Vlasici - domy i apartamenty wakacyjne

Domy wakacyjne Vlasici

Vlasici - domy i apartamenty wakacyjne

Wyspa Pag jest z pewnością jedną z najciekawszych wysp na Adriatyku. Południowa część należy do Dalmacji, natomiast północna do zatoki Kvarner.  Cłość znajdziecie w północnej Chorwacji, a pełną ofertę w tym kraju, przygotowaliśmy dla Was w katalogu "Chorwacja noclegi". Dalmatyńskiw południe wyspy jest częścią Żupanii Zadarskiej i obfituje w ciekawe osady. Vlasici to mała wioska z około dwustu pięćdziesięcioma mieszkańcami, położona w zatoce na południu. W sąsiedniej zatoce, która leży tylko dwie mile na zachód, znajduje się małutlka, 50-cio osobowa osada Smokvica. Obie zatoki stanowią idealne miejsce dla tych, którzy lubią spokojne rodzinne wakacje lub pragną spędzić romantyczny urlop. Główną działalnością miejscowej ludności było i jest rolnictwo, zwłaszcza hodowla owiec i uprawa winorośli. Jednak oczywiście najważniejszym ich zajęciem jest goszczenie turystów w swoich domach wakacyjnych i apartamentach.

Popularne domy wakacyjne w Vlasici

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Vlasici

Loading...

Vlasici

Vlasici to ciche i spokojne miejsce, idealne na przyjemne wakacje w Chorwacji. Piękne piaszczyste i żwirowe plaże są idealne dla rodzin z dziećmi. Właśnie w zatoce Vlasici odkryjecie jedną z najpiękniejszych piaszczystych plaż na całej wyspie. Do najważniejszych tradycji Vlasics, obok rolnictwa i gościnności, należy wytwarzanie wyjątkowego, paskiego sera oraz jagnięciny, a także doskonałej odmiany lokalnego wina. Tutaj znajduje się także Wspólnota Chorwatów z Węgier, która w ramach swojej działalności organizuje różne wydarzenia kulturalne. W sierpniu, we Vlasici  odbywają się igrzyska, w których dziesiątki drużyn z całej Chorwacji rywalizuje w ciekawych tradycyjnych dyscyplinach.

Apartamenty Vlasici

Smokvica

Smokvica to mała wioska położona w spokojnej zatoce niedaleko Vlasici. Niespieszny, półgodzinny spacer przeprowadzi Was od jednego, do drugiego końca osady. Ci, którzy kochają ciszę, spokój, czyste morze, piękne plaże i gościnność, nie muszą szukać dalej. Jest to idealne miejsce na spokojny urlop, gdzie jedynym źródłem hałasu są fale morskie i świerszcze. Unikalna długa plaża graniczy z zielenią, przy której usytuwane są nasze kwatery z oferty "domy i apartamenty Chorwacja".

Urlop na wyspie Pag

Wyspa Pag jest dobrze połączona z lądem - od strony połdniowej mozna się na nią dostać mostem. Od północy można dotrzeć na nią katamaranem lub promem. Vlašići może być doskonałym miejscem na wakacje dla tych, którzy chcą się dobrze bawić w nocy, a w dzień cieszyć się spokojem, gdzyż Pag słynie z szalonego życia nocnego toczącego się na legendarnej plaży Zrce, która znajduje się w odległości jedynie 40 km od Vlasicia. Fantastyczną atrakcją jest także fakt, iż w promieniu zaledwie 150 kilometrów można odwiedzić cztery parki narodowe: Paklenica, Północny Velebit, Kornati i Krka.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejrzeć naszą ofertę domów i apartamentów wakacyjnych na wyspie Pag i zarezerwować swój wymarzony urlop w Zatoce Kvarner.