Apartamenty i domy w Brinje

Brinje to niewielka miejscowość położona w północnej części historycznego regionu Lika, około 35 kilometrów od znanego kurortu Senj (sprawdźcie także naszą ofertę „Senj noclegi”), który położony jest nad błękitnymi wodami Zatoki Kvarner. Miejscowość słynie z pięknego zamku Sokolac (jego nazwa pochodzi od sokoła), a pierwsze wzmianki o nim pochodzą już z czasów średniowiecza.

Apartamenty i domy w Brinje to zakwaterowanie dla osób, które szukają spokojnego miejsca na uboczu, ale z jednoczesnym szybkim dostępem do morza (jak wspomniano wcześniej, jest to ok. 30-35 kilometrów). Brinje to także miejsce o górzystym i pagórkowatym ukształtowaniu terenu, a więc jest to świetna lokalizacja na aktywny wypoczynek na łonie natury. Oprócz tego, łatwo można się stąd dostać do ciekawych miast regionu oraz do Parków Narodowych Welebitu Północnego oraz Jezior Plitwickich. Urlop w Brinje to także okazja na poznanie tradycji, zwyczajów oraz kuchni regionu Lika, który znacznie różni się od nadmorskich kurortów. Zachęcamy Was więc do skierowania się właśnie tu na wymarzone wakacje, wystarczy tylko zajrzeć do naszego katalogu "apartamenty Chorwacja".

 

Apartamenty i domy w Brinje

Apartamenty i domy w Brinje

Wszystkim zainteresowanym urlopem w tej części Chorwacji proponujemy naszą ofertę noclegową. W naszych kwaterach wakacyjnych wypoczniecie w komfortowych warunkach, a także z zachowaniem pełnej prywatności i samodzielności. Gwarantujemy to, gdyż nasz produkt „apartamenty i domy w Brinje” to obiekty udostępnione nam przez ich właścicieli na wyłączność. Oprócz tego, nasze kwatery w Zatoce Kvarner są w pełni wyposażone w meble oraz sprzęty niezbędne do wypoczynku, posiadają wszystkie pomieszczenia sanitarne, kuchnie (lub aneksy), oraz są udostępnione tylko Wam podczas trwania najmu.

Tworząc naszą ofertę, staramy się aby nasz produkt był bardzo zróżnicowany. Dzięki temu, każdy będzie mógł znaleźć obiekt wakacyjny dostosowany do jak największej ilości kryteriów. Domy i apartamenty w Brinje można podzielić m.in. według:

  1. Standardu – oferujemy Wam prosto wyposażone obiekty idealne na noclegi, ale też i luksusowe domy, w których znajdziecie wiele udogodnień.

  2. Wielkości – w sprzedaży mamy zarówno mieszkania dla par, jak i domy mogące pomieścić nawet kilkadziesiąt osób (oczywiście, wspólnie spędzających wakacje – u nas nie ma dokwaterowań).

  3. Położenia – kwatery wakacyjne zlokalizowane są w miastach, na wsiach, na łonie natury, itp.

  4. Dodatków – sprawdźcie nasze domy z basenem, domy dla aktywnych, domy przyjazne dzieciom, itd.

Na koniec ważna informacja. Wszystkie nasze apartamenty i domy w Brinje objęte są programem all inclusive, a więc na miejscu nie ma żadnych dopłat za media, sprzątanie końcowe oraz pościel z ręcznikami.

Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy w Brinje

Wakacje w Brinje

Oto najciekawsze propozycje do odwiedzenia, jeśli zdecydujecie się na urlop w Brinje:

  • Zamek Sokolac – powstała w średniowieczu budowla, wokół której powstało miasto. W zamku znajduje się również jedna z najlepiej zachowanych gotyckich kaplic.

  • Jeziora Plitwickie – tak naprawdę, jest to punkt obowiązkowy dla każdego kto rezerwuje produkt „Chorwacja apartamenty”. Niezwykły Park Narodowy, w którym podziwiać można jeziora, wodospady i strumienie, to miejsce, które na długo pozostaje w pamięci.

  • Północny Welebit – najmłodszy rezerwat w kraju. Obejmuje skaliste góry Welebitu oraz fantastyczne twory krasowe. Warto tu się udać również z powodu zachwycających widoków na morze.

  • Rijeka – główny port Chorwacji oferujący mnóstwo zabytków i bogate w eksponaty muzea. Koniecznie sprawdźcie Zamek Trsat z XIII wieku, Teatr Narodowy, pozostałości po czasach rzymskich oraz Katedrę Miejską. Polecamy tu również naszą ofertę „Rijeka noclegi”.