Stara Novalja - domy i apartamenty wakacyjne

Stara Novalja wakacje

Stara Novalja - domy i apartamenty wakacyjne

Stara Novalja znajduje się na wyspie Pag i położona jest na północ od miasta Novalja, nad głęboką zatoką. Novalja jest dobrze znana osobom lubiących bujne życie nocne, podczas gdy Stara Novalja jest miejscowością bardziej zorientowaną na wakacje rodzinne. Zatoka ta będzie idealnym wyborem na Twoje następne wakacje w Chorwacji. W Stara Novalja możesz cieszyć się doskonałą gastronomią i spędzić godziny relaksując się na najpiękniejszej zatoce na wyspie. Stara Novalja ma łagodny klimat śródziemnomorski, piękne gaje oliwne i czyste morze.

Popularne domy wakacyjne w Stara Novalja

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Stara Novalja

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Stara Novalja

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Stara Novalja

Loading...

Plażowanie i dobre jedzenie

Piaszczysta plaża Trinćel zachwyci całą rodzinę. Stara Novalja, oprócz pięknych plaż, oferuje ciekawe rzeczy do zrobienia w wolnym czasie i zaspokoi gusta wszystkich aktywnych urlopowiczów. Odwiedź pozostałości starożytnej greckiej czerpalni wody lub zwiedź podwodny świat w jednym z centrów nurkowych. Oferta gastronomiczna jest wspaniała, więc nie można jej przegapić spędzając urlop w Zatoce Kvarner. Zjedz posiłek w jednej z lokalnych tawern i ciesz się tradycyjnymi smakami wyspy. Spróbuj słynnego "sera Pag" wraz z doborowym winem z wyspy lub niektórych specjałów z jagnięciny lub świeżych ryb.

Stara Novalja urlop

Okazje do nocnej zabawy

Wybierając ofertę "Chorwacja noclegi", będziecie mieć wiele możliwości spędzenia urlopu. Mimo, że  Stara Novalja jest mijescowością wprost wymarzona na rodzinny urlop, to ci z was, którzy są bardziej żądnych wrażeń róniż znajdą możliwość wybawienia się. Jeśli macie ochoytę na noc pełną rozrywki, udajcie na okoliczną plażę "Zrće", gdzie znajdują się kluby, które oferują wspaniałą rozrywkę dla młodych. Natomiast za dnia można  cieszyć się tu słynną żwirową plażą, która może pomieścić tysiące amatorów sportów wodych i wylegiwania się na słońcu. Oprócz kąpieli i opalania, można korzystać z bogatej oferty licznych zajęć sportowych oraz innych udogodnień.

Domy wakacyjne na wyspie Pag

Wynajmując dom lub apartament na wakacje zapewnisz sobie i swojej rodzinie niezapomniany urlop spędzony we własnym tempie i według własnego uznania. Sam decydujesz, co jest dla Ciebie najważniejsze podczas wakacji. Lubisz zwiedzać? Możesz obudzić się o świcie i wyruszyć w nieznane. Wolisz odpoczywać? Możesz spać do południa, potem zrelaksować się przy filiżance kawy na własnym tarasie, a następnie zrelaksować się przy dźwiękyu fal czy w basenie. Samodzielnie wybieramy zakwaterowanie do naszej oferty. Wizytujemy je i sprawdzamy. Dbamy o to, aby każdy z naszych domów i apartamentów wakacyjnych z katalogu "Chorwacja apartamenty" był w pełni wyposażony, dzięki czemu będziesz mógł spędzić w nim beztroskie wakacje.

Jedyna taka wyspa

Wyspa Pag jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Jej krajobraz skryty jest z jednej strony w cieniu gór Velebitu, natomiast z drugiej otoczony jest krystalicznie czystym morzem. Pag jest skałą, co sprawia, że różni się od wszystkich innych wysp Adriatyku. Posiada bogatą historię i dziedzictwo kulturowe, które widoczne jest na każdym kroku. Pag jest również jedną z najbardziej słonecznych wysp Adriatyku. W miesiącach letnich odbywają się tu różnorodne święta. Szczególnie podczas dwumiesięcznego letniego sezonu kulturalnego możecie przeżyć tu wiele niezapomnianych wydarzeń. Zarezerwuj dom wakacyjny na wyspie Pag i ciesz się niezapomnianym urlopem!