Fuzine - domy i apartamenty wakacyjne

Górski krajobraz regionu Gorski Kotar z jego szczytami, wzgórzami i ciekami wodnymi stanowoi idealne tło dla wakacji w Chorwacji z psem. Wystarczy zarezerwować jeden z naszych licznych domów wakacyjnych, w których przyjazd z czworonogiem jest dozwolony, by cieszyć się korzysciami, jakie oferuje ten obszar. W pobliżu Fužine znajdują się szczyty Viševica o wysokości 1.428 metrów i Bitoraja o wysokości 1385 metrów. Fužine położone jest w południowo-zachodniej części pasma górskiego i ze średnią roczną wynoszącą prawie 2000 mililitrów opadów na metr kwadratowy, jest uważany za miejsce o najwyższych opadach w całej Chorwacji. Nie jest to jednak liczba aż tak wysoka, żeby obawiać się spędzenia to swojego urlopu. Dlatego też, zachęcamy do zapoznania się z katalogiem "Chorwacja apartamenty".

Fuzine - wakacje w Zatoce Kvarner

Popularne domy wakacyjne w Fuzine

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Fuzine

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Fuzine

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Fuzine

Loading...

Atrakcje na świeżym powietrzu

Na tym obszarze znajdują się w sumie trzy zbiorniki retencyjne wody – sztuczne jeziore które służą do zbierania, a potem wykorzystywania dużych ilości wody. Będą one z pewnością atrakcją podczas wakacji w Zatoce Kvarner. Bajersko Jezero w dolinie rzeki Ličanka jest najstarszym ze sztucznych jezior, a powstało w latach 50-tych XX wieku na północ od Fužine. Jeśli Twój pies nie boi się wody, możesz zwiedzić region, wynajmując łódź i zwiedzając nią jezioro. Jezioro jest również idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych, takich jak na przykład kajakarstwo i surfing. Wokół jeziora znajduje się szlak turystyczny, z którego rozciąga się wspaniały widok na wodę, okoliczny krajobraz i imponujący  most drogowy.

Popularna destynacja

Jeżeli swoje wakacje w Chorwacji, w Fuzine, spędzasz z psem, musisz liczyć się z tym, ze musi być on prowadzony na smyczy. Okolice Bajersko Jezero jest popularnym celem wycieczek, a przez to na szlaku spotkasz wielu turystów. Również w latach 50-tych odkryta została jaskinia Vrelo. Chociaż ma zaledwie 300 metrów długości, jest ona niezwykle piękna. Można w niej zobaczyć krystalicznie czysty strumień i jezioro. Ich wiek szacuje się na 3,5-4 miliony lat. Grota Vrelo jest otwarta dla zwiedzających od 1998 roku: codziennie od połowy czerwca do końca sierpnia, a w pozostałym okresie w weekendy.

Fuzine wśród jezior

Na północny zachód od jeziora Bajersko leży największe jezioro w regionie, Jezero Lepenica. Powstało ono 1988 roku, a jego głębokosć sięga 18 metrów. Jeśli spędzasz  wakacje z psem, wybierz się na plażę nad tym jeziorem. Na wielu z nich dozwolony jest pobyt z czworonogiem. Temperatura wody w sezonie wakacyjnym wynosi przyjemne 23°C. Jeśli jesteś miłosnikiem wędkowania, możesz spróbować swoich sił w obydwu powyżej wspomnianych jeziorach. Oba są bogate w ryby i stworzą fantastyczną alternatywę na spędzenie wolnego wakacyjnego czasu. Na wschód od Fužine, u podnóża góry Bitoraja, leży najmniejsze jezioro - Jezero Potkoš. Ze swojego domu wakacyjnego w Fuzine można się wybrać na spacer, a nad jeziorem urządzić sobie piknik i cieszyć się wspaniałym widokiem.

Domy wakacyjne

Wszystkie nasze domy wakacyjne w Fuzine, zreszą jak każdy obiekt z oferty "domy i apartamenty Chorwacja", są w pełni wyposażone, co pozwoli ci bez ograniczeń cieszyć się z uroków wakacji. Każda z naszych kwater została osobiście sprawdzona przez pracowników NOVASOL, co oznacza, że możecie mieć pewność, ze to co widzicie w prospekcie internetowym jest zgodne z rzeczywistością. Domy i apartamenty zostały starannie wyselekcjonowane, a własciciele każdego z nich z pewnością zadbają o to, aby twój urlop był niezapomniany. Dzięki bezpiecznemu procesowi rezerwacji on-line w szybki sposób znajdziesz i zarezerwujesz wymarzone lokum.