Domy i apartamenty w ofercie "Krk Chorwacja noclegi"

Krk Chorwacja noclegi

Domy i apartamenty w ofercie "Krk Chorwacja noclegi"

Zatoka Kvarner w Chorwacji zaprasza na wyjątkowe wakacje. Wynajmij dom lub apartament wakacyjny w Krk z oferty NOVASOL i spędź najlepszą porę roku w jednym z najbardziej słonecznych regionów Europy. Największa chorwacka wyspa zachwyca gości wspaniałą wakacyjną atmosferą. Sprawdź tutaj polecane atrakcje i domy wakacyjne w Krk.

Popularne domy wakacyjne w Wyspa Krk

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Wyspa Krk

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Wyspa Krk

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Wyspa Krk

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Krk

NOVASOL oferuje szeroki wybór chorwackich domów i apartamentów wakacyjnych w Krk, umożliwiając spędzenie wspaniałego urlopu z najbliższymi. Spędź wymarzony urlop w domu wakacyjnym w Krk nad morzem, wybierz zakwaterowanie przyjazne zwierzętom lub luksusowy dom z basenem w Krk.

Niezależnie od tego, czy chcesz wypoczywać we dwoje, w grupie 4 lub 10 osób, znajdziesz w naszej ofercie odpowiednie zakwaterowanie. Możesz też wybrać specjalne udogodnienia, takie jak sauna, jacuzzi i wiele innych. Zapoznaj się z naszą stroną i znajdź wymarzony dom w Krk.

Co warto zobaczyć w Krk

Poza leniwymi dniami na tarasie domu wakacyjnego na Krk, wyspa oferuje szereg różnorodnych atrakcji. Domy wakacyjne w Chorwacji z oferty NOVASOL stanowią doskonałą bazę wypadową do poznawania niespodzianek Krk.

Warto zwiedzić jaskinię Biserujka ze stalaktytami w pobliżu miasta Silo oraz klasztor franciszkanów niedaleko wioski Glavotok. Na uwagę zasługuje również miasto Krk, w którym oprócz nowoczesnej części znajdziesz przepiękną, zabytkową starówkę, gdzie mieści się wiele naszych apartamentów wakacyjnych w Krk.

Kulinarne przysmaki Krk w domu wakacyjnym

Wybierając prywatne zakwaterowanie wakacyjne w zatoce Kvarner możesz wypoczywać we własnym tempie, zatrzymując się w komfortowym obiekcie. Dostępna we wszystkich kwaterach kuchnia jest idealna do przygotowywania pysznych posiłków.

Jeśli nie masz ochoty na codzienne gotowanie, w pobliżu domu wakacyjnego w Krk znajdziesz świetne restauracje oferujące lokalne przysmaki i wyborne potrawy, często ze wspaniałym widokiem na morze. Miłośnikom fantastycznego wyboru pierwszorzędnej kuchni polecamy małe nadmorskie miasteczka, takie jak Malinska i Baška. Liczne bary są doskonałym miejscem na wieczorny relaks.

Festiwale i wydarzenia w Krk

Poza wymienionymi atrakcjami urlopu w domu wakacyjnym na wyspie Krk dostępny jest szereg lokalnych festiwali i wydarzeń, które warto odwiedzić. Szeroka oferta Krk obejmuje od sztuki po gastronomię. Odwiedź letni festiwal w mieście Krk ze wspaniałą atmosferą, muzyką na żywo, wystawami i wieloma innymi atrakcjami. Organizowane są również różne festiwale kulinarne. Dużą atrakcją dla miłośników sportu jest międzynarodowy festiwal żeglarski Croatia Cup z regatami żeglarskimi i towarzyszącymi wydarzeniami sportowymi.

Wynajmij dom lub apartament wakacyjny w Krk i wybierz się na wyjątkowy urlop w Chorwacji.