinj

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Dobrinj

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Dobrinj

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Dobrinj

Loading...

W Dobrinj znajdziesz idealny dom wakacyjny

Wiemy, że jakość zakwaterowania odgrywa ważną rolę, dlatego oferujemy Ci nasze komfortowe kwatery z oferty "Chorwacja noclegi". Gdzie chciałbyś spędzić swój, tak długo wyczekiwany, urlop? W głębi lądu, w ciszy, w otoczeniu pięknej przyrody? A może bezpośrednio przy plaży z widokiem na morze? Z nami znajdziesz odpowiednie zakwaterowanie na niezapomniane wakacje w Zatoce Kvarner. Możesz również zafundować sobie odrobinę luksusu i cieszyć się jeszcze większą swobodą wybierając dom wakacyjny z prywatnym basenem. Właściciele psów będą zadowoleni z możliwości podróżowania z psem do Chorwacji, gdyż wiele z naszych obiektów zezwala na przyjazd ze zwierzęciem bez żadnych dodatkowych dopłat. Jak sam widzisz, w naszej ofercie zakwaterowania, możesz znaleźć wymarzony dom lub apartament na swoje wakacje.

Wakacje na wyspie Krk

Atrakcje dla młodych i starszych

Zakwaterowanie w Dobrinj jest otoczone przez atrakcyjne obiekty sportowe i rekreacyjne. Jednak do uprawiania różnych sportów wodnych przyciągają przede wszystkim morze i plaża. Koniecznie odwiedź zatokę Soline. Dzięki osłoniętej lokalizacji, sezon kąpielowy rozpoczyna się tu już od początku wiosny i trwa aż do jesieni. Dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu podczas urlopu w Zatoce Kvarner może być wycieczka łodzią, która będzie wspaniałym doświadczeniem dla całej rodziny. Spędzając wakacje w Dobrinj, z pewnością znajdziesz w okolicy nabrzeże, z którego możesz wyruszyć na wyprawę. Nie ma nic bardziej odprężającego niż pozwolić morskiej bryzie wiać w twarz i rozwiewać włosy. Oczywiście również interior ma wiele do zaoferowania. Z pagórkowatego terenu bardzo chętnie korzystają zwłaszcza turyści piesi i rowerzyści. Po wycieczce po okolicy można wygodnie zakończyć dzień w swoim apartamencie w Dobrinj. Przy tej okazji warto skosztować kieliszka regionalnego wina i odprężyć się podczas oglądania romantycznego zachodu słońca.

Zwiedzanie z domu wakacyjnego w Dobrinj

Cała Chorwacja jest bogata w skarby kultury. Również Dobrinj ma długą historię. Wybierz się w podróż odkrywczą podczas swoich wakacji w Dobrinj. Do najciekawszych budowli w miejscowści należy dzwonnica i kościół św. Stefana. Zawsze warto odwiedzić także Park Jardin, który zachwyci Cię swoimi pięknymi kamiennymi figurami. Rodziny z dziećmi zdecydowanie powinny odwiedzić jaskinię Biserujka. Pełna stalatyktów jaskinia przeniesie Was do podziemnego świata Chorwacji i inspiruje licznymi tajemniczymi salami. Spedzając wakacje z obiekcie z oferty "domy i apartamenty Chorwacja", zachęcamy do zwiedzenia również innych wiosek, dzięki czemu jeszcze pełniej będziecie mogli poznać autentyczne chorwackie życie. Apartament w Dobrinj jest idealnym punktem wyjścia dla atrakcyjnych, jednodniowych wycieczek, po których zrelaksujecie się i odpoczniecie w zaciszu własnego lokum.